در حال بارگذاری ...
 • با کارگردانی فرید یوسف‌پور

  تماشاخانه ماه میزبان «یک شاخه گل سرخ» می‌شود

  نمایش «یک شاخه گل سرخ» در تماشاخانه ماه حوزه هنری به صحنه می‌رود.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، نمایش «یک شاخه گل سرخ» نوشته‌ی سیروس همتی و با کارگردانی فرید یوسف‌پور از 27 خرداد ماه در تماشاخانه ماه حوزه هنری به صحنه می‌رود.

  قصه‌ی «یک شاخه گل سرخ» روایتی از اتفاقات عاشورا متناسب با وضعیت حال است. این نمایش پیش از این در نخستین سوگواره‌ی خمسه در سال 1393 به صحنه رفته بود.

  در این اثر، علی عبادت‌طلب، سپیده پهلوان‌زاده، میرنادر مظلومی، بهارکریم‌زاده، ستایش محمدآبادی و علی یعقوب‌زاده به ایفای نقش می‌پردازند.

  همچنین اکبرشجاعی به‌ عنوان طراح نور و حمید ناصر به عنوان مدیرتولید، یوسف‌پور را در اجرای نمایش «یک شاخه گل سرخ» همراهی می‌کنند. ضمن آن‌که محمدکریمی‌نیا نیز تنظیم موسیقی این اثر نمایشی را بر عهده دارد.

  «
  یک شاخه گل سرخ» از 27 خردادماه تا 20 تیرماه در ساعت 19:30 در تماشاخانه مهر حوزه هنری به صحنه خواهد رفت.

  تماشاخانه‌ی ماه حوزه هنری در ساختمان مرکزی حوزه هنری به نشانی خیابان کریم‌خان زند، خیابان حافظ، نبش خیابان سمیه واقع است. علاقه‌مندان برای رزرو بلیت می‌توانند با شماره‌ تلفن‌های ۸۴۱۷۲۰۶۸ و ۰۹۳۷۵۰۷۹۷۰۰ تماس بگیرند.
  مطالب مرتبط

  گفتگو با فرید یوسف پور کارگردان نمایش حانیه

زمانه دوری از شعار زدگی در آثار دفاع مقدس
  گفتگو با فرید یوسف پور کارگردان نمایش حانیه

  زمانه دوری از شعار زدگی در آثار دفاع مقدس

  ایران تئاتر:عنوان دفاع مقدس همواره با یک نوع کلیشه مرسوم همراه بوده است، اگر چه به نظر می رسد مفهوم دفاع مقدس هموراه برای تمامی اقشار جامعه ایرانی ارزشمند است اما غالب آثار تولیدیِ این ژانر به واسطه کهنه گی در فرم و شعار زدگی در مفهوم چندان گیرا نیستند.

  |

  نظرات کاربران