در حال بارگذاری ...
 • به مناسبت کسب جایزه اسکار برای فیلم «فروشنده»

  تبریک شادباش اهالی خانه تئاتر به اصغر فرهادی

  مدیریت خانه تئاتر و انجمن‌های مختلف آن با ارسال پیامی دریافت دومین جایزه اسکار را به اصغر فرهادی و ایرانیان سراسر جهان تبریک گفتند.

  به گزارش ایران تئاتر، در این پیام چنین آمده:
  خانه تئاتر پیروزی غرورآفرین اصغر فرهادی و کسب دومین جایزه اسکار را به ایرانیان سراسر گیتی که به ایرانی بودن خود افتخار می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.
  در ادامه متن تبریک کانون کارگردانان، انجمن منتقدان و کانون نمایشنامه نویسان ارسال‌شده است.

   

   تبریک کانون کارگردانان خانه تئاتر
  زبان هنر پرمایه‌تر از هر زبان دیگری خصوصاً زبان سیاست است.
  جناب آقای اصغر فرهادی
  کانون کارگردانان خانه تئاتر، این موفقیت بزرگ را به شما، خانواده  بزرگ سینما، جامعه  هنری و ملت ایران تبریک می‌گوید. شما به شایستگی نشان دادید زبان هنر پرمایه‌تر، ارزشمندتر و کاراتر از هر زبان دیگری خصوصاً زبان سیاست و سیاست پیشگان قادر است به منزلت انسان ارج بگذارد و پیام مهربانی باشد برای انسانیت و دوستی!
  هیئت‌مدیره کانون کارگردانان خانه تئاتر

   

  پیام تبریک انجمن منتقدان خانه تئاتر
  اصغر فرهادی با کسب جایزه اسکار باعث تقویت غرور ملی شد.
  در سالی که جامعه هنری ایران با از کف دادن چهره‌ها و سرمایه‌های انسانی ارزشمندی چون: عباس کیارستمی، داود رشیدی، جعفر والی، رکن‌الدین خسروی و... عزادار و به سوگ نشسته بود، با توفیق دیگربار فرزند خلف خود که برآمده از نهاد هنرهای نمایشی است، در آستانه بهار، دلشاد و مسرور شد.
  اصغر فرهادی با دریافت جایزه جهانی آکادمی علوم و هنرهای سینما (اسکار) برای فیلم فروشنده، افتخار و عزت را نه‌فقط نصیب خود و خانواده محترم هنر کرد که باعث تقویت غرور ملی، شعف زائدالوصف و همبستگی هرچه بیشتر در میان آحاد مردم ایران شد.
  انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر ضمن تبریک به اصغر فرهادی و همکاران محترمش در فیلم یادشده، از مدیران فرهنگی انتظار دارد که بیش‌ازپیش، با ایجاد بستری مناسب، به‌دوراز هرگونه قیدوبندهای نامعقول و بهانه‌تراشی‌های مبتنی بر سلیقه‌های فردی، شرایط خلق آثار بکر و تحسین‌برانگیز را برای فعالان گونه‌های مختلف هنری فراهم آورند.

   

  پیام تبریک کانون نمایشنامه نویسان خانه تئاتر
  هنرمند گرامی

  جناب آقای اصغر فرهادی

  «دریافت جایزه  اسکار برای فیلم فروشنده را به جناب‌عالی و همکارانتان تهنیت می‌گوییم و موفقیت روزافزون شما و سربلندی سینمای ایران را آرزومندیم.»

  کانون نمایش‌نامه نویسان خانه  تئاتر ایران
  مطالب مرتبط

  از سوی هیأت داوران اعلام شد

نامزدهای مسابقه انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر
  از سوی هیأت داوران اعلام شد

  نامزدهای مسابقه انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر

  هیأت داوران هفدهمین مسابقه سالانه انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر نامزدهای این دوره را معرفی کرد و دو اثر از «ایران تئاتر» در بخش گزارش و یادداشت در فهرست نامزدهای این دوره از جشنواره قرار گرفتند.

  |

  دبیر شورای داوری خانه تئاتر:

شیوه اداره شورای داوری شبیه شوراهای حل اختلاف است
  دبیر شورای داوری خانه تئاتر:

  شیوه اداره شورای داوری شبیه شوراهای حل اختلاف است

  مریم کاظمی عضو و دبیر شورای داوری خانه تئاتر است که از زمان تشکیل این شورا در آن حضوری فعال و مستمر داشته است. با توجه به تجربیات وی در خصوص رسیدگی به پرونده‌های متعدد در زمینه اختلافات خانواده تئاتر؛ در خصوص شیوه عملکرد این شورا با او گفت وگو انجام گرفته است.

  |

  در جلسه هم‌اندیشی مدیران سامانه‌های فروش بلیت تئاتر و مدیرعامل خانه تئاتر مصوب شد

شورای هماهنگی سامانه‌های فروش بلیت تئاتر تشکیل می شود
  در جلسه هم‌اندیشی مدیران سامانه‌های فروش بلیت تئاتر و مدیرعامل خانه تئاتر مصوب شد

  شورای هماهنگی سامانه‌های فروش بلیت تئاتر تشکیل می شود

  دومین نشست هم اندیشی شهرام گیل‌آبادی، مدیرعامل خانه تئاتر با مدیران و نمایندگان سامانه‌های فروش بلیت تئاتر در محل عمارت جدید خانه تئاتر برگزار شد. مدیران و نمایندگان سامانه‌های فروش بلیت در این نشست با ارائه نقطه نظرات خود تشکیل شورای هماهنگی سامانه‌های فروش بلیت تئاتر ...

  |

  نظرات کاربران