در حال بارگذاری ...
 • در نشست انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان قم مطرح شد؛

  نقش انکارناپذیر هنر در معرفی الگوهای مدنی

  انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان قم با حضور اعضای هیئت رییسه هفت گروه نمایشی ثبت شده برگزار گردید.

  به گزارش ایران تئاتر، ارمغان بهداروند مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ضرورت توسعه و ترویج تئاتر را در دیاری که متبرک از بارگاه حضرت معصومه (س) و مفتخر به اعاظم علم و فقاهت است را وظیفه‌ای خطیر برای خود و همکارانش دانست. بهداروند تولید تئاتر را شاخصه‌ای برای نشاط و سرزندگی جامعه دانست و از نقش انکار ناپذیر هنر در معرفی الگوهای مدنی و جلوه‌های معرفتی یاد کرد. او آمادگی اداره کل هنرهای نمایشی و انجمن هنرهای نمایشی ایران را برای همکاری بیشتر در زمینه ترویج اجراهای عمومی اعلام نمود.

  روح الله ایرجی کارشناس امور استان‌های مرکز هنرهای نمایشی با تشریح فرآیند ثبت گروه‌ها، اظهار امیدواری کرد در ماه‌های آتی روند ثبت گروه‌ها ادامه یابد و برای دیگر علاقه‌مندان فضای همکاری و ایجاد رقابت در حوزه تولید فراهم گردد.

  گفتنی است در این انتخابات آقایان اصغر نوبخت، ابوالفضل صادق و احمد سلیمانی به‌عنوان اعضای هیئت رییسه جدید انجمن هنرهای نمایشی استان قم انتخاب گردیدند.
  مطالب مرتبط

  در همنوایی با «چهارمین شنبه» مهرداد کورش نیا

ادامه بده
  در همنوایی با «چهارمین شنبه» مهرداد کورش نیا

  ادامه بده

  ایران تئاتر:ارمغان بهداروند یادداشتی را با عنوان « در همنوایی با «چهارمین شنبه» مهرداد کورش نیا» در اختیار ایران تئاتر قرار داده است. کنسرت - تئاتر «چهارمین شنبه» هم‌اکنون در تماشاخانه پالیز به روی صحنه است.

  |

  احمد سلیمانی نویسنده و کارگردان به ایران تئاتر گفت

نمایش یک دختر یک سرباز در باره ارزش های دفاع مقدس است
  احمد سلیمانی نویسنده و کارگردان به ایران تئاتر گفت

  نمایش " یک دختر یک سرباز" در باره ارزش های دفاع مقدس است

  احمد سلیمانی کارگردان با تجربه تئاتری در سال های اخیر حضور موثری در تئاتر داشته است و سال قبل هم نمایش" راهبان کلیسای معبد وانگ" را با موفقیت در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برد و جزو نمایش های پر مخاطب بود . کارگردانی که مثل خیلی از کارگردان شهرستانی در کارش پیشرفت خوبی داشته ...

  |

  نظرات کاربران