در حال بارگذاری ...
 • در آیین پایانی جشنواره مهر کاشان

  برگزیدگان نخستین جشنواره نمایشنامه‌نویسی اعلام شدند

  برگزیدگان نخستین رقابت نمایشنامه‌نویسی مهر کاشان در آیین پایانی دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان اعلام شدند.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، در آیین پایانی این جشنواره هشت نمایشنامه‌نویس شایسته تقدیر و سه اثر منتخب نخستین جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی مهر کاشان معرفی شدند.
  در این برنامه منتخبان نمایشنامه‌نویسی اعلام شدند که نازیلا غفاری با اثر «ایستاده در برابر تاریکی» جایزه بهترین دوره رقابت نمایشنامه‌نویسی را به خود اختصاص داد. امیر کرم با «اثر مکن ای صبح طلوع» به رتبه سوم قناعت کرد و محمدرضا شاه مردی با نمایشنامه «من ساره‌ام» به رتبه دوم رسید.
  هشت نمایشنامه‌نویس شایسته تقدیر این بخش عبارت‌اند از: فرهاد لباسی با اثر «گمشده»، صادق خیمه کبود با نمایشنامه «کم‌وبیش زندگی»، منصور میخ بر با اثر «تنهایان»، زهرا صدری با نمایشنامه «پلاک»، علی میرزاعمادی با «خاک، آب، آسمان»، سید مجتبی حسینی با «عاشقانه های دو بازمانده از جنگ»، مسعود احمدی با اثر «اروند امشب را فراموش نخواهد کرد» و فاطمه استوارزاده با «رویای آب» آثار تقدیر شده در این بخش بود.

   
  مطالب مرتبط

  از میان 487 نمایشنامه ارسالی ناشران و نمایشنامه نویسان

30 نمایشنامه راه یافته به هشتمین دوره انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران معرفی شدند
  از میان 487 نمایشنامه ارسالی ناشران و نمایشنامه نویسان

  30 نمایشنامه راه یافته به هشتمین دوره انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران معرفی شدند

  هیئت‌داوران مرحله نخست بخش نمایشنامه های تألیفی هشتمین دوره انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران، 30 نمایشنامه راه یافته به مرحله نهایی داوری این دوره را انتخاب و معرفی کرد.

  |

  نظرات کاربران