در حال بارگذاری ...
با حضور فریندخت زاهدی

«آبی‌ترین آسمانی زمین» امروز افتتاح می‌شود

نمایش «آبی‌ترین آسمانی زمین» با حضور فریندخت زاهدی نویسنده، مترجم و استاد دانشگاه و کیهان ملکی بازیگر سینما و تلویزیون در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر افتتاح می‌شود.

به گزارش دریافتی ایران تئاتر، نمایش «آبی‌ترین آسمانی زمین» نوشته و کار محمد قاسمی امروز دوشنبه 15 آذرماه با حضور فریندخت زاهدی نویسنده، مترجم و استاد دانشگاه و کیهان ملکی بازیگر سینما و تلویزیون در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر افتتاح می‌شود.

این نمایش در صحنه‌ای با 20 متر مربع و در چهار هزار لیتر آب اجرا می‌شود و یک نمایش بیوگرافی درباره دو زن و یک مرد است که در حادثه‌هایی مختلف در آب کشته می‌شوند و ...

در این نمایش که به مدت 10 شب در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه خواهد رفت، پری بارانی، دل آرام ترکی و محمد قاسمی ایفای نقش می‌کنند.

 
مطالب مرتبط

بازخوانی موانع شکل‌گیری خودجوش تئاتر خصوصی  در دوران سپری شده

در جستجوی جواب دو سؤال
بازخوانی موانع شکل‌گیری خودجوش تئاتر خصوصی در دوران سپری شده

در جستجوی جواب دو سؤال

ایران تئاتر: بازخوانی دیدگاه صاحب نظران در مورد ساختار های نوپا و کهنه در فرهنگ و هنر همواره می تواند راهگشا باشد. حتی اگر آن نظر گاه مربوط به دورانی سپری شده باشد غالبا می تواند زمینه ساز بازنگری و اصلاح روند شکل گیری آن ساختار شود.تئاتر خصوصی در ایران نیز از این دایره بیرون ...

|

گفت‌وگو با محمدقاسمی کارگردان نمایش «آبی‌ترین آسمان زمین»

تهران ویترین تئاتر شهرستان است
گفت‌وگو با محمدقاسمی کارگردان نمایش «آبی‌ترین آسمان زمین»

تهران ویترین تئاتر شهرستان است

محمد قاسمی که با نمایش «آبی‌ترین آسمان زمین» در همایش آثار برگزیده جشنواره تئاتر استان‌ها حضور دارد به توضیحاتی درباره اجرای نمایشش در این همایش،نمایش فیلم اجرای گروه‌های تئاتر مناطق مختلف و... پرداخت.

|

نظرات کاربران