در حال بارگذاری ...
از روز دوشنبه 22 آذر ماه صورت گرفت

آغاز اجرای نمایش های جدید در مجموعه تئاتر شهر

نمایش های «تئاتر سعدی، تابستان سی و دو»، «کلاغ»، «خانم»، «لِ تِه»، «آبی ترین آسمان زمین» در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی و سایه به روی صحنه می روند.

به گزارش دریافتی ایران تئاتر، در تالار اصلی از روز پنجشنبه 25 آذرماه نمایش «تئاتر سعدی، تابستان سی و دو» به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی و بازی (به ترتیب حرف الفبا) علیرضا آرا، خاطره اسدی، حمید حسینی، شهرام حقیقت دوست، امیررضا دلاوری، اشکان دلاوری، مجید رحمتی، علی سلیمانی سرنسری، علی محمدی، سهیل ملکی و رویا میر علمی ساعت 19:30 با مدت زمان 100 دقیقه و قیمت بلیت 30 و 25 هزار تومان میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود.

در تالار چهارسو نمایش «کلاغ» نوشته دیوید هروئر ، کارگردانی سمانه زندی نژاد و بازی سهیلا گلستانی و مرتضی اسماعیل کاشی از دوشنبه 22 آذر ماه ساعت 18 با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان  اجرای خود را آغاز کرده است. این در حالی است که در همین تالار از روز پنجشنبه 25 آذر ماه نیز نمایش دیگری با عنوان « خانم پاکیزه» به نویسندگی سارا رول و کارگردانی مانلی حسین پور و سروش طاهری ساعت 20 به مدت زمان 95 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان به صحنه خواهد رفت. مانلی حسین پور، سروش طاهری، گیتی قاسمی، معصومه کریمی، آزاده مویدی فردبازیگران این اثر نمایشی هستند.

«خانم» عنوان نمایش جدید دیگری به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی است که در چارچوب دهمین پروژه مرکز مطالعات اجرایی قشقایی از روز پنجشنبه 25 آذر ماه ، ساعت 19:30 با مدت زمان 40 دقیقه ، قیمت بلیت 20 هزار تومان  و بازی صنم نادری به صحنه می‌رود.

در تالار سایه هم نمایش «لِ تِه» به نویسندگی و کارگردانی عاطفه تهرانی از روز 25 آذر ماه ساعت 19:30 به مدت زمان 55 دقیقه و قیمت بلیت20 هزار تومان روی صحنه می‌رود. در این نمایش نوید هدایت پور، مریم باقری نسامی، اویس محمد حسنی، سینا صابری، ئه ستیره مرتضایی، سپهر غازی، پدرام مهری، نازنین میهن به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «آبی ترین آسمان زمین» به نویسندگی و کارگردانی محمد قاسمی و بازی پری بارانی، دل آرام ترکی، محمد قاسمی هم تا روز 26 آذر ماه ساعت 18 با مدت زمان 50 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان پذیرای دوستداران تئاتر است.

براساس این گزارش نمایش‌های «سربسته از تهران» به کارگردانی مجتبی کریمی و «دور از دسترس اطفال نگهداری شود» به کارگردانی مهدی پاشایی در تالار سایه روز دوشنبه 22 آذر به اجرای خود پایان دادند.

 
مطالب مرتبط

گفت‌وگو با «سمانه زندی‌نژاد»،کارگردان نمایش «کلاغ»

پیچیدگی‌ها و روابط انسانی دغدغه من است
گفت‌وگو با «سمانه زندی‌نژاد»،کارگردان نمایش «کلاغ»

پیچیدگی‌ها و روابط انسانی دغدغه من است

ایران تئاتر:سمانه زندی‌نژاد از کارگردان‌های جوان و خلاقی است که از آغاز دهه نود با نمایش‌های متفاوت و تاثیرگذاری که روی صحنه برد، توانست جریان تازه‌یی در تئاتر کشور ایجاد بکند. به ویژه این‌که او با نمایش «به مراسم مرگ داداش خوش آمدید» موفق شد جایزه بهترین کارگردانی ...

|

گفت وگو با عاطفه تهرانی کارگردان نمایش له ته

آدم ها برای فراموش کردن به کافه می روند
گفت وگو با عاطفه تهرانی کارگردان نمایش له ته

آدم ها برای فراموش کردن به کافه می روند

ایران تئاتر:عاطفه تهرانی موسس گروه تئاتری بخوان کارگردان نوگرا و تجربه طلبی است و از تئاتر فرم فیزیکال اجزاهای هدفمندی را با استفاده از اقتباس داستان های معروف روی صحنه برده است.اوپیش از این نمایش‌هایی چون «برف نیمه مرداد»، «اتلو» و «بخوان» اجرا کرده است.

|

نظرات کاربران