در حال بارگذاری ...
 • ویژه هما روستا

  ششمین «پاراگراف» منتشر شد

  ششمین شماره ماهنامه «پاراگراف» ویژه زنده‌یاد هما روستا بازیگر فقید سینما، تئاتر و تلویزیون منتشر شد

  به گزارش ایران تئاتر، ماهنامه هنرهای نمایشی «پاراگراف» که می‌کوشد هر شماره خود را به شکل پرونده، به یک چهره ماندگار در عرصه‌های هنرهای نمایشی (سینما، تئاتر و تلویزیون) اختصاص دهد، در ششمین شماره‌ خود به سراغ زنده‌یاد هما روستا رفته است.

  در این شماره از «پاراگراف»، علاوه روایت زنده‌یاد هما روستا از دوران کودکی‌ به قلم خودش، گفت‌وگویی با وی درباره زندگی و آثارش و نیز دو نمایشنامه برای او به قلم محمد رحمانیان و محمد چرم‌شیر منتشر شده است.

  علاوه بر این، یادداشت‌هایی از حمید لبخنده، محمدعلی سجادی، بهروز غریب‌پور، علی دهکردی، محمد صالح علاء، احترام برومند، سیروس تسلیمی، مژده شمسایی، ساعد باقری، حمید پورآذری، محمودرضا رحیمی، اشکان خطیبی، امیر روشن و غلامرضا کاظمی دینان در ششمین شماره «پاراگراف»، منتشر شده است.

  عکس‌های کمتر دیده شده و یا دیده نشده‌ از زندگی شخصی و حرفه‌ای هما روستا، از دیگر بخش‌های این شماره از «پاراگراف» است.

  صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه «پاراگراف» بهاره برهانی و سردبیر آن محمدرسول صادقی است. ششمین شماره این ماهنامه، در ۷۲ صفحه گلاسه و تمام رنگی، با قیمت ۶ هزار تومان از هم ‌اکنون در کیوسک‌های مطبوعاتی منتخب تهران و شهرکتاب‌ها و کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور در دسترس علاقمندان است.
  مطالب مرتبط

  همراه با خودنگاری زندگی نامه یک هنرمند

دوازدهمین شماره ماهنامه پاراگراف ویژه فاطمه معتمدآریا منتشر شد.
  همراه با خودنگاری زندگی نامه یک هنرمند

  دوازدهمین شماره ماهنامه پاراگراف ویژه فاطمه معتمدآریا منتشر شد.

  ماهنامه هنرهای نمایشی «پاراگراف» که می‌کوشد هر شماره خود را به شکل پرونده، به یک چهره ماندگار در عرصه‌های هنرهای نمایشی (سینما، تئاتر و تلویزیون) اختصاص دهد، در دوازدهمین شماره‌ خود به سراغ پر افتخارترین بازیگر زن ادوار جشنواره فیلم فجر، فاطمه معتمدآریا رفته است.

  |

  با یک پرونده ویژه برای پری صابری

یازدهمین شماره ماهنامه پاراگراف منتشر شد
  با یک پرونده ویژه برای پری صابری

  یازدهمین شماره ماهنامه پاراگراف منتشر شد

  ماهنامه هنرهای نمایشی پاراگراف که می‌کوشد هر شماره خود را به شکل پرونده، به یک چهره ماندگار در عرصه‌ هنرهای نمایشی (سینما، تئاتر و تلویزیون) اختصاص دهد، در یازدهمین شماره‌ خود به سراغ پری صابری رفته است.

  |

  نگاهی به تقویم تئاتر ایران در مهر ماه

کاش چون پاییز بودم
  نگاهی به تقویم تئاتر ایران در مهر ماه

  کاش چون پاییز بودم

  ایران تئاتر: در تقویم تئاتری مهرماه، هنرمندان و اساتید برجسته زیادی پا به جهان گذاشته‌اند که هریک در عرصه تئاتر از هنرمندان مولف و صاحب سبک شناخته می شوند؛ هنرمندانی همچون اکبر رادی، زنده یاد هما روستا، داریوش مودبیان، زنده یاد احمد آقالو و... که به شکل متفاوت و ماندگاری هنر ...

  |

  نظرات کاربران