در حال بارگذاری ...
 • همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی

  آغاز فعالیت‌های پردیس تئاتر تهران  با دو نمایش ایرانی

  مجموعه پردیس تئاتر تهران شب گذشته ۷ فروردین ماه، همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی با دو نمایش «نوروزخوانی» و «سایه به سایه» فعالیت خود را در سال ۹۶ آغاز کرد.

  به گزارش ایران تئاتر این مجموعه تئاتری همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی با روز جهانی تئاتر عصر روز گذشته 7 فروردین ماه در حالی فعالیت خود را در سال 96 آغاز کرد که تماشاگران پس از حضور در محوطه ی پردیس ابتدا به تماشای کارنوال نمایشی نشستند.

  نمایش «سایه به سایه» به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی بیگی دومین برنامهای بود که در ساعت 19:30 و در تماشاخانه استادنصیریان به روی صحنه رفت. شب آغازین اجرای این نمایش به مناسبت روز جهانی تئاتر و اولین سال پاسداشت روز ملی هنرهای نمایشی شکل ویژهای داشت. به این صورت که یکی از بازیگران نمایش را با قرائت پیام استاد علی نصیریان به مناسبت روز جهانی تئاتر آغاز کرد و این نمایش ایرانی تحت تاثیر این اتفاق شروع متفاوتی را تجربه کرد.

  همچنین در ادامه نمایش «نوروزخوانی» به نویسندگی و کارگردانی جواد انصافی که ویژه روزهای بهاری و آغاز سال نو است در ساعت 20 و در تماشاخانه استادمشایخی اولین اجرای خود را آغاز کرد.

  با آغاز به کار مجموعه پردیس تئاتر تهران از روز 10 فروردین ماه نیز نمایش «جادوگر کوچولو» به نویسندگی هادی حسنعلی و کارگردانی فریبا دلیری ویژه کودکان و نوجوانان در ساعت 19:30 به روی صحنه خواهد رفت.
  مطالب مرتبط

  شهاب حسینی پس از بازدید از پردیس تئاتر تهران:

به ازای هر ۵ فست فود نیازمند یک سالن تئاتر هستیم
  شهاب حسینی پس از بازدید از پردیس تئاتر تهران:

  به ازای هر ۵ فست فود نیازمند یک سالن تئاتر هستیم

  شهاب حسینی در حاشیه بازدید از پردیس تئاتر تهران با تاکید بر اصالت منابع انسانی کار پردیس تئاتر تهران را تولید اندیشه دانست و ابراز امیدواری کرد این مرکز موجب شکوفایی استعدادهای جوان شود.

  |

  سیامک انصاری در بازدید از یک پردیس تئاتری بیان کرد

پردیس تئاتر تهران مجموعه کاملی برای ارتقای هنر نمایشی است
  سیامک انصاری در بازدید از یک پردیس تئاتری بیان کرد

  پردیس تئاتر تهران مجموعه کاملی برای ارتقای هنر نمایشی است

  سیامک انصاری چهارشنبه 10 آبان از پردیس تئاتر تهران بازدید و عنوان کرد: اگر قابلیت‌های این مرکز به شکل صحیح و گسترده معرفی بشود، می‌تواند به یکی از قطب‌های هنر نمایشی تبدیل شود.

  |

  نظرات کاربران