در حال بارگذاری ...
نمایش «سه‌گانه اورنگ» ویژه عکاسان به صحنه می‌رود

گلاب آدینه و الهام پاوه‌نژاد در تماشاخانه پایتخت

نمایش «سه‌گانه اورنگ» به کارگردانی محمد حاتمی و بازی گلاب آدینه، الهام پاوه‌نژاد، عماد سالکی در تماشاخانه پایتخت مجموعه فرهنگی و هنری کنش معاصر به صحنه می‌رود.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «سه‌گانه اورنگ» نوشته علیرضا نادری، محمد امیر یاراحمدی و نیما نادری که سال 92 در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجراشده بود، برای بار دوم از امشب به مدت 14 شب در تماشاخانه پایتخت در دو سانس 17:30 و 20 به صحنه می‌رود.

امشب این نمایش تنها یک اجرا در ساعت 20:30 ویژه عکاسان اهالی رسانه و مخاطبان خواهد داشت.

محمد حاتمی درباره این نمایش گفت: «محمد امیر یاراحمدی به‌عنوان دراماتورژ در این نمایش در کنار ما حضور دارد و تا 30 بهمن اجرا خواهیم داشت و تمدید هم نمی‌شود».

 دیگر عوامل نمایش «سه‌گانه اورنگ» می توانم به طراح لباس: پریدخت عابدینی نژاد، موسیقی قطعاتی از آثار برجسته: پرویز یاحقی، رضا مهینی، ترانه آغاز نمایش: علیرضا نادری و مشاور‌ رسانه‌ای: پیمان شیخی اشاره کرد.

 تلفن رزرو بلیت

۶۶۴۰۵۸۷۸ و ۰۹۱۲۲۶۱۸۴۸۰

علاقه‌مندان می توانند جهت تهیه بلیت به سایت tik8 مراجعه کنند.

 

 
مطالب مرتبط

هم‌زمان با روز جهانی زن در تماشاخانه پایتخت

نمایش «منیژه» با نگاهی زنانه به شاهنامه، اجرا می‌شود
هم‌زمان با روز جهانی زن در تماشاخانه پایتخت

نمایش «منیژه» با نگاهی زنانه به شاهنامه، اجرا می‌شود

«منیژه» کاری از گروه نمایشی «چامه» و موسیقی «مهرنوا» است که در قالب نقالی همراه با موسیقی و حرکات نمایشی از 18 تا 20 اسفند در تماشاخانه «پایتخت» مجموعه کنش معاصر به روی صحنه می‌رود.

|

 فریدون جیرانی در حاشیه تماشای یک نمایش کمدی مطرح کرد

«کمدی استشمامات» یک کار جدی است
 فریدون جیرانی در حاشیه تماشای یک نمایش کمدی مطرح کرد

«کمدی استشمامات» یک کار جدی است

فریدون جیرانی، کارگردان مطرح سینما که امسال با فیلم «خفه گی» در جشنواره فیلم فجر حضور داشت به تماشای نمایش «کمدی استشمامات» به کارگردانی میثم عبدی و نویسندگی امید طاهری در تماشاخانه پایتخت نشست.

|

نظرات کاربران