در حال بارگذاری ...
 • تا سیزدهم اسفند ماه

  «مافیا» تمدید شد

  اجرای نمایش «مافیا» به کارگردانی و نویسندگی افروز فروزند تا ۱۳ اسفنددر تماشاخانه باران تمدید شد.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر،«مافیا» به نویسندگی و کارگردانی افروز فروزند که از 15 بهمن در تماشاخانه باران به روی صحنه رفته است به دلیل استقبال مخاطبان تا 13 اسفند اجرا می‌شود. این اثر روایتگر داستان هفت دوست در یک مهمانی خداحافظی است که با یکدیگر مافیا بازی می‌کنند و به تدریج لایه‌هایی از زندگیِ گذشته و حال آنها باز می‌شود.

  نگار عابدی، حمیدرضا فلاحی، علی تاجمیر، میثاق زارع، غزاله نظر، اِروین گالستیان، تنی آواکیان در این اثر نقش آفرینی می‌کنند. همچنین بابک قهرمانی تهیه‌کننده، منوچهر شجاع طراح صحنه، پژمان عبدی دستیار کارگردان، برنامه ریز و مدیر تولید، زهرا آقاپور منشی صحنه، حمیدرضا صفوی برنا مدیر صحنه، حمیدرضا جدیدی دستیار صحنه، هادی بادپا دستیار طراح صحنه، صدا  گلچهر دامغانی،  وحید یعقوبیان تبلیغات و طراح پوستر و بروشور، مهرانگیز قهرمانی و غزل نهانی امور رسانه دیگر عوامل اجرایی این اثر هستند.

   افروز فروزند نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، پس از 12 سال دوری از تئاتر، سال 94 نمایش «بهمن» را در سالن سایه مجموعه تئاترشهر به صحنه برد که به عنوان پرفروش‌ترین نمایش این سالن در سال 94 معرفی شد.

  نمایش «مافیا» هرشب  ساعت 21 در تئاتر باران واقع در خیابان فلسطین، پایین‌تر از خیابان انقلاب، پلاک 292 به صحنه می رود. علاقمندان از طریق سایت تیوال می‌توانند برای خرید بلیط اقدام کنند.
  مطالب مرتبط

  گفت‌وگو با «افروز فروزند»، نویسنده و کارگردان نمایش «مافیا»

صدای سفیدشدن موهایم را می‌شنوم!
  گفت‌وگو با «افروز فروزند»، نویسنده و کارگردان نمایش «مافیا»

  صدای سفیدشدن موهایم را می‌شنوم!

  ایران تئاتر_احمدرضا حجارزاده: سال گذشته وقتی افروز فروزند پس از دوازده سال دوری، با نمایش موفق «بهمن» به دنیای کارگردانی تئاتر بازگشت، دوستداران هنرهای نمایشی بی‌صبرانه منتظر اثر بعدی او ماندند، و اکنون این روزها نمایش تازه فروزند با عنوان «مافیا» در تماشاخانه باران روی ...

  |

  گفت وگو با علی هاشمی کارگردان نمایش «پاره‌های ساده»

زنان موجودات غیرقابل پیش بینی هستند!
  گفت وگو با علی هاشمی کارگردان نمایش «پاره‌های ساده»

  زنان موجودات غیرقابل پیش بینی هستند!

  ایران تئاتر:علی هاشمی کارگردان جوان و با استعداد تئاتری، بیش از یک دهه است که در تئاتر حضورِ مستمری دارد. «موش تو پیت حلبی»، «با جانی دپ در فتوشاپ»، «تنهایی شهر» «من و جزغاله های عاشقانه» از جمله اجراهای موفق تئاتری او هستند.

  |

  نظرات کاربران