در حال بارگذاری ...
 • در تماشاخانه سنگلج

  رؤیا نونهالی چراغ نمایش «دیوان تئاترال» را روشن کرد

  نمایش «دیوان تئاترال» به نویسندگی «محمود استادمحمد» و کارگردانی «روزبه حسینی» شب گذشته-دوشنبه ۶ دی‌ماه- با روشن نمودن چراغ نمایش توسط رؤیا نونهالی اجراهای خود را آغاز کرد.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، نمایش «دیوان تئاترال» در حالی شب گذشته اجراهای خود را آغاز کرد که پیش از آغاز نمایش «رؤیا نونهالی» چراغ این نمایش را روشن کرد و با ابراز خشنودی از حضور در چنین محفلی گفت: از اینکه جوانانی چون روزبه حسینی برای روشن ماندن چراغ دنیای نمایش می‌کوشند به‌نوبه‌ی خودم سپاسگزاری می‌کنم.
  «روزبه حسینی» نیز ضمن تشکر از نگاه ویژه‌ی مدیریت تماشاخانه سنگلج به نمایش ایرانی گفت: «دیوان تئاترال» نوشته‌ی محمود استادمحمد یکی از زیباترین متون نمایشی ایرانی است که اجرای امروز آن توسط ما حاصل یک تفکر گروهی است و در این میان از نقش طراحان این اثر خصوصاً پریندخت عابدین نژاد در مقام طراح لباس نمی‌توان گذشت.
  در میان تماشاگران اجرای آغازین نمایش دیوان تئاترال هنرمندان همچون محمد ساربان صادق توکلی مجید قناد علی برجی و ... نیز حضور داشتند.
  نمایش موزیکال «دیوان تئاترال» به نویسندگی «محمود استادمحمد» و کارگردانی «روزبه حسینی» با رویکردی مدرن و در فصل جدید اجراهای تماشاخانه سنگلج هرروز به‌جز شنبه‌ها در ساعت 18:30 به روی صحنه می‌رود.

   
  مطالب مرتبط

  بررسی نویسندگانی که در تابستان بیش از یک اثر بر صحنه داشته اند

گرما بر پرکاری تعدادی از نویسنده ها اثری ندارد
  بررسی نویسندگانی که در تابستان بیش از یک اثر بر صحنه داشته اند

  گرما بر پرکاری تعدادی از نویسنده ها اثری ندارد

  ایران تئاتر: از اول تیرماه تا 31 شهریورماه 1396 در تهران 160 نمایشنامه توسط کارگردان های تئاتر روی صحنه رفت که در این میان، 11 نویسنده بیش از یک اثر بر صحنه داشتند.

  |

  نظرات کاربران