در حال بارگذاری ...
 • از روز دوشنبه 22 آذر ماه صورت گرفت

  آغاز اجرای نمایش های جدید در مجموعه تئاتر شهر

  نمایش های «تئاتر سعدی، تابستان سی و دو»، «کلاغ»، «خانم»، «لِ تِه»، «آبی ترین آسمان زمین» در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی و سایه به روی صحنه می روند.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، در تالار اصلی از روز پنجشنبه 25 آذرماه نمایش «تئاتر سعدی، تابستان سی و دو» به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی و بازی (به ترتیب حرف الفبا) علیرضا آرا، خاطره اسدی، حمید حسینی، شهرام حقیقت دوست، امیررضا دلاوری، اشکان دلاوری، مجید رحمتی، علی سلیمانی سرنسری، علی محمدی، سهیل ملکی و رویا میر علمی ساعت 19:30 با مدت زمان 100 دقیقه و قیمت بلیت 30 و 25 هزار تومان میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.

  در تالار چهارسو نمایش «کلاغ» نوشته دیوید هروئر ، کارگردانی سمانه زندی نژاد و بازی سهیلا گلستانی و مرتضی اسماعیل کاشی از دوشنبه 22 آذر ماه ساعت 18 با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان  اجرای خود را آغاز کرده است. این در حالی است که در همین تالار از روز پنجشنبه 25 آذر ماه نیز نمایش دیگری با عنوان « خانم پاکیزه» به نویسندگی سارا رول و کارگردانی مانلی حسین پور و سروش طاهری ساعت 20 به مدت زمان 95 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان به صحنه خواهد رفت. مانلی حسین پور، سروش طاهری، گیتی قاسمی، معصومه کریمی، آزاده مویدی فردبازیگران این اثر نمایشی هستند.

  «خانم» عنوان نمایش جدید دیگری به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی است که در چارچوب دهمین پروژه مرکز مطالعات اجرایی قشقایی از روز پنجشنبه 25 آذر ماه ، ساعت 19:30 با مدت زمان 40 دقیقه ، قیمت بلیت 20 هزار تومان  و بازی صنم نادری به صحنه می‌رود.

  در تالار سایه هم نمایش «لِ تِه» به نویسندگی و کارگردانی عاطفه تهرانی از روز 25 آذر ماه ساعت 19:30 به مدت زمان 55 دقیقه و قیمت بلیت20 هزار تومان روی صحنه می‌رود. در این نمایش نوید هدایت پور، مریم باقری نسامی، اویس محمد حسنی، سینا صابری، ئه ستیره مرتضایی، سپهر غازی، پدرام مهری، نازنین میهن به عنوان بازیگر حضور دارند.

  نمایش «آبی ترین آسمان زمین» به نویسندگی و کارگردانی محمد قاسمی و بازی پری بارانی، دل آرام ترکی، محمد قاسمی هم تا روز 26 آذر ماه ساعت 18 با مدت زمان 50 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان پذیرای دوستداران تئاتر است.

  براساس این گزارش نمایش‌های «سربسته از تهران» به کارگردانی مجتبی کریمی و «دور از دسترس اطفال نگهداری شود» به کارگردانی مهدی پاشایی در تالار سایه روز دوشنبه 22 آذر به اجرای خود پایان دادند.

   
  مطالب مرتبط

  گزارشی از آخرین مراحل آماده سازی نمایش «کلنل» جدیدترین اثر نمایشی خیرالله تقیانی پور

نقبی دراماتیک و باورپذیر به قلب تاریخ معاصر
  گزارشی از آخرین مراحل آماده سازی نمایش «کلنل» جدیدترین اثر نمایشی خیرالله تقیانی پور

  نقبی دراماتیک و باورپذیر به قلب تاریخ معاصر

  ایران تئاتر: بسیاری نمایش «بوقلمون» را نقطه عطف کارنامه هنری خیرالله تقیانی‌پور می‌دانند اما بعید نیست او با جدیدترین نمایش خود با عنوان «کلنل» که از 14 مهرماه جاری در سالن اصلی تئاترشهر اجرای آن اغاز می شود این نقطه را کمی جا به‌جا کند.

  |

  گفت وگو با سهیلا گلستانی بازیگر نمایش داستان های خرس پاندا

متن نوشته ویسنی یک فراتر از تفکر و یا باور خاصی است
  گفت وگو با سهیلا گلستانی بازیگر نمایش داستان های خرس پاندا

  متن نوشته ویسنی یک فراتر از تفکر و یا باور خاصی است

  ایران تئاتر:سهیلا گلستانی، صداپیشه و بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر از دهه هشتاد فعالیت جدیش را در عرصه تئاتر آغاز کرد و با بازی در نمایش یرما و بردن جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره تئاتر استعدادهای بازیگریش را نشان داد. گلستانی در نمایش داستان خرس های پاندا در قالب فرشته مرگ ...

  |

  گفت وگو باعلیرضا آرا، بازیگر نمایش هملت

گیلد نسترن را نسبت به رز نرم تر بازی کردم
  گفت وگو باعلیرضا آرا، بازیگر نمایش هملت

  گیلد نسترن را نسبت به رز نرم تر بازی کردم

  ایران تئاتر:علیرضا آرا بازیگر و کارگردان تحصیلات خود را در رشته مهندسی عمران به پایان رسانید و دوره بازیگری را در حوزه هنری گذراند. آرا در این دو ساله اخیر حضور پر رنگی در تئاتر داشته و سال قبل جزو پرکارهای تئاتر بوده است. علیرضا آرا در نمایش هملت در قالب شخصیت گیلد نسترن بازی ...

  |

  نظرات کاربران