در حال بارگذاری ...
 • همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی

  آغاز فعالیت‌های پردیس تئاتر تهران  با دو نمایش ایرانی

  مجموعه پردیس تئاتر تهران شب گذشته ۷ فروردین ماه، همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی با دو نمایش «نوروزخوانی» و «سایه به سایه» فعالیت خود را در سال ۹۶ آغاز کرد.

  به گزارش ایران تئاتر این مجموعه تئاتری همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی با روز جهانی تئاتر عصر روز گذشته 7 فروردین ماه در حالی فعالیت خود را در سال 96 آغاز کرد که تماشاگران پس از حضور در محوطه ی پردیس ابتدا به تماشای کارنوال نمایشی نشستند.

  نمایش «سایه به سایه» به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی بیگی دومین برنامهای بود که در ساعت 19:30 و در تماشاخانه استادنصیریان به روی صحنه رفت. شب آغازین اجرای این نمایش به مناسبت روز جهانی تئاتر و اولین سال پاسداشت روز ملی هنرهای نمایشی شکل ویژهای داشت. به این صورت که یکی از بازیگران نمایش را با قرائت پیام استاد علی نصیریان به مناسبت روز جهانی تئاتر آغاز کرد و این نمایش ایرانی تحت تاثیر این اتفاق شروع متفاوتی را تجربه کرد.

  همچنین در ادامه نمایش «نوروزخوانی» به نویسندگی و کارگردانی جواد انصافی که ویژه روزهای بهاری و آغاز سال نو است در ساعت 20 و در تماشاخانه استادمشایخی اولین اجرای خود را آغاز کرد.

  با آغاز به کار مجموعه پردیس تئاتر تهران از روز 10 فروردین ماه نیز نمایش «جادوگر کوچولو» به نویسندگی هادی حسنعلی و کارگردانی فریبا دلیری ویژه کودکان و نوجوانان در ساعت 19:30 به روی صحنه خواهد رفت.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران