در حال بارگذاری ...
 • میکائیل شهرستانی خبر داد

  اجرای نمایش "شاعر "با 4 گروه جوان

  میکائیل شهرستانی در مرداد ماه نمایش شاعر را با ۴ گروه جوان روی صحنه می برد.

  میکائیل شهرستانی در مرداد ماه نمایش "شاعر "را با 4 گروه جوان روی صحنه می برد.

  این کارگردان و بازیگر تئاتر ضمن اعلام این خبر به ایران تئاتر گفت: نمایش "شاعر" نوشته داریو نیکودمی و به کارگردانی من، مرداد ماه در تماشاخانه دراما اجرا خواهد شد.

  شهرستانی با اشاره به اینکه این نمایش در دو سانس روی صحنه خواهد رفت، افزود: با4 گروه از هنرجویانم در حال تمرین هستیم . من چندین سال است که آموزش می دهم و گمان می کنم یکی از مهم ترین وظایف یک معلم این است که ببیند نتایج تعلیم هایش چقدر کارساز بوده است. می خواهم بازیگران جوانم روی صحنه با مخاطب مواجه شوند و از طریق این تجربه، نقاط ضعفشان را بشناسند. من تا جایی که بتوانم تجربیاتم را به هنرجویان جوان منتقل می کنم و امیدوارم که آنها نیز استفاده کنند.

  وی ادامه داد: چند سال قبل این متن که یک طنز انتقادی است را با یک گروه دیگر از هنرجویانم روی صحنه برده بودم اما در یک سالن کوچک بود و گمان کردم که این متن ظرفیت اجرای مجدد را دارد و به همین دلیل تصمیم گرفتم دوباره آن را اجرا کنم. این اجرا با اجرای قبلی تفاوت های جزیی خواهد داشت اما ساختار کلی همان است. اجرای ما 40 دقیقه است و امیدوارم با اقبال عمومی مواجه شود.

  شهرستانی در پاسخ به این سوال که آیا امسال به عنوان بازیگر در نمایشی حضور خواهد داشت، گفت: برای جشنواره تئاتر شهر پیشنهاد یک نقش دارم اما منتظرم متن بازنویسی شود تا نظر نهایی ام را اعلام کنم.

   
  مطالب مرتبط

  خاطره بازی ایران تئاتر با میکائیل شهرستانی:

هیچ‌وقت به دنبال مسائل مادی نبودم
  خاطره بازی ایران تئاتر با میکائیل شهرستانی:

  هیچ‌وقت به دنبال مسائل مادی نبودم

  ایران تئاتر- پیمان شیخی: میکائیل شهرستانی یکی از هنرمندان پیشکسوت هنر تئاتر کشورمان است که علاوه بر فعالیت درزمینه بازیگری، در عرصه کارگردانی تئاتر نیز فعالیت‌های بسیاری داشته است.

  |

  نظرات کاربران