در حال بارگذاری ...
 • به مناسبت وفات حضرت معصومه (س)

  نمایش‌های تئاتر شهر نوزدهم دی‌ماه اجرایی ندارند

  تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر نوزدهم دی‌ماه به مناسب سالروز وفات حضرت معصومه (س) اجرایی ندارند.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر یکشنبه نوزدهم دی‌ماه به مناسبت سالروز وفات حضرت معصومه (س) اجرا نمی‌شوند.
  بر اساس این گزارش هم‌اکنون نمایش‌های «تیاتر سعدی، تابستان سی و دو» به کارگردانی حسین کیانی در تالار اصلی، «خانه پاکیزه» به کارگردانی سروش طاهری و مانلی حسین پور و «کلاغ» به کارگردانی سمانه زندی نژاد در تالار چهارسو، «ل ته» به کارگردانی عاطفه تهرانی در تالار سایه، «قطعاتی از ساموئل بکت» به کارگردانی علی اکبرعلیزاد در تالار قشقایی و «گوهر نیل» به کارگردانی مجید امرایی در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند.
  برای آگاهی از برنامه‌ها، اخبار و اطلاعات آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر به سایت رسمی این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com مراجعه فرمایید.

   
  مطالب مرتبط

  با هماهنگی سازمان مدیریت بحران و سازمان آتشنشانی

مانور آتشنشانی در تئاتر شهربرگزار می شود
  با هماهنگی سازمان مدیریت بحران و سازمان آتشنشانی

  مانور آتشنشانی در تئاتر شهربرگزار می شود

  سازمان آتش نشانی و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرتهران با همکاری مجموعه تئاتر شهر از یکشنبه ۲۶ تیر ماه به مدت سه روز مانور آتش نشانی و امداد و نجات را در این مجموعه برگزار می کند.

  |

  نظرات کاربران