در حال بارگذاری ...
 • در سری جدید اجراهای شیوا اردویی به زبان انگلیسی

  دو اثر از ودی آلن صحنه‌خوانی می‌شود

  نمایشنامه «مرگ درمی‌زند» و قصه‌ کوتاه «آقای بزرگ» نوشته ودی آلن به زبان انگلیسی صحنه‌خوانی می‌شود.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، شیوا اردویی در سری جدید اجراهای خود به زبان انگلیسی، نمایشنامه «مرگ درمی‌زند» و قصه‌ کوتاه «آقای بزرگ» نوشته ودی آلن را در تماشاخانه پایتخت (کنش معاصر) صحنه‌خوانی می‌کند.

  نوید ملکی، مانوش مجدزاده در این اجرا نقش‌آفرینی می‌کنند. همچنین سردارسرمست موسیقی، عرفان خطیبی مشاور کارگردان، مسعودهاشمی مجری طرح، فرشاد هاشمی دستیارکارگردان، جوادآتشباری گرافیک، شایان دیلمقانی مدیرصحنه، عباس غفاری مدیر تبلیغات، مهرانگیز قهرمانی مشاور رسانه‌ای، ایلیا شمس تبلیغات مجازی دیگر عوامل اجرایی این اثر هستند.

  گفتنی است، صحنه‌خوانی «مرگ درمی‌زند» و قصه‌ کوتاه «آقای بزرگ» به کارگردانی شیوا اردویی 11 دی‌ماه ساعت 20 در تماشاخانه پایتخت مجموعه کنش معاصر واقع در میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴٢ به صحنه می‌رود.

   
  مطالب مرتبط

  گفت وگوبا شیوا اردویی کارگردان نمایش داستان خرس های پاندا

عشق عامل نجات بخش تنهایی انسان مدرن است
  گفت وگوبا شیوا اردویی کارگردان نمایش داستان خرس های پاندا

  عشق عامل نجات بخش تنهایی انسان مدرن است

  ایران تئاتر:نمایش داستان خرس های پاندا یک اثر انسانی و شاعرانه در باره دنیای پس از مرگ و به عبارتی عالم برزخ و تنهایی های یک ساکسیفو زن جوان است . اردوئی با درک درست از متن ماتئی ویسنی یک توانسته حس و حال شاعرانگی و روابط انسانی را در نمایشش به خوبی ارائه کند .

  |

  نظرات کاربران