در حال بارگذاری ...
 • با ٢٠ قطعه عکس مستند از روشن نوروزی

  نمایشگاه «در حیاط خلوتِ آقای شکسپیر» در تئاتر مستقل تهران

  نمایشگاه عکس‌های روشن نوروزی با عنوان «در حیاط خلوتِ آقای شکسپیر» در گالری تئاتر مستقل تهران برپا می‌شود.

  به گزارش ایران تئاتر این نمایشگاه شامل 20 عکس مستند در ابعاد 45×30 سانتی‌متر  از پشت‌صحنه و تمرینات نمایش «رومئو و ژولیت» به کارگردانی هستی حسینی است و همزمان با آغاز اجرای این نمایش در تئاتر مستقل تهران به نمایش گذاشته می‌شود.
  روشن نوروزی متولد 1364 در تبریز و دانشجوی دکتری ارتباطات است. او که بعنوان عکاس مطبوعاتی و مستند فعالیت می‌کند، بنیان‌گذار و دبیر اجرایی جایزه عکس شید (جایزه مستقل عکاسی مستند اجتماعی) و سردبیر آژانس عکس ایران‌ایمیجز است.
  این نمایشگاه از روز جمعه 18 فروردین 1396 ساعت 17 افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از آن همه روزه از ساعت 10 تا 23 به تئاتر مستقل تهران واقع در ضلع شرقی پارک دانشجو، خیابان رازی، شماره 50 مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  نگاهی به نمایش «حذفیات» به کارگردانی مهدی ضیاء چمنی

لطفا عینک با شیشه‌های شفاف بزنید
  نگاهی به نمایش «حذفیات» به کارگردانی مهدی ضیاء چمنی

  لطفا عینک با شیشه‌های شفاف بزنید

  ایران تئاتر، کیارش وفایی: گاهی مرور لحظاتی که در گذشته تجربه کرده‌ایم و یا در زمان حال مشغول پذیرفتن آنها هستیم برای ما در لحظاتی طعم شیرین و البته گاهی تلخ می‌دهد، درست مانند نوع زندگی. قدر مسلم است که دیدن برشی از زندگی هر شخص می‌تواند برای افرادی که آن را می‍‌بینند ...

  |

  گفتگو با مهدی ضیاء چمنی نویسنده و کارگردان نمایش «حذفیات»

کشف کردن یک جریان دراماتیک است
  گفتگو با مهدی ضیاء چمنی نویسنده و کارگردان نمایش «حذفیات»

  کشف کردن یک جریان دراماتیک است

  ایران تئاتر: نویسنده‌ها و کارگردان‌هایی که ثمره آثارشان برگرفته از اجتماع و جامعه‎ای که در آن زندگی می‌کنند است به مراتب از هر نظر بیشتر در شعاع دید مخاطب قرار می‌گیرند. زیرا پرداختن به هزارتوهای جوامع کنونی دارای ریزتراشه‌هایی است که با عبور از آنها کلام ناتمام و هدف بی ...

  |

  نظرات کاربران