در حال بارگذاری ...
اول دی‌ماه به کارگردانی پرستو گلستانی

«سیرک سیار» با اجرای ویژه عکاسان افتتاح می‌شود

نمایش «سیرک سیار» به کارگردانی پرستو گلستانی روز چهارشنبه اول دی‌ماه با اجرای ویژه عکاسان در تالار هنر افتتاح می‌شود.

نمایش «سیرک سیار» که در ساعت 19.15 اجرای خود را در تالار هنر آغاز خواهد کرد نمایش داستان پسربچه‌ای ست که وقتی با پدربزرگ و مادربزرگش به دیدن یک سیرک می‌رود آرزو می‌کند برای همیشه در سیرک بماند و با ماجراهای متعددی در ادامه روبرو می‌شود.
نمایش "سیرک سیار" با طراحی لباس ، ترانه‌سرایی و کارگردانی پرستو گلستانی و نقش‌آفرینی بازیگرانی همچون مهرداد باقری ، تارا حیدری ، مینووش رحیمیان ، میلاد رمضانی(ورجاوند)، حمیدرضا سنگیان ، امید مباشری ، رضا مدنی، آرین ناصری مهر آماده‌شده است.
دلقک‌های سیرک پریناز بابایی ، پانیذ تاجبخت ، سینا حکیمی ، ابوالفضل شفیعی زاده ، پروین محمدی ، علیرضا مرشدی ها هستند و در گروه حرکت این نمایش محمد پورا ، سامان توحیدی ، محسن شاهب ، پوریا بابایی ، مهران مهرور همکاری دارند.
طراحی صحنه این نمایش بر عهده منوچهر شجاع و طراحی گریم را حسین تبریزی انجام داده است. امیر اسمی طراح پوستر و بروشور این نمایش و محمدرضا شریفی و علیرضا شریفی طراحان حرکت این پروژه نمایشی هستند. علی اشرف سمائی نیز طراحی نور را بر عهده دارد.
آهنگسازی و تنظیم بر عهده رامین عبداللهی و سهند بهادری بوده، نوازنده گیتار سهند بهادری، نوازنده سینت سایزر سارا یغمایی، نوازنده درام علی حیدر پور، نوازنده کاخن و افکت مهریار قنبری هستند. در گروه عکاسی این نمایش امیر خدامی ، مهدیه خالقیان ، محمدرضا کریمی حضور دارند.
درگروه کارگردانی تارا حیدری ، مرتضی برزگرزادگان و حمیدرضا سنگیان همکاری می‌کنند. دستیاران طراح صحنه هادی بادپا و مهشید جوادی، ساخت دکور سید مصطفی طباطبایی نسب ( صنایع چوب میراث ) و دوخت لباس راحله ده پایینی، مجریان گریم  حسین تبریزی و لیلا پریشان ، مشاور رسانه زهرا شایان فر، روابط عمومی و تبلیغات مجازی فریبا جدیدی، امور هماهنگی شهرآشوب مفتاحی هستند.

 
مطالب مرتبط

گفت وگو با پرستو گلستانی کارگردان نمایش سیرک سیار

سیرک سیار علاوه برکودکان  با بزرگسالان هم ارتباط برقرار می کند
گفت وگو با پرستو گلستانی کارگردان نمایش سیرک سیار

سیرک سیار علاوه برکودکان با بزرگسالان هم ارتباط برقرار می کند

ایران تئاتر : پرستو گلستانی بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۵ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تجربه کرد و امروز در سی امین سال فعالیت حرفه ای با او درباره کارگردانی نمایش سیرک سیار گفت و گو کرده ایم.

|

با اعلام استقبال از نمایش پرستو گلستانی

«سیرک سیار» یکشنبه برای عکاسان و خبرنگاران به صحنه می‌رود
با اعلام استقبال از نمایش پرستو گلستانی

«سیرک سیار» یکشنبه برای عکاسان و خبرنگاران به صحنه می‌رود

نمایش «سیرک سیار» به کارگردانی پرستو گلستانی که قرار بود اول دی‌ماه میزبان عکاسان و خبرنگاران باشد روز یکشنبه 5 دی‌ماه ویژه عکاسان و خبرنگاران روی صحنه خواهد رفت.

|

امیر مشهدی عباس :

ضرورت راه اندازی جشنواره نمایشنامه نویسی کودک و نوجوان احساس می شود
امیر مشهدی عباس :

ضرورت راه اندازی جشنواره نمایشنامه نویسی کودک و نوجوان احساس می شود

امیر مشهدی عباس معتقد است؛ هر چند وضیعت نمایشنامه نویسی کودک و نوجوان در ایران نسبت به 10 سال گذشته رو به بهبود است اما هنوز تا رسیدن به وضیعت آرمانی باید مسیر طولانی طی کنیم و برگزاری جشنواره سراسری نمایشنامه نویسی کودک و نوجوان می تواند سهم بسزایی در اعتلای نمایشنامه نویسی ...

|

نقدنمایش شاهزاده و خرس به کارگردانی ماندانا عبقری

فرازوفرود یک نمایش در بلندای زمان
نقدنمایش شاهزاده و خرس به کارگردانی ماندانا عبقری

فرازوفرود یک نمایش در بلندای زمان

ایران تئاتر- هومن نجفیان: من پیش‌تر اجرای دیگر از همین نمایش را در ششمین جشنواره تئاتر شهر به کارگردانی علیرضا دهقانی در سالن استاد رشیدی پردیس تئاتر تهران دیده بودم و در نشریه نقد صحنه ویژه‌نامه این جشنواره؛ نقد این نمایش را نوشته بودم این پیشینه را برای این یادآور شدم که در ...

|

نظرات کاربران