در حال بارگذاری ...
 • حجت‌الله ایوبی رئیس اسبق سازمان سینمایی:

  نمایش «نویسنده مرده است» یک اثر چندوجهی است

  نمایش «نویسنده مرده است» با حضور حجت‌الله ایوبی رئیس اسبق سازمان سینمایی افتتاح شد.

  به گزارش ایران تئاتر حجت‌الله ایوبی؛ مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه سینما پس از دیدن نمایش «نویسنده مرده است» گفت: این نمایش یک اثر چندوجهی است، چراکه هم به مسئله سینما می‌پردازد و هم معضلات فیلم اولی‌ها و هزینه‌های گزاف تولید اشاره می‌کند و دیالوگ خوبی در این خصوص در این نمایش عنوان شد «دفاع از فیلم اولی‌ها پرهزینه است».
  رئیس اسبق سازمان سینمایی در ادامه اذعان کرد: «از دیدن این اثر بی‌نهایت لذت بردم و خسته نباشید می‌گویم به همهٔ عوامل این گروه نمایشی؛ و امیدوارم همواره بدرخشید و دیدن چنین آثاری را به همهٔ اهالی هنر توصیه می‌کنم.»

  در خلاصهٔ این اثر چنین آمده است: «لیلی رحیمی ستاره سینمای ایران قرار است پس از سال‌ها بازیگری برای اولین بار کارگردانی را تجربه کند. فیلم‌نامه فیلمش را نمایشنامه‌نویس جوانی نوشته است به اسم فرهاد؛ اما حالا در آستانه شروع فیلم‌برداری فرهاد پیشنهاد تازه‌ای دارد.»
  از دیگر عوامل می‌توان به دستیار کارگردان و برنامه‌ریز هادی عزیزی، طراح صحنه رضا مهدی زاده، انتخاب موسیقی ایوب آقاخانی؛ طراح چهره پردازی مونا جعفری، عکاس مهدی آشنا، گرافیک و تیزر محمد صادق زرجویان و مشاور رسانه ای و تبلیغات  سارا حدادی (مکث)، منشی صحنه ساحل مصلحی و مدیران صحنه امیرعلی سیاه پوش و علی آذرشین اشاره کرد.
  همچنین در شب نخست اجرای این اثر علی شمس، منوچهر اکبرلو، فریبا کامران، فیروزه ترجمی و جمعی از هنرمندان نیز مهمان این اثر نمایشی بودند.  
  «نویسنده مرده است» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی از 17 فروردین ساعت 19 به مدت 30 شب در تالار حافظ به روی صحنه می‌رود علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانهٔ تیوال یا به‌صورت حضوری با مراجعه به گیشهٔ سالن به دیدن این اثر بنشینند.

   
  مطالب مرتبط

  در خانه نمایش اداره تئاتر

«ورود آقایان ممنوع» ویژه خبرنگاران و عکاسان به صحنه می‌رود
  در خانه نمایش اداره تئاتر

  «ورود آقایان ممنوع» ویژه خبرنگاران و عکاسان به صحنه می‌رود

  به گزارش ایران تئاتر روابط عمومی خانه نمایش اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان «ورود آقایان ممنوع» نوشته آرش عباسی به کارگردانی حسین شهبازی روز پنجشنبه مورخ 10خرداد 1397 ساعت19 در خانه نمایش اداره تئاتر انجام خواهدشد.

  |

  نظرات کاربران