در حال بارگذاری ...
 • ایران شهر میزبان «هاروی» می‌شود

  ماجرای دوستی یک مرد با خرگوش نامرئی

  نمایش «هاروی» با بازی مسعود کرامتی و شقایق دهقان از ۲۶ آبان ماه به روی صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش «هاروی» به کارگردانی ملودى آرام نیا و با بازی مهدى بجستانى، مهدى بوسلیک، شقایق دهقان، معصومه رحمانى، کاظم سیاحى، رامین سیاردشتى، یلدا عباسى، مسعود کرامتى، سروناز نانکلى و پرهام یدالهى از چهارشنبه 26 آبان ماه در تماشاخانه ایران شهر به اجرا در می‌آید. «هاروی» اقتباسی‌ است از نمایشنامه مری چیس  و درباره مرد عجیب و غریبی ست که با خرگوش نامرئی و بسیار بزرگی به نام هاروی، رابطه دوستانه و صمیمی پیدا می‌کند. 

  عوامل این نمایش عبارتند از: نویسنده: مرى چیس، مدیر تولید: روزبه کمالى، دستیارکارگردان و برنامه‌ریز: آرزو رونقى، طراح صحنه: امیرحسین دوانى، گروه گرافیک: میلاد آرام نیا، سامان آفریدند و رودابه کاشانى، طراح نور: علیرضا حبیبى، طراح لباس: سمانه حسینى، طراح گریم: مونا جعفرى، موسیقى: آنکیدو دارش، حامى تبلیغات مجازی: فیلم نیوز، ساخت دکور: امیرحسین باباییان، احمد باباییان، محمدحسین درباغى فرد، محمد سلیمانى و... .

  شایان به ذکر است، ملودی آرام نیا پیش از اجرای این نمایش، نمایشنامه‌خوانی «هاروی» را در سال 93، با حضور بهاره رهنما، ستاره پسیانی، کاظم سیاحی و هوتن شکیبا به نفع خیریه برگزار کرد. این نمایش تا 28 آذر ماه هر شب ساعت 20 به روی صحنه می‌رود.

   
  مطالب مرتبط

  کاظم سیاحی در گفت و گو با ایران تئاتر بیان کرد

بازیگری دغدغه اصلی من است
  کاظم سیاحی در گفت و گو با ایران تئاتر بیان کرد

  بازیگری دغدغه اصلی من است

  ایران تئاتر: نمایش اگه بمیری... نمایشی شخصیت محورانه ومتکی به متنی روانکاونه حول شخصیت هایی است که مواجه شان را با رخداد عشق و مرگ و خیانت به تصویر کشیده می شود. شخصیت اصلی نمایش آن، زنی است که همسر نویسنده اش را به تازگی از دست داده و در این مواجه او به شناخت دیگری از خود و همسرش ...

  |

  گفت و گو با مسعود کرامتی بازیگر نمایش «بوف نه چندان کور»

ویژگی نمایش بوف نه چندان کور این است که بوف کور نیست
  گفت و گو با مسعود کرامتی بازیگر نمایش «بوف نه چندان کور»

  ویژگی نمایش بوف نه چندان کور این است که بوف کور نیست

  ایران تئاتر: مسعود کرامتی چهره نام آشنای تئاتر و سینمای کشور است. او سالیان درازی است که هم بر روی صحنه تئاتر و هم جلوی دوربین فعالیت می کند و بازی های قابل قبولی نیز از خود به یادگار گذارده است.

  |

  نظرات کاربران