در حال بارگذاری ...
 • جدیدترین نمایش مسعود رایگان به روی صحنه می‌رود

  اجرای« دو مرد در یک اتاق » در دانشگاه‌های سراسر کشور

  نمایش «دو مرد در یک اتاق» با موضوع ایدز و به کارگردانی مسعود رایگان در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور به روی صحنه می‌رود.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، در ادامه سیاست‌های فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در خصوص آشنایی عموم جامعه با بیماری ایدز که پیش از این اقدام به تولید سریال «پریا»، برگزاری کمپین هنر، ایدز و برگزاری مسابقه پوستر ایدز شده بود، در جدیدترین رویداد فرهنگی هنری، اجرای نمایش «دو مرد در یک اتاق» به کارگردانی مسعود رایگان، در شهرستان‌ها برای دانشجویان رشته‌های مختلف پزشکی و مردم علاقه‌مند به اجرا گذاشته ‌شده است.

  «دو مرد در یک اتاق» طبق برنامه‌ریزی انجام شده از ١٦ آبان لغایت ١٥ آذر در ٢٠ دانشگاه سراسر کشور به روی صحنه می‌رود. این نمایش اولین اجرای خود را در شهر شاهرود به روی صحنه خواهد برد و پس از آن به اصفهان می‌رود.

  متن نمایش «دو مرد در یک اتاق» سال 1986 به سفارش سازمان ملل و توسط دو نویسنده سوئدی و فنلاندی درباره بیماری ایدز به عنوان طاعون قرن نوشته شده و مسعود رایگان آن را ترجمه و کارگردانی کرده است. همچنین خسرو شهراز و اردلان شجاع کاوه بازیگران این درام اجتماعی هستند و محرم براتی نیز مجری طرح این اثر نمایشی بوده است.

  تمامی علاقه‌مندان برای خرید بلیت می‌توانند به روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهر خود مراجعه کنند.

   
  مطالب مرتبط

  گفت و گو ایران تئاتر با اردلان شجاع کاوه کارگردان نمایش «بازی بی پایان»

نمی توان وضعیت خوب چند نمایش را به کلیت تئاتر کشور تعمیم داد
  گفت و گو ایران تئاتر با اردلان شجاع کاوه کارگردان نمایش «بازی بی پایان»

  نمی توان وضعیت خوب چند نمایش را به کلیت تئاتر کشور تعمیم داد

  ایران تئاتر: اردلان شجاع کاوه یکی از بازیگران مطرحی است، که فعالیت خود را از کودکی در تئاتر آغاز کرده است. او می گوید: امروز اغلب انسان ها به سادگی از کنار هم عبور می کنند. در این نمایش سعی شده تا کمی انسان ها ترس و شفقت را بیشتر درک کنند.

  |

  نظرات کاربران