در حال بارگذاری ...
بهار سال آینده

اجرای «رویای کاغذی» در جشنواره اسکی‌شهیر

رضا فقیهی با نمایش «رویای کاغذی» به جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اسکی‌شهیر ترکیه می‌رود.

به گزارش ایران تئاتر: نمایش «رویای کاغذی» با کارگردانی رضا فقیهی از بین 12 اثر ارسالی ایران به جشنواره‌ اسکی‌شهیر انتخاب و بهار سال 96 در  دوازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اسکی‌شهیر ترکیه روی صحنه می‌رود.

نمایش «رویای کاغذی» که پیش از این در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا شده از سوی مرکز ملی استیژ ایران به جشنواره اسکی‌شهیر ترکیه ارسال شده است.

مضمون این اثر صلح جهانی است و داستان آن به رویای دختربچه‌ای می‌پردازد که به دنیای بازی‌ها سفر می‌کند؛ اما در طول خواب به نقطه‌ای از جهان می‌رسد که جنگ بر آن حاکم است و کودکان زیادی در آن آسیب می‌بینند.

جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اسکی‌شهیر ترکیه از سوی شهرداری شهر اسکی‌شهیراز 30 اردیبهشت تا 5 خردادماه96 برگزار خواهد شد. هدف این جشنواره، گردهم‌ آمدن هنرمندان سراسر دنیا به منظور به اشتراک‌گذاری آثار خود برای ارایه‌ حس همدلی به کودکان، صلح در دنیا و یکپارچگی جهان است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در این رویداد هنری علاوه بر ارایه‌ی آثار نمایشی، کارگاه‌های آموزشی نیز برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

در سفر استانی مدیرعامل کانون پرورش فکری  مطرح شد:

استاندار بوشهر از توسعه تئاتر در این استان حمایت می‌کند
در سفر استانی مدیرعامل کانون پرورش فکری مطرح شد:

استاندار بوشهر از توسعه تئاتر در این استان حمایت می‌کند

استاندار بوشهر آمادگی خود را برای حمایت از طرح‌های پیشنهادی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درزمینه فعالیت‌های فرهنگی‌ ، هنری و توسعه هنرهای نمایشی در این استان اعلام کرد.

|

نظرات کاربران