در حال بارگذاری ...
 • با کارگردانی مسعود رایگان

  نمایش کمدی «دو مرد در یک اتاق» به تالار حافظ رسید

  نمایش کمدی «دو مرد در یک اتاق» با موضوع ایدز به کارگردانی مسعود رایگان و با بازی اردلان شجاع کاوه و خسرو شهراز از ابتدای دی‌ماه به مدت ده شب از ساعت ۱۹:۳۰ در تالار حافظ به روی صحنه می‌رود.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر؛ نمایش «دو مرد در یک اتاق» در ماه گذشته تور شهرستانی خود را در شهرستان‌های مختلف به پایان برده که با استقبال پرشوری نیز مواجه شد. استقبال مردمی و دانشجویی از این نمایش در شهرستان‌ها باعث شد با پیشنهاد مرکز هنرهای نمایشی به مدت ده شب قبل از آغاز نمایش «فرشته مرگ» در تالار حافظ به روی صحنه برود.
  نمایشنامه «دو مرد در یک اتاق» در سال 1986 به سفارش سازمان ملل توسط دو نویسنده؛ بازیگر و کارگردان سوئدی نوشته شد.
  این نمایش در 65 دقیقه باظرافت و استفاده از زبان کمدی  با لحنی صریح و بدون پرده‌پوشی و ملاحظات مرسوم به موضوع ایدز؛ شیوه پیشگیری و مواجهه با این بیماری مهلک می‌پردازد و تاکنون به چهارده زبان زنده دنیا ترجمه و به‌صورت گسترده در کشورهای مختلف جهان اجراشده است.
  گفتنی است نمایش دو مرد در یک اتاق پیش‌ازاین و در سال 92 با بازی فرخ نعمتی و همایون ارشادی در سالن باروک اجراشده بود. علاقه‌مندان به این نمایش می‌توانند برای خرید بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.
  ورود برای سنین زیر 18 سال ممنوع است.
   سایر عوامل این نمایش عبارت‌اند از: مشاور کارگردان: رویا تیموریان، مجری طرح: محرم براتی، صدا‌گذاری:
  علیرضا علویان، موسیقی: آیدین الفت، طراحی نور و نورپردازی: کیوان معتمدی، روابط عمومی و تبلیغات فضایی مجازی: امیر قالیچی، مشاور رسانه‌ای: مریم رودبارانی
   

   
  مطالب مرتبط

  گفت و گو ایران تئاتر با اردلان شجاع کاوه کارگردان نمایش «بازی بی پایان»

نمی توان وضعیت خوب چند نمایش را به کلیت تئاتر کشور تعمیم داد
  گفت و گو ایران تئاتر با اردلان شجاع کاوه کارگردان نمایش «بازی بی پایان»

  نمی توان وضعیت خوب چند نمایش را به کلیت تئاتر کشور تعمیم داد

  ایران تئاتر: اردلان شجاع کاوه یکی از بازیگران مطرحی است، که فعالیت خود را از کودکی در تئاتر آغاز کرده است. او می گوید: امروز اغلب انسان ها به سادگی از کنار هم عبور می کنند. در این نمایش سعی شده تا کمی انسان ها ترس و شفقت را بیشتر درک کنند.

  |

  نظرات کاربران