در حال بارگذاری ...
 • هشتمین شماره ماهنامه پاراگراف

  ویژه زندگی شخصی و حرفه‌ای محمد چرم‌شیر منتشر شد

  هشتمین شماره ماهنامه پاراگراف ویژه «محمد چرم‌شیر» نمایشنامه‌نویس مطرح سه دهه اخیر تئاتر ایران منتشر شد.

  به گزارش ایران تئاتر ماهنامه هنرهای نمایشی «پاراگراف» که می‌کوشد هر شماره خود را به شکل پرونده، به یک چهره ماندگار در عرصه‌های هنرهای نمایشی (سینما، تئاتر و تلویزیون) اختصاص دهد، در هشتمین شماره‌ خود به سراغ محمد چرم‌شیر رفته است.
  در این شماره از «پاراگراف»، علاوه بر گفت‌‌وگویی مفصل با محمد چرم‌شیر و یگانه فرزندش ـ ماهان ـ یادداشت‌ها و دل‌نوشته‌هایی از: دکتر علی رفیعی، دکتر حمید امجد، حمید لبخنده، محمد رحمانیان، حسین پاکدل، حسین عاطفی، اشکان خطیبی، محمد عاقبتی، رضا حداد، رضا سرور، اشتفان وایلند، عباس غفاری، جابر رمضانی، شهرام احمدزاده و مهدی صفاری‌نژاد منتشرشده است.
  عکس‌های کمتر دیده‌شده و یا دیده نشده‌ از زندگی شخصی و حرفه‌ای محمد چرم‌شیر، از دیگر بخش‌های این شماره از «پاراگراف» است.
  صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول ماهنامه «پاراگراف»، بهاره برهانی و سردبیر آن، محمدرسول صادقی است. هشتمین شماره این ماهنامه، در 72 صفحه گلاسه و تمام رنگی، باقیمت 7 هزار تومان از طریق شهرکتاب‌ها و کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور در دسترس علاقمندان است.

   
  مطالب مرتبط

  پرونده‌ای برای یک چهره ماندگار

نهمین پاراگراف ویژه ناصر ملک‌مطیعی منتشر شد
  پرونده‌ای برای یک چهره ماندگار

  نهمین پاراگراف ویژه ناصر ملک‌مطیعی منتشر شد

  ماهنامه هنرهای نمایشی «پاراگراف» که می‌کوشد هر شماره خود را به شکل پرونده، به یک چهره ماندگار در عرصه‌های هنرهای نمایشی (سینما، تئاتر و تلویزیون) اختصاص دهد، در نهمین شماره‌ خود به سراغ ناصر ملک‌مطیعی رفته است.

  |

  در هفته پایانی اجرا اتفاق افتاد:

استقبال هنرمندان از نمایش «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری»
  در هفته پایانی اجرا اتفاق افتاد:

  استقبال هنرمندان از نمایش «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری»

  نمایش «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» به کارگردانی وحید نفر در حالی‌که کم‌تر از یک هفته دیگر به اجراهای خود پایان می‌دهد، با استقبال بی‌نظیر هنرمندان سینما و تئاتر روبه‌رو شد.

  |

  نظرات کاربران