در حال بارگذاری ...
 • نمایشی با اقتباس از «تله موش» آگاتا کریستی

  «عمارتی در برف» تا 30 دی ماه در تماشاخانه دراما

  نمایش «عمارتی در برف» از ۲۳ دی ماه در تماشاخانه دراما به اجرای خود ادامه خواهد داد.

  به گزاش ایران تئاتر، نمایش «عمارتی در برف» به کارگردانی نادر نادرپوربا اقتباس رمان «تله موش» نوشته آگاتا کریسیتی، که از 12 در تماشاخانه دراما به روی صحنه رفته است، تا 30 دی ماه به اجرای خود ادامه خواهد  داد.

  این نمایش که به زعم کارشناسان و مردمی که تا به حال  به تماشای این اثر نشسته اند، جزو آثار در خور توجه بوده است، با بازی فائقه شلالوند، میلاد سلیمانی، صادق علیخانی، امبن قماشی، فاطمه روشنی و... به روی صحنه می‌رود.همچنین علی کلانتری آهنگساز، مهرناز عباسی طراح لباس، پگاه قنبری طراح گریم از دیگر عوامل این نمایش هستند.

  «تله موش» از موفق‌ترین نمایشنامه‌های آگاتا کریستی، نویسنده داستان‌های جنایی و بقولی پلیسی است. این نمایشنامه از زمانی که برای اولین بار در سال ۱۹۵۲ در لندن به روی صحنه تئاتر آمباسودر رفت همواره و بدون وقفه در تئاترهای لندن بر روی صحنه بوده‌است.

  گفتنی است«عمارتی در برف» به دلیل تعطیلات چند روز اخیر، از فردا 23 دی ماه دوباره به اجرای خود را ادامه خواهد داد. این نمایش هر روز در تماشاخانه دراما واقع در خیابان فلسطین، خیابان لبافی نژاد، کوچه زحل، بن بست اول، پلاک 2، طبقه اول، از ساعت 20 پذیرای دانشجویان و علاقه‌مندان به تئاتر خواهد بود. «عمارتی در برف» کاری از گروه هنری سکو است.

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران