در حال بارگذاری ...
 • همزمان با اجرای عمومی آثار نمایشی

  برنامه تمرین نمایش های تئاتر شهر اعلام شد

  نمایش های «مرغ دریایی»، «طراحی حرکت»، «بوف کور»، «شب»، «ترن» و «فریز مکبث» به زودی در تئاتر شهر به روی صحنه خواهند رفت.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، شش گروه نمایشی هم اکنون در پلاتوهای مجموعه تئاتر شهر خود را برای اجرای عمومی آثارشان آماده می کنند.در پلاتو شماره یک گروه اجرایی نمایش «مرغ دریایی» به کارگردانی سعید داخ و گروه «طراحی حرکت» به کارگردانی آصف جاودان فر خود را برای اجرای آثارشان آماده می‌کنند.

  در پلاتو شماره دو هم‌گروه‌های نمایشی «بوف کور»به کارگردانی ناصر حسینی مهر، «شب» به کارگردانی چیستا یثربی و «ترن» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ تمرین‌های خود را آغاز کرده‌اند.

  گروه اجرایی نمایش «فریز مکبث» به کارگردانی آرش دادگر هم این روزها در کارگاه دکور تئاتر شهر خود را برای اجرا آماده می‌کنند.

  براساس این گزارش هم اکنون نمایش‌های « تیاتر سعدی، تابستان سی و دو» به کارگردانی حسین کیانی در تالار اصلی، «خانه پاکیزه» به کارگردانی سروش طاهری و مانلی حسین پور و «کلاغ» به کارگردانی سمانه زندی نژاد در تالار چهارسو، «ل ته» به کارگردانی عاطفه تهرانی در تالار سایه ، «قطعاتی از ساموئل بکت» به کارگردانی علی اکبرعلیزاد در تالار قشقایی و «گوهر نیل» به کارگردانی مجید امرایی در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند.

   
  مطالب مرتبط

  با پایان یافتن اجرای «نقاشی اشر» و«خاموشخانه»

برنامه جدید تالارهای نمایشی تئاتر شهر اعلام شد
  با پایان یافتن اجرای «نقاشی اشر» و«خاموشخانه»

  برنامه جدید تالارهای نمایشی تئاتر شهر اعلام شد

  برنامه جدید تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که دو نمایش «نقاشی اشر» در تالار قشقایی و «خاموشخانه» به کارگردانی مهدی مشهور در تالار سایه به اجرای خود پایان دادند.

  |

  نظرات کاربران