در حال بارگذاری ...
 • از نهم تیرماه/

  فرزاد امینی، «هیپولیت» را در تالارحافظ  به روی صحنه می برد

  نمایش «هیپولیت» اثر «اوریپید» به کارگردانی «فرزاد امینی» به روی صحنه می رود.

   

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، نمایش «هیپولیت» دهمین کار گروه تئاتر «پرومته» است و بازیگران این نمایش؛ بهرام عباسی فرد، الناز اسماعیل زادگان، محمدرضا فرزام، ساناز پوردشتی، مجید جور، سرور خسروانی و سروش حائری هستند.

   

  سایر عوامل این نمایش عبارتند از: طراح لباس: پارمیس امینی، طراح صحنه: بهناز علی آبادی، گریم: آیدا فرشادی، طراح پوستر و بروشور: حامد حکیمی، موسیقی قطعاتی از: کارمینا بورانا اثر کارل اُرف، رکوئیم جوزپه وردی، رکوئیم آلفرد شنیتکه، ساخت ویدئو: فرزاد امینی، دراماتورژی، بازنویسی دیالوگ، کورئو گرافی: فرزاد امینی.

   

  نمایش «هیپولیت» از 9 تا 18 تیر‌ماه، ساعت 21 در تالار حافظ به نشانی خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت اجرا می‌شود و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت تیوال به نشانی  www.tiwall.com اقدام به تهیه و رزرو بلیط این نمایش نمایند.

   

  کارهای پیشین فرزاد امینی در مقام کارگردان تئاتر عبارتند از: پروا (آبان ۱۳۸۵ تالار مولوی) - منشاء همه نابود کنندهایت یک چیز بیشتر نیست(اردیبهشت ۱۳۸۶، جشنواره تئاتر دانشگاهی) - حکایت حیات سه‌ سگ و خیابان و شب (اردیبهشت ۱۳۸۷، جشنواره تئاتر دانشگاهی) – مکبث (۱۳۸۹ جشنواره تئاتر دانشگاهی و فرهنگسرای بهمن شهریور1390) - من از سگ بودنم چیزهای جدیدی فهمیده بودم (مرداد ۱۳۹۲ خانه هنرمندان، سالن استاد انتظامی) - آه شهلا این گاوی که جلوم داره راه میره ... (دی 1393 نمایشخانه استاد انتظامی) - «عشق سالهای وبا» (تیرماه 1394 سالن استاد سمندریان).

   
  مطالب مرتبط

  خالقان قصه ی نمایش در گفتگو با ایران تئاتر مطرح کردند:

داستانِ رمانی که تئاتر شد
  خالقان قصه ی نمایش در گفتگو با ایران تئاتر مطرح کردند:

  داستانِ رمانی که تئاتر شد

  ایران تئاتر:محمد زارعی و فرهاد بابایی در یک همکاری مشترک خالق نمایشنامه ای بوده اند که این روزها در تالار حافظ در حال اجراست. چشم بر هم زدن نمایشنامه ای است از محمد زارعی که بر اساس رمان "بزرگ بابای آنتن دار" اثر فرهاد بابایی نوشته شده است.

  |

  با نزدیک شدن به پایان اجرای برخی نمایش ها

نمایش‌های جدید «تئاتر مستقل تهران» اعلام شد
  با نزدیک شدن به پایان اجرای برخی نمایش ها

  نمایش‌های جدید «تئاتر مستقل تهران» اعلام شد

  نمایش هایی از کوروش نریمانی، اصغر خلیلی و فرزاد امینی در تیر ماه  و مرداد ماه در  تئاتر مستقل تهران به صحنه می روند. به گزارش ایران تئاتر، طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است نمایش «شپش» به نویسندگی و ...

  |

  نوشته‌ای بر اجرای بانویی از اسلو

جلوه‌های بیرنگ نیرنگ‌های زنانه
  نوشته‌ای بر اجرای بانویی از اسلو

  جلوه‌های بیرنگ نیرنگ‌های زنانه

  ایران تئاتر – بهنام حبیبی: "خانه عروسک" هنریک ایبسن، نمایشنامه‌نویس نروژی، این بار با نام "بانویی از اسلو" در برداشتی جدید از مجید رحیمی جعفری، و با کارگردانی مشترک او و علی اتحاد در تالار حافظ، به روی صحنه رفته است.

  |

  نظرات کاربران