در حال بارگذاری ...
 • با مشارکت اداره کل هنرهای نمایشی

  کوشک جلالی «موسیو ابراهیم» را به استان بوشهر می برد

  علیرضا کوشک جلالی کارگردان نام آشنای تئاتر کشور هم اکنون برای تولید دو اثر تئاتری در استان بوشهر، شهرستان دیر به سر می برد.

  به گزارش ایران تئاتر، این کارگردان از اوایل بهمن ماه وارد استان بوشهر شد و با هنرمندان تئاتر شهرستان دیر، تولید نمایش «موسیو ابراهیم و گل های قرآن» را آغاز کرد.

  علاوه بر این نمایش، او کارگاه از «ایده تا اجرا» را در این شهر برگزار کرد و از دل این کارگاه نمایش «رومئو و ژولیت» را دراماتورژی و کارگردانی کرده است.

  کلیه بازیگران و عوامل این دو نمایش هنرمندان تئاتر دیر هستند.

  گفتنی است حضور این کارگردان و تولید این دو اثر در استان با مشارکت اداره کل هنرهای نمایشی، روابط عمومی منطقه اقصادی انرژی پارس و انجمن هنرهای نمایشی استان انجام گرفته است.

  علیرضا کوشک جلالی عضو کانون کارگردانان آلمان و ایران است و از سال ۱۹۸۶ در آلمان به عنوان نویسنده و کارگردان مشغول کار است. او در سال ۱۳۹۳ از طرف وزارت ارشاد، مدرک درجه یک هنری را دریافت کرد و سال ۲۰۰۴، گروه تئاتری «علی جلالی آنسامبل»  را در شهر کلن پایه‌گذاری کرد و هم اکنون مسئول هنری این گروه است.

  آخرین نمایش علیرضا کوشک جلالی، «موسیوابراهیم» بود که پاییز امسال به روی صحنه رفت. ذر این نمایش بازیگرانی همچون رضا مولایی واشکان خطیبی به ایفای نقش پرداختند.
  مطالب مرتبط

  اجرایی نو از عشقی کهن در تئاتر مستقل تهران

رومئو و ژولیت در روایتی چرخشی از تئاتر مدرن
  اجرایی نو از عشقی کهن در تئاتر مستقل تهران

  رومئو و ژولیت در روایتی چرخشی از تئاتر مدرن

  ایران تئاتر – بهنام حبیبی: تالار تئاتر مستقل تهران با رومئو و ژولیت شکسپیر با بازنویسی "باقر سروش" و کارگردانی "هستی حسینی" و طراحی صحنه و دکور منحصر بفرد و جالب "مصطفا کوشکی"، گویی طرحی نو درافکنده است و عشق را به زبانی نو بر گردونه‌ چرخانش به عرش می‌برد.

  |

  نظرات کاربران