در حال بارگذاری ...
 • برنامه سالن های خصوصی تئاتر تهران در هفته سوم بهمن ماه

  فصل جدیدی از نمایش ها

  اکثر سالن های خصوصی تئاتر در هفته پیش رو و بعد از جشنواره تئاتر فجر میزبان نمایش های تازه ای شده اند که نشان از آغاز فصل جدید نمایش ها می دهد. در متن پیش رو نمایش هایی که در هفته سوم بهمن ماه میهمان سالن های دولتی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می کنیم.

  تماشاخانه باران:این سالن در هفته پیش رو با دو نمایش  تازه میزبان مخاطبان تئاتر است.

  نمایش مافیا به نویسندگی و کارگردانی افروز فروزند از جمعه 15 بهمن ماه ساعت 21 در سالن باران به روی صحنه رفته و تا جمعه 6 اسفند ماه میزبان مخاطبان تئاتر در این سالن است. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: هفت دوست در یک میهمانی خداحافظی جمع می شوند و با هم مافیا بازی می کنند و به تدریج لایه‌هایی از زندگیِ گذشته و حال آنها باز می شود.نگار عابدی، حمیدرضا فلاحی، علی تاجمیر، میثاق زارع، غزاله نظر، اِروین گالستیان، تنی آواکیان بازیگرانی هستند که  در این اثر 85 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیت این نمایش ۳۰,۰۰۰ تومان است که البته اعضای باشگاه تئاتر باران می توانند با 50 درصد تخفیف و پرداخت بهای 15 بلیط آن را تهیه کنند. همچنین تماشاخانه باران  طی اقدام جالبی در روز یکشنبه هرهفته برای تمامی مخاطبان تخفیف 30 درصدی در نظر گرفته است، به طوری که تئاتر دوستان در این روز می توانند با پرداخت بهای 21 هزار تومان به تماشای مافیا بنشینند.

  همچنین نمایش برای کلاه آهنی ها  به نویسندگی و کارگردانی «پژمان عبدی» و با بازی محمد‌علی حسینعلی پور، میثاق زارع، پژمان عبدی، مهتاب شیروانی از پنج شنبه 14 بهمن ماه در تئاتر باران میزبان مخاطبان تئاتر شده است و تا جمعه 29 بهمن ماه در این سالن به روی صحنه خواهد رفت. این نمایش 80 دقیقه ای در هشتمین دوره‌ی جشنواره‌ی سراسری تئاتر ماه موفق به دریافت پنج جایزه (نمایشنامه، کارگردانی، طراحی صحنه، بازیگری زن، بازیگری مرد) شده است. بهای بلیت این نمایش ۲۵,۰۰۰ تومان است که در سه روز نخست و همچنین یکشنبه های هر هرفته با تخفیف 30 درصد و پرداخت بهای 17.500 تومانی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. همچنین اعضای باشگاه تیاتر باران می توانند با ۵۰٪ تخفیف و پرداخت بهای ۱۲.۵۰۰ تومان به تماشای این نمایش بنشینند.

   

  کیانیان کارگردان می شود

  تئاتر پالیز در هفته پیش رومیزبان 3 نمایش است که یکی از آنها تازه اجرای خود را شروع کرده و 2 تای دیگر اجرا های پایانی خود را پشت سر می گذارند.

  نمایش مارکس و کوکاکولا اثر کیانوش اخباری که از 26 دی ماه ساعت 17:30 به تماشاخانه پالیز آمده بود، در این هفته اجراهای پایانی خود را پشت سر می گذارد و 25 بهمن ماه آخرین روزی است که این اثر به روی صحنه می رود. بهرام تشکر، نسرین درخشان بازیگران این نمایش 100 دقیقه ای هستند.گروه هنری پژواک با طرح ایده جالبی حرکتی برای بیشتر با هم دیدن تئاتر به انجام رسانده است. به این صورت که هرکس در سه شب نخست نمایش مارکس و کوکاکولا (۲۶ و ٢٧ و ٢٨ دی ماه) با دوستان بیشتری به تماشای این نمایش می رفت، می توانست با انتشار عکس یا اسکرین شات از بلیت در اینستاگرام و درج #بیهمنرویم و @pezhvakartgroup در زیر آن گروه اجرایی را ازین موضوع مطلع کند، تا به این صورت امکان دیدن تئاتر های دیگر برای تماشاگری که بیشترین تعداد بلیط را در مجموع این سه شب خریداری کرده، فراهم شود.بهای بلیط این نمایش 25 هزار تومان تایین شده است که البته تخفیف 20 درصدی برای آن دسته از تماشاگرانی که بلیط نمایش های نامه‌هاى شبانه، دختر یانکى، روایت ناتمام یک مربع خالى، بداهه گویى، خواب زمستانى را خریداری کردند، در نظر گرفته شده به طوری که این دسته از تماشاگران می توانند، با پرداخت بهای 20 هزار تومان بلیط این اثر را خریداری کنند. همچنین به ازای هر 5 بلیط که توسط یک نفر خریدای شود، گروه اجرایی 20 درصد تخفیف را شامل آن فرد خواهد کرد.

  همچنین نمایش پک، به نویسندگی پیمان ناجی، امیر سرافرازیان و با کارگردانی امیر سر افرازیان که از یک شنبه 26 دی ماه ساعت 19:45 دقیقه اجرا های خود را در این سالن آغاز کرده بود، 5شنبه این هفته برای آخرین بار به روی صحنه می رود. بابک بهشاد، نشاط میرمهدی، امیر جنانی، ملانی آوانسیان بازیگرانی هستند که در این نمایش 60 دقیقه ای به ایفای نقش ی پردازند. بهای بلیط این نمایش 30 هزار تومان تایین شده است که از 1 بهمن ماه تخفیفی برای برای آن دسته از تماشاگرانی که بلیط نمایش های شب بخیر کیارستمى، پپرونی براى دیکتاتور، شازده فیل هوا مى کند و خشم اژدها خریداری کردند، در نظر گرفته شده به طوری که این دسته از تماشاگران می توانند، با پرداخت بهای 20 هزار تومان بلیط این اثر را خریداری کنند.همچنین افراد می توانند به ازای خرید دست کم ۴ بلیت با ۲۰٪ تخفیف و بهای ۲۴.۰۰۰ تومان و ۸ بلیت با ۳۰٪ تخفیف و بهای ۲۱.۰۰۰ به تماشای این اثر بنشینند. از 3 بهمن ماه نیز دانشجویان تمامی رشته ها از یکشنبه تا چهارشنبه هر هفته می توانند به صورت حضوری و با ارائه کارت دانشجویی خود با پرداخت 20 هزار تومان به تماشای این اثر بنشینند.

  یکشنبه همین هفته ساعت 17 نمایش حرفه ای اثر رضا کیانیان در تئاتر پالیز به روی صحنه رفته و تا پایان سال میزبان تئاتر دوستان در این سالن است. رضا کیانیان، هدایت هاشمی، بهاره رهنما، سعید ملک، آرش علینژاد، رعنا خطامی، ساغر تاجیک، حسین شریعتمداری، بهزاد حاجی حسنی بازیگرانی هستند که در این نمایش 60 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. علاقمندان به این نمایش می توانند با پرداخت بهای 40 هزار تومان بلیط آن را خریداری کنند.

   

  رویای یک شب نیمه تابستان، رویایی ادامه می دهد

  این سالن در هفته پیش رو با دو نمایش میزبان مخاطبان تئاتر است.

  از یک شنبه 16 آبان ماه ساعت 20:30 تئاتر کمدی کلاسیک رویای یک شب نیمه تابستان نوشته ویلیام شکسپیر و به کارگردانی مصطفی کوشکی به تئاتر مستقل آمد. مدت اجرای این نمایش تا کنون چندین باز تمدید شده است و بر اساس آخرین اخباررسیده ، اجرای  آن تا 27 اسفند ماه در این سالن ادامه خواهد داشت. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: پادشاه آتن، قرار است چله تابستان، شبی که ماه قرص کامل است با هیپولیتا ازدواج کند. بنابراین شاه دستور می دهد آن شب جوانان آتنی واقعا خوش‌گذرانی کنند اما تمام جوانان آتنی از این موضوع خوشحال نیستند. لایساندر و دیمیتریوس که از کودکی با هم دوست بوده‌اند، هردو عاشق هرمیای زیبا دختر همسایه‌شان هستند ولی پدر هرمیا دو پا را در یک کفش کرده که دخترش باید شب عروسی شاه و در حضور شاه با دیمیتریوس ازدواج کند، وگرنه هرمیا را می‌کشد یا به معبد کاهنان می‌فرستد که تا آخر عمر همان جا ترشیده بماند، حال آنکه هیچکس در آن محله آتن نیست که نداند هرمیا از بچگی عاشق لایساندر بوده‌است ... . امیر مهدی ژوله، محمد صادق ملک، شهروز دل افکار، نازافرین کاظمی، علیرضا کی منش، غزل شجاعی، سجاد باقری، آذین نظری، صبا ایزدپناه، مصطفا کوشکی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیط این نمایش 35,000 , 40,000 , 50,000 , 55,000 , 60,000 هزار تومان تایین شده است که این تفاوت قیمت به مکان صندلی انتخاب شده توسط خریدار بستگی دارد.

  همچنین نمایش مدار بسته به نویسندگی، طراحی و کارگردانی پگاه طبسی نژاد از پنج شنبه 14 بهمن ماه ساعت 18:30 در تئاتر مستقل به روی صحنه رفت. این نمایش 70 دقیقه ای تا جمعه 27 اسفند ماه میزبان تئاتر دوستان در این سالن است. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: هر روز چیز بیشتری می‌خواهیم و برای به‌دست آوردنش چه نقش‌هایی که بازی نمی‌کنیم، غافل از اینکه حتی، بودن یا نبودن ما نیز در هاله‌ای از ابهام است. به‌ راستی ما هستیم؟ یا تنها تصویری از خودمان هستیم، گرفتار در دوری باطل و مداری بسته؟ . مسعود جعفری، حدیث جمشیدی، میلاد چنگی، آرمان حسینی، بهاره رادمند، باسط رضایی، علیرضا رسولی، آیدا رشدی، ایلناز شعبانی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیط این اثر 30 و 35 هزار تومان تایین شده است که این تفاوت قیمت به مکان صندلی انتخاب شده توسط خریدار بستگی دارد. البته گروه اجرایی برای آن دسته از تماشاگرانی که بلیط نمایش های تئاتر مستقل، آشپزخانه، ماتریوشکا، نامه های عاشقانه از خاورمیانه، افسون معبد سوخته را خریداری کرده اند، 30 درصد تخفیف وفاداری در نظر گرفته است. همچنین تئاتر دوستان می توانند به ازای خرید دست کم ۴ بلیت از تخفیف 30 درصدی نمایش بهره ببرند.

   

  تجویدی در خاوران رنگ اجرا می بیند

  پردیس تئاتر تهران(خاوران): این سالن از یکشنبه 17 بهمن ماه ساعت 19:30 میزبان نمایش من... نوشته حمید ورد، فرهاد تجویدی و با کارگردانی فرهاد تجویدی شده است. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: "من..." داستان جوانانی است در کلاس بازیگری که در غیاب مدرس خود، ایده ها و نمایش هایشان را در مقابل تماشاگران به نمایش در می آورند و هر یک در منیت اثری که تولید می کنند گرفتار می شوند. که این خود عامل تفرقه و آشوبی در جمع می شود و زلزله ای ناگهانی آنها را... .این اثر 70 دقیقه ای با بازی شیوا آریایی، فاطمه اعزازی، امیر اجاقی، عارف احسن، حمیدرضا باباخانی، امیر بنی جمالی، مهرداد بهرامی، سیدامیرعلی بنی هاشم، حسین پورکریمی، فاطمه پورشاهرودی، مژگان تهرانی، شهرزاد تاک، نوژن ترابی، فرشاد ثابت، محمدسعید جان نثار، روژینا جمشیدی، غزاله چیذری، مرتضی حسینی، علی عطا حسینی، مونا حیدری، محمدرضاخلج، هدیه درویشی، عسل دهقانی، رضا روحی، معصومه ریاحین، آرزو رضایی، ایمان رحمتی، مهرادرجبی، محمدمهدی رحمانی، علی رستمی، بهادر رضایی، نیلوفر زارع، امیر زاهدی مهر، فاطمه سوهانی، رومینا سوفی، محمدسلمانی، ریحانه شریف خطیبی، علی شاهرخی، حسین صفدریان، وهاب عبیری، سارا عسگری، عطیه عبدالله بیگی، محمد عبدالمالکی، فریده فکری، سولماز قهرمانی، فرزانه قیومی، مهسا کیاشمشکی، نسیم کیانی، مهتاب کیوان جو، پوریا کامرانی، صائب کریمی، رضا کربلایی، عباس کربلایی، حمید گودرزی، سپهر گندمی، اشرف لطفی، شهریار لطفی، فاطمه موسایی، سیاوش منفرد، احسان موسی پور، کاظم موسوی، امیرحسین موسوی، سینا مختاریان، سهیلا محقق، لیلا مطلبی، نغمه مدحت، ملیکا مردانه، فائقه نبوی، علی ناصری، حسین نصیری، عابد نتاج، ریحانه ورودی، پرنیا والی، حسین ولیزاده، اشکان واعظ، آساره هداوند، شیوا هوشیار، مرتضی هفتانی، الهام یگانی تا سه شنبه 17 اسفند ماه میزبان تئاتر دوستان در این سالن خواهد بود. بهای بلیط تئاتر من برای مخاطبان 15 هزار تومان تایین شده است.

   

  کنش معاصر میزبان ستاره ها می شود

  این سالن در هفته پیش رو با دو نمایش کمدی استشمامات و سه گانه اورنگ میزبان مخاطبان تئاتر است.

  از چهارشنبه 15 دی ماه ساعت 18:30 نمایش کمدی استشمامات نوشته امید طاهری و با کارگردانی میثم عبدی در تماشاخانه پایتخت مجموعه کنش معاصر اجراهای خود را آغاز کرد و تا یکشنبه 24 بهمن ماه در این سالن به روی صحنه می رود. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: جشن صدمین سال استقلال کمیلند در حال برگزاری است. شهردار شهر برای صدمین سال متوالی قرار است انتخاب شود. اما در مراسم جشن حاضر نمی‌شود و ار طریق ویدیو کنفرانس با مردم حرف می‌زند... خبرنگاری ماجرا را پیگیری می‌کند تا این‌که ماجرا پیچیده تر می‌شود... . وحید آقاپور، نازنین کریمی، فرزین محدث، سینا رازانی، منوچهر رمضانی، علیرضا مهران، امید طاهری، ناصر سرلک بازیگرانی هستند که در این اثر 70 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. برای این اثر بلیط 30 و 35 هزار تومانی تایین شده است که مخاطبان بر اساس انتخاب صندلی در هنگام خرید، بهای آن را پرداخت می کنند.

  نمایش سه گانه اورنگ نوشته علیرضا نادری، محمد امیر یار احمدی، نیما نادری، دراماتورژی محمد‌امیر یار احمدی و با کارگردانی محمد حاتمی از روز جمعه 15 بهمن ماه در تماشاخانه پایتخت مجموعه کنش معاصر برای تئاتر دوستان به روی صحنه رفت و تا شنبه 30 بهمن ماه در این سالن میزبان علاقمندان تئاتر است. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: نمایش در قالب سه داستان مجزا در سه دوره تاریخی  اتفاق می‌افتد که صد سال  از رویداد اول تا قصه سوم فاصله دارد.داستان اول: قصه مرشد بلقیس اولین زن معرکه گیر ایران است در ایستگاه گاز ماشین، بعد از ترور ناصرالدین شاه. داستان دوم: برهه ای از زندگی سرپاس مختاری رئیس اداره تامینات دوره پهلوی دوم. داستان سوم: قصه زندگی زنی در محبس خانه که هر روز... . گلاب آدینه، محمد حاتمی، الهام پاوه نژاد، عماد سالکی بازیگرانی هستند که در این نمایش 90 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. . برای این اثر بلیط 30 و 35 هزار تومانی تایین شده است.استقبال مخاطبان ازین نمایش به حدی بوده است که گروه اجرایی برای تمامی روزها نمایش را در دو نوبت 17 و 20:30 به روی صحنه می برند.

   

  ارغنون، جایی برای جوانان

  در این هفته تماشاخانه ارغنون با سه نمایش میزبان مخاطبان تئاتراست.

  ارغنون از روز جمعه 15 بهمن ماه ساعت 18 میزبان نمایش سونات اشباح اثر خشایار خلیل خانی شده است و تا 2 اسفند ماه پذیرای علاقمندان به این نمایش در سالن اجرای خود خواهد بود.در خلاصه داستان این نمایش آمده است: پسر فقیری که آرزوی زندگی در خانه‌ای اشرافی داشته بطور تصادفی با پیرمردی که از ساکنین ثروتمند آن خانه است آشنا می‌شود و به کمک او پا به این خانه اسرارآمیز می‌گذارد... . محسن بهادری کیان، مریم همتیان، سینتیا وارطانیان، سلمان صالحی، هلیا پور نقش بند، ندا دهشیری، نسترن امیر، بهروز جعفری، آریا تحویلدار، دریا خلیلی، علی ثمین بازیگرانی هستند که در این نمایش 60 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند.بهای بلیط این اثر 20 هزار تومان تایین شده است.

  نمایش خبرگو اثر علیرضا میرزایی نژاد نیز از روز پنج شنبه 14 بهمن ماه ساعت 19:30 اجرا های خود را در سالن ارغنون آغاز کرده و تا یکشنبه 22 اسفند ماه به اجرا های خود در این سالن ادامه می دهد. خسرو بامداد، زهرا مهرابی، مرتضی خانجانی، شکوفه حیدریان بازیگرانی هستند که در این نمایش 60 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیت این نمایش ۲۰,۰۰۰ تومان است که در چهار روز نخست اجرای خود با ۵۰٪ تخفیف و بهای ۱۰.۰۰۰ تومان به فروش رسیده است.همچنین گروه اجرایی این اثر برای دانشجویان تخفیفی 25 درصدی در نظر گرفته است و دانشجویان می توانند به صورت حضوری و با ارائه کارت داشجویی خود بلیط «خبرگو» را به مبلغ 15 هزار تومان تهیه کنند.

  همچنین از روز جمعه 15 بهمن ماه ساعت 21:15، نمایش بازگشت به خانه اثر مشترک رامین معصومیان، فرید قادر پناه در تئاتر ارغنون به روی صحنه رفت. این نمایش 60 دقیقه ای تا چهارشنبه 11 اسفند ماه در این سالن باقی خواهد ماند. جعفر برقى کیوان، امین جلالى، رامین جعفرى، مینا زرنانى، حمیدرضا کشوردوست، آزاده مشعشعى و کاوه مرحمتى بازیگرانی هستند که در این نمایش به نقش آفرینی شخصیت ها می پردازند. بهای بلیت این نمایش ۲۵,۰۰۰ تومان است که در سه روز نخست اجرای خود با 20 درصد تخفیف و بهای 20 هزار تومان در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. همچنین گروه اجرایی تخفیف گروهی را شامل حال مخاطبان کرده است. به طوری که آن ها می توانند به ازای خرید 3 بلیط به بالا ، بلیط های نمایش را با 20 درصد تخفیف و پرداخت بهای 20 هزار تومان تهیه کنند.

   

  ترلان پروانه بازیگر تئاتر می شود

  تماشاخانه استاد جمشید مشایخی در این هفته نیز با 3 نمایش میزبان مخاطبان تئاتر است.

  از  چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه ساعت 17:15 نمایش «مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش» نوشته آتیلا پسیانی و با کارگردانی بهنام زینعلی، اجرای عموم خود را در تئاتر مشایخی آغاز کرده است و تا جمعه ۰۶ اسفند ماه میزبان تئاتر دوستان در این سالن است.در خلاصه داستان این نمایش آمده است: یک مهمانی شبانه... همه دعوتند. انرژی، موزیک، نور، بلک لایت... ناگهان برق ها می‌رود... خاموشی... صدای پای چند نفر روی پشت بام و دست آخر ناپدیدشدن مهمانان... در شب‌های اجرای این نمایش هیچ تماشاگری وجود ندارد، بلکه تمامی تماشاگران مهمانان ما هستند در یک مهمانی خاموش. شاید آنها هم ناپدید شوند، باید مراقب باشند... این نمایش سعی دارد معضلات و خلاء موجود در زندگی قشری از جوانان را نشان دهد که به سمت و سوی ناهنجاری های اجتماعی سوق پیدا می‌کنند. اعتیاد، هرج و مرج، توهم و آرزوهای دست نیافتنی جوانانی که موجب می‌شود به دعوت یک مهمانی پاسخ مثبت دهند و به این مهمانی خاموش بروند. اما سرانجام چیزی جز سیاهی نمی ماند. جز خاموشی... . ترلان پروانه، وحید خراطها، رامین محمدی، هانیه کریمی، عاطفه جلالی، بهنوش مرادی، مهسا منفرد، محمد مردی، بهنام زینعلی، باحضور ویدئویی حمیدرضا صدر بازیگرانی هستند که در این اثر 60 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. برای این نمایش بلیط 21 هزار تومانی در نظر گرفته شده است.

  همچنین نمایش دستت را به من بده از پنجشنبه 14 بهمن ماه ساعت 19 در تماشاخانه استاد مشایخی اجرای عموم خود را آغاز کرده و تا 30 بهمن ماه میزبان مخاطبان تئاتر در این سالن است. آریان رضائی نویسنده ، کارگردان و بازیگر این اثر 40 دقیقه ای است. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: این نمایش عاشقانه که بیانی شاعرانه دارد قصه محور نیست اما در مونولوگ روندی طی می شود که در ذهن هر تماشاگر قصه ای بر اساس تجربیات زندگی شخصی اش شکل می گیرد... . بهای بلیت این نمایش 15 هزار تومان است که در سه روز نخست اجرای خود با 30 درصد تخفیف و بهای 10.500 تومان در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

  سالن استاد مشایخی از سه شنبه 19 بهمن ماه ساعت 20:30 میزبان نمایش عشق به دیکتاتورها کمک نمی‌کند اثر هانی صالحی می شود. این نمایش تا سه‌شنبه ۰۳ اسفند ماه در سالن استاد مشایخی باقی خواهد ماند. سیاوش قاسمی، رسول قادری، مریم ورچندی، یلدا احمدیان و هانی صالحی بازیگرانی هستند که در این نمایش 60 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیط این اثر 20 هزار تومان در نظر گرفته شده است که در پنج روز نخست اجرای خود با 25 درصد تخفیف و بهای 15 هزار تومان در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

   

  تماشاخانه سه‌نقطه - سالن خسرو شکیبایی: این سالن از روز  دوشنبه ۱۸ بهمن ماه ساعت 17:30 میزبان نمایش همان همیشگی نوشته ریما رامین فر و با کارگردانی یاشار بیک زاده شده و تا 29 بهمن ماه پذیرای علاقمندان به این نمایش در سالن اجرای خود خواهد بود. رامین جعفری، هدی تورنگ، یاشار بیک زاده بازیگرانی هستند که در این اثر 60 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند.بهای بلیط این اثر 15 هزار تومان تایین شده است.

   

  دراما میزبان نویسنده به جنون  رسیده می شود

  تماشاخانه دراما: این سالن از روز چهارشنبه 20 بهمن ماه ساعت 17 میزبان نمایش جنون یک نویسنده اثر پوریا فردرو شده و تا 6 اسفند ماه پذیرای علاقمندان به این نمایش در سالن اجرای خود خواهد بود. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: اعترافات ذهن درگیر یک روح سرگردان در برزخ است که زندگیش را برای رسیدن به ارمانی بزرگ و جنون جاودانگی از دست داده است و خاطراتش را به تصویر می کشد که این با این اعترافات بتواند خود را سبک کرده و از سرگردانی به داوری برسد. روشنک رضایی مهر، شهرزاد صانع، پوریا فردرو، حسن محمدیان، غزاله معصومی در این اثر 60 دقیقه ای عهده دار ایفای شخصیت های نمایش هستند.بهای بلیط این نمایش 15 هزار تومان است که البته دانشجویان علاقمند به تئاتر می توانند به صورت حضوری و با ارائه کارت دانشجویی خود با 20 درصد تخفیف و پرداخت مبلغ 12 هزار تومان اقدام به تهیه بلیط این نمایش کنند.

   

  موج نو شاهد واپسین رویا می شود

  از یکشنبه 17 بهمن ماه ساعت 19 نمایش واپسین رویا نوشته رضا پیلگاه و با کارگردانی سهیل ضرابی به سالن موج نو آمده است. این اثر که در هفته منتسب به محمد رضایی راد برگزیده اجرا شده تا پنج شنبه 21 بهمن ماه میزبان تئاتر دوستان در این سالن است. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: واپسین رؤیا به درگیری‌های لحظات پایانی یک محکوم‌ به مرگ با خود می‌پردازد. مرگ در قاموس او تقدیس و تقدیر شده اما حالا که با واقعیت روبرو می‌شود و آن را مقابل خود می‌بینید همه این تفکرات زیر سؤال می‌رود، او هرگز فکر نمی‌کند که برگزیدن معشوقی زمینی به‌ جای معشوقی آسمانی کارش را به اینجا بکشد... . احمد عظیمی، مجتبی جمشیدی، اکبر حیاتی بازیگرانی هستند که در این نمایش 45 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. برای این اثر بلیط 20 هزار تومانی در نظر گرفته شده است اما گروه اجرایی دو نوع تخفیف را برای مخاطبان در نظر گرفته اند. تخفیف گروهی ک شامل حال مخاطبان می شود و آن ها می توانند به ازای خرید 3 بلیط و بیشتر ، بلیط های نمایش را با 25 درصد تخفیف و قیمت 15 هزار تومان تهیه کنند. همچنین دانشجویان می توانند به صورت حضوری و با ارائه کارت دانشجویی خود، در تمامی روز ها بلیط نمایش واپسین رویا را با 25 درصد تخفیف و پرداخت بهای 15 هزار تومان تهیه کنند.
  مطالب مرتبط

  برنامه سالن های دولتی تئاتر در هفته سوم دی ماه؛

رقابت ستاره ها با کارگردانان جوان
  برنامه سالن های دولتی تئاتر در هفته سوم دی ماه؛

  رقابت ستاره ها با کارگردانان جوان

  ایران تئاتر- کم تر از یک ماه مانده به آغاز جشنواره فجر به منظور رصد برنامه های تئاتر در سالن های دولتی به سراغ نمایش هایی رفتیم که در هفته پیش رو میهمان این سالن ها هستند، تا با بررسی این نمایش ها اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

  |

  برنامه سالن های خصوصی تئاتر تهران در هفته سوم دی ماه ؛

شنبه تئاتر تعطیل نیست
  برنامه سالن های خصوصی تئاتر تهران در هفته سوم دی ماه ؛

  شنبه تئاتر تعطیل نیست

  ایران تئاتر- کم تر از یک ماه مانده به آغاز جشنواره تئاتر فجر به منظور رصد برنامه های تئاتر در سالن های خصوصی به سراغ نمایش هایی رفتیم که در هفته پیش رو میهمان این سالن ها هستند، تا با بررسی این نمایش ها اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

سالن های خصوصی؛ میزبان 25 نمایش در اواسط دی ماه
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  سالن های خصوصی؛ میزبان 25 نمایش در اواسط دی ماه

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 25 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواسط دی ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

33 نمایش در آخرین روزهای آخرین ماه پاییز
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  33 نمایش در آخرین روزهای آخرین ماه پاییز

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 33 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته سوم آذر ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

نمایش‌های جدید در آخرین ماه تابستان
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  نمایش‌های جدید در آخرین ماه تابستان

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۳۱ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته اول شهریور ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  نظرات کاربران