در حال بارگذاری ...
 • همزمان با فرا رسیدن سال نو

  برنامه‌های  جدید تالارهای نمایشی تئاترشهر اعلام شد

  همزمان با آغاز سال نو برنامه‌های جدید تالار‌های اصلی، چهارسو، سایه، قشقایی، پلاتو اجرا و کافه تریای مجموعه تئاترشهر اعلام شد.

  به گزارش ایران تئاتر تالار‌های مجموعه تئاترشهر همزمان با آغاز سال نو به تناوب تاریخ‌های تعیین شده میزبان شش اثر نمایشی جدید خواهد بود.

  در تالار اصلی از روز پنجشنبه 17 فروردین ماه نمایش «هملت» به نویسندگی شهرام احمدزاده (برداشتی آزاد از نمایشنامه «هملت» اثر جاودانه ویلیام شکسپیر) با کارگردانی آرش دادگر و بازی مهران امام بخش، حسام منظور، بهروز کاظمی، عمار عاشوری، علیرضا آرا، امین طباطبایی، شبنم فرشادجو، پانته‌آ پناهی‌ها، مونا فرجاد، امیر رجبی، اسمعیل صالحی، رسول مکوندی، نامیرا حفیظی، رضا کشمیر ساعت 19:30 به مدت 110 دقیقه و قیمت بلیت 25 و 30 هزار تومان روی صحنه می‌رود.

  «بوف کور» عنوان نمایش دیگری بر اساس رمان بوف کور صادق هدایت با کارگردانی ناصر حسینی‌مهر است که از روز سه‌شنبه 15 فروردینماه ساعت 20 و قیمت 25 هزار تومان در تالار چهارسو به صحنه خواهد رفت. در این اثر نمایشی بابک قهرمانی، مژگان خالقی، نیره سادات میرزایی، شاهو رستمی، عزالدین توفیق، میثم دامن زه، مهشید کاظمی، وحید فریدی، رضا شهرآ، اسماعیل خزایی، مرتضی مظلومی به عنوان بازیگر حضور دارند.

  نمایش «مرگ آسید کاظم» با نگاهی بر نمایشنامه «آسید کاظم» اثر زنده‌یاد محمود استادمحمد هم از روز سه‌شنبه 15 فروردینماه، ساعت 20، به مدت 70 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان به کارگردانی محمد محقق منتظری در تالار سایه به صحنه می‌رود.

  در تالار قشقایی نیز بعد از به پایان رسیدن نمایش «شلتر» به کارگردانی امین میری که روز جمعه ١٨فروردین ماه به اجرای خود پایان می‌دهد، نمایش «بی‌پدر» به نویسندگی و کارگردانی محمد مساوات از روز چهارشتبه 23 فروردین ماه روی صحنه می‌رود. در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده ساعت 20 و قیمت بلیت 25 هزار تومان میزبان علاقه‌مندان تئاتر خواهد بود، حسین منفرد، ابراهیم نائیج، علی حسینزاده، میلاد آریافر، علیرضا گلدهی، کوروش شاهونه به عنوان بازیگر حضور دارند.

  نمایش «برلینِ محمد یعقوبی» نوشته محمد یعقوبی و بهارکاتوزی، طراحی و کارگردانی آریان رضایی و بازی رویا دعوتی و محمدهادی عطایی نیز از روز دوشنبه 14 فروردینماه، ساعت 18:30 به مدت 60 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان در پلاتو اجرا به صحنه خواهد رفت.

  کافه تریای تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر هم از روز پنجشنبه 17 فروردین ماه پذیرای علاقه‌مندان تئاتر با نمایش «کافه پولشری» نوشته آلن وتز با کارگردانی و بازی الهام پاوه‌نژاد خواهد بود. این اثر نمایش از تاریخ یاد شده ساعت 18 به مدت 45 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان اجرا خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  با اعلام آمار تماشاگران تالارهای تئاتر شهر و سنگلج در هفته اول خرداد

پرفروش‌ترین نمایش‌های ماه مشخص شد
  با اعلام آمار تماشاگران تالارهای تئاتر شهر و سنگلج در هفته اول خرداد

  پرفروش‌ترین نمایش‌های ماه مشخص شد

  مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج تعداد تماشاگران خود در اولین هفته خردادماه 1396 را اعلام کردند.با اعلام این آمار و مشخص شدن میزان فروش آثار روی صحنه پرفروش‌ترین نمایش‌ها مشخص شد.

  |

  گفت‌وگو با آرش دادگر:

تئاتر راهی است برای آنچه می‌اندیشیم
  گفت‌وگو با آرش دادگر:

  تئاتر راهی است برای آنچه می‌اندیشیم

  ایران تئاتر : به بهانه اجرای  نمایش «هملت»  به کارگردانی آرش دادگر مصاحبه‌ای با اودر رابطه با کارکرد تئاتر در فرهنگ امروزی انجام داده‌ایم .کارکرد تئاتر با چهار محور اصلی موضوعی است که مدتی به آن پرداخته ایم تا دغدغه اصلی کارگردان برای به صحنه بردن یک نمایش را بدانیم.

  |

  نگاهی به نمایش «بی‌پدر» به کارگردانی محمد مساوات

تابلو آخر، بی‌پدر
  نگاهی به نمایش «بی‌پدر» به کارگردانی محمد مساوات

  تابلو آخر، بی‌پدر

  ایران تئاتر- سارا پورسرخ: «بی‌پدر» یک تابلو نقاشی است. تابلویی سرشار از لحظات ناب که پر از خرده‌تابلوهای گوناگون است. طراحی صحنه در این اثر خیره‌ کننده است و به نقاشی‌های کلاسیک می‌ماند.

  |

  در اجرای پایانی نمایش «بوف کور» مطرح شد

شیرین بزرگمهر: حسینی مهر در تئاتر خطوط مشخص و مستقلی دارد
  در اجرای پایانی نمایش «بوف کور» مطرح شد

  شیرین بزرگمهر: حسینی مهر در تئاتر خطوط مشخص و مستقلی دارد

  نمایش «بوف کور» به کارگردانی ناصر حسینی مهر جمعه‌شب 22 اردیبهشت‌ماه در حالی به اجرای خود در تالار چهارسو پایان داد که کارگردان این نمایش پایان فعالیت‌های گروه تئاتر «شش» را اعلام کرد.

  |

  نظرات کاربران