در حال بارگذاری ...
 • بلیط‌های 9 روز نخست پیش‌فروش شد

  اجرای مجدد «پپرونی برای دیکتاتور» با سه بازیگر جدید

  نمایش «پپرونی برای دیکتاتور» کاری از علی احمدی در دور جدید اجرای خود با سه بازیگر جدید در تماشاخانه پالیز روی صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر دور جدید نمایش «پپرونی برای دیکتاتور» با کارگردانی علی احمدی و تهیهکنندگی خسرو احمدی که اجرای خود را از 16 فروردین ماه در تماشاخانه پالیز آغاز می‌کند نسیم ادبی، سوگل قلاتیان و علی احمدی به ترتیب جایگزین ژاله صامتی، شیوا ابراهیمی و سینا کرمی شده‌اند.

  در پیش‌فروش بلیط‌های دور جدید نمایش «پپرونی برای دیکتاتور» که علی احمدی بر اساس فیلم فرانسوى «اسم» اثر اکساندر دولاپتولیر بازنویسی کرده، در حالیکه از 16 فروردین ‌ماه در تماشاخانه پالیز روی صحنه می‌رود تمام بلیط‌های 9 روز نخست این اجرا به پایان رسید.

  در این نمایش امیر سرافرازیان به عنوان طراح صحنه، سارا یحیایى و نسیم تقى‌پور طراحان لباس، سجاد باقرى مدیر تولید و دستیار کارگردان، یاس سنجرى منشى صحنه، میثم مرادی و ابولفضل ابهر مدیران صحنه و محسن کرمانى به عنوان عکاس حضور دارند.

  نمایش «پپرونی برای دیکتاتور»  از 16 فروردین ماه ساعت 20:30 اجرای خود را در سالن شماره یک تماشاخانه پالیز آغاز می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت تیوال یا به صورت حضوری بلیت خود را تهیه کنند.
  مطالب مرتبط

  برای اجرا در تماشاخانه پالیز

پیش فروش نمایش «دستور العمل های پرواز برای خدمه و خلبان» آغاز شد
  برای اجرا در تماشاخانه پالیز

  پیش فروش نمایش «دستور العمل های پرواز برای خدمه و خلبان» آغاز شد

  پیش فروش بلیت نمایش «دستور العمل های پرواز برای خدمه و خلبان» به نویسندگی و کارگردانی فرهاد فزونی که از دوشنبه ۲۴ اردیبهشت در تماشاخانه پالیز به روی صحنه می رود آغاز شد.

  |

  نظرات کاربران