در حال بارگذاری ...
 • به مناسبت وفات حضرت معصومه (س)

  نمایش‌های تئاتر شهر نوزدهم دی‌ماه اجرایی ندارند

  تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر نوزدهم دی‌ماه به مناسب سالروز وفات حضرت معصومه (س) اجرایی ندارند.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر یکشنبه نوزدهم دی‌ماه به مناسبت سالروز وفات حضرت معصومه (س) اجرا نمی‌شوند.
  بر اساس این گزارش هم‌اکنون نمایش‌های «تیاتر سعدی، تابستان سی و دو» به کارگردانی حسین کیانی در تالار اصلی، «خانه پاکیزه» به کارگردانی سروش طاهری و مانلی حسین پور و «کلاغ» به کارگردانی سمانه زندی نژاد در تالار چهارسو، «ل ته» به کارگردانی عاطفه تهرانی در تالار سایه، «قطعاتی از ساموئل بکت» به کارگردانی علی اکبرعلیزاد در تالار قشقایی و «گوهر نیل» به کارگردانی مجید امرایی در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند.
  برای آگاهی از برنامه‌ها، اخبار و اطلاعات آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر به سایت رسمی این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com مراجعه فرمایید.

   
  مطالب مرتبط

  هدیه اداره کل هنرهای نمایشی به مناسبت روز دانشجو؛

تخفیف ویژه تمامی سالن‌های تئاتر اداره کل هنرهای نمایشی برای دانشجویان
  هدیه اداره کل هنرهای نمایشی به مناسبت روز دانشجو؛

  تخفیف ویژه تمامی سالن‌های تئاتر اداره کل هنرهای نمایشی برای دانشجویان

  به مناسبت گرامی داشت روز 16 آذر تمامی نمایش‌های در حال اجرا در سالن‌های اداره کل هنرهای نمایشی با تخفیف ویژه برای دانشجویان اجرا می‌شوند.

  |

  نظرات کاربران