در حال بارگذاری ...
 • نمایش سه‌بعدی ایتالیایی در تماشاخانه باران:

  آغاز پیش‌فروش نمایش «بیست‌هزار فرسنگ زیر دریا»

  پیش فروش بلیت‌های سه روز نخست اجرای نمایش «بیست هزار فرسنگ زیر دریا» به کارگردانی پینودی بودو  از کشور ایتالیا در سایت تیوال آغاز شد

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، نمایش سه‌بعدی «بیست هزار فرسنگ زیر دریا» توسط گروه ایتالیایی پوتلچ از 26 شهریور هر شب ساعت 19در مجموعه تئاتر باران اجرا می‌شود.

  «بیست هزار فرسنگ زیر دریا» که در بیش از 27 کشور جهان اجرا شده به عنوان تئاتر الگو با تمام تجهیزات خود در ایران به شکل سه‌بعدی توسط این گروه با زیرنویس فارسی اجرا می‌شود. دانیلا ریگنولی، ناتالی منتا، ماکروس أکوان، لوکا دی توماسو و ایرنه روسیی در این نمایش ایفای نقش می کنند.

  این کار مشخصه‌های تئاتر الگویی را دارد؛ نمایشی سه‌بعدی که با بهره‌بردن از تکنولوژی خاص اجرا خواهد شد و تمام تکنولوژی‌های لازم توسط این گروه به ایران آورده می‌شود.

  سه روز نخست این اجرا با 20 درصد تخفیف در سایت تیوال پیش‌فروش می‌شود.

  نمایش سه‌بعدی «بیست هزار فرسنگ زیر دریا»پیش از این در دوره‌ای از جشنواره تئاتر فجر به دبیری رحمت امینی در ایران اجرا شده بود.

   

   سایر عوامل این نمایش عبارتند از: مجری طرح: کمپانی تئاتر باران؛ مدیر پروژه در ایران: کیومرث مرادی، طراح صحنه و نور: لوکا روزا، طراح ویدئو و دیجیتال: Aesop Studio و Mop Studios، طراح لباس و گریم: لأورا کولومبو، دستیار اول کارگردان: ژوفی گالیاس، عکس: سیامک زمردی مطلق، طراح پوستر و بروشور: سینا افشاور، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای: مریم رودبارانی، ساخت دکور در ایران: حسین طاهربخش، رسول طاهربخش
  مطالب مرتبط

  در نشست خبری گروه پوتلچ از ایتالیا مطرح شد:

پینو دی‌بودو: می‌خواهم «تعزیه» را بشناسم
  در نشست خبری گروه پوتلچ از ایتالیا مطرح شد:

  پینو دی‌بودو: می‌خواهم «تعزیه» را بشناسم

  نشست خبری نمایش «بیست هزار فرسنگ زیردریا» اثر گروه تئاتر پوتلچ ایتالیا، در تماشاخانه باران برگزار شد و در این نشست، درباره ایران، گروه تئاتر پوتلچچ، نمایش این گروه و تعزیه صحبت شد

  |

  در چهاردهمین نشست تئاتر کاغذی مطرح شد:

«بیست هزار فرسنگ زیر دریا» به مخاطبان تلنگر بسیاری می زند
  در چهاردهمین نشست تئاتر کاغذی مطرح شد:

  «بیست هزار فرسنگ زیر دریا» به مخاطبان تلنگر بسیاری می زند

  چهاردهمین نشست تئاتر کاغذی با حضور شادی غفوریان، مصطفی محمودی، سینا آزاد و بهزاد صدیقی توسط باشگاه تئاتر فرهنگسرای ارسباران و با همکاری مؤسسه افرامانا عصر روز شنبه 24 شهریور ماه 97 در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران