در حال بارگذاری ...
 • جمعه روز پرکار «کارگروه نقد تئاتر» جشنواره سی و پنجم فجر 

  «بیستون می تازد» و «درباره ی تصویرت از من تجدید نظر کن» نقد و بررسی می شود  

    نشست نقد و بررسی اجراهای «درباره تصویرت از من تجدیدنظر کن» به کارگردانی «آروند دشت آرای» و «بیستون می تازد» به کارگردانی «امین رضائی اردانی» از مشهد که در بخش مسابقه ی بین الملل جشنواره روی صحنه رفته اند ، جمعه ۸ بهمن  در مجموعه ی فرهنگی عمارت روبرو برگزار خواهد شد. 

  به گزارش ایران تئاتر جلسه نقد و بررسی اجرای «درباره ی تصویرت از من تجدیدنظر کن» با حضور هاجر سعیدی نژاد به عنوان منتقد و عوامل این نمایشدر ساعت 11 تا 13 و نشست بررسی اجرای «بیستون می تازد» با حضور افشین خورشید باختری به عنوان منتقد و گروه اجرایی در ساعت 15 تا 17 میزبان تمامی علاقه مندان خواهد بود.

  این جلسه به همت کارگروه نقد تئاتر که امسال به نقد و بررسی تمامی آثار حاضر در بخش های چندگانه مسابقه به صورت مکتوب، حضوری و چندرسانه ای می پردازد، برگزار می شود.
  عمارت روبرو واقع در خیابان انقلاب(شرق به غرب)، نرسیده به چهار راه ولی عصر ، جنب ساختمان بانک شهر، بن بست کیانپور، پلاک 7 هر روزه تا پایان جشنواره میزبان جلسات نقد حضوری است. 
  ورود برای تمامی علاقه مندان به این جلسه آزاد است.
  مطالب مرتبط

  با همکاری عمارت روبرو و گروه تئاتر بوهمی انجام می‌شود

یک رویداد بین‌المللی در تبادل فرهنگی با تئاتری
  با همکاری عمارت روبرو و گروه تئاتر بوهمی انجام می‌شود

  یک رویداد بین‌المللی در تبادل فرهنگی با تئاتری

  برنامه تبادل فرهنگی-تئاتر با همکاری عمارت روبرو و گروه تئاتر بوهمی باهدف ایجاد فرصتی برای انتقال شیوه‌های کار بین نسل جوان هنرمندان نمایشی در نقاط مختلف جهان، همزمان با بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی در تهران برگزار می‌شود.

  |

  هر شب با حضور دو هنرمند و در حمایت از عمل کودکان ناشنوا

پرفورمنس آرت «اُریفیس» اجرا می‌شود
  هر شب با حضور دو هنرمند و در حمایت از عمل کودکان ناشنوا

  پرفورمنس آرت «اُریفیس» اجرا می‌شود

  گروه اجرایى پرفورمنس آرت «اُریفیس» با حمایت معنوى بنیاد کمک (کیش مهر کتایون) با مدیریت کتایون ریاحی قصد دارد عواید حاصل از بلیت‌فروشی این اثر را صرف عمل کودکان ناشنوا کند.

  |

  نظرات کاربران