در حال بارگذاری ...
 • تلفیق دو قصه قدیمی و خاطره‌انگیز توسط سینا نورایی

  اجرای «خروس زری پیرهن پری و خاله‌سوسکه» در تماشاخانه ارغنون ادامه دارد

  سینا نورائی با تلفیق دو قصه خاطره‌انگیز و قدیمی، نمایش «خروس زری پیرهن پری و خاله‌سوسکه» باردیگر را از ۱۶ فروردین‌ماه لغایت ۲۹ اردیبهشت در تماشاخانه ارغنون به روی صحنه برده است .

  به گزارش ایران تئاتر نمایش خروس زری پیرهن پری که در بهمن و اسفندماه سال گذشته با استقبال بسیار خوب مخاطبان در تماشاخانه ارغنون مواجه شد، سینا نورائی کارگردان این نمایش را بر آن داشت که با لحاظ کردن تغییراتی ازلحاظ اجرایی و طرح کارگردانی این نمایش و تلفیق این قصه با قصه فولکلور خاله‌سوسکه، نمایشی را تحت عنوان «خروس زری پیرهن پری و خاله‌سوسکه» (تلفیق دو قصه خاطره‌انگیز و قدیمی) را در تماشاخانه ارغنون به روی صحنه ببرد.
  نویسنده  قصه خروس زری پیرهن پری، استاد احمد شاملو است. بازیگرانی که در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند عبارت‌اند از: آنا نمکچیان، سعید عظیمی، معصومه بیاتی، فربد نوزاد صدیق و سینا نورائی. تنظیم و اجرای موسیقی: فائق نوری. دستیار کارگردان : مهربد نوزاد صدیق.
  این نمایش  از 16 فروردین لغایت 29 اردیبهشت هرروز ساعت 17 در تماشاخانه ارغنون به روی صحنه خواهد بود.
   
  مطالب مرتبط

  علاوه بر اجرا تا پایان اسفند ماه

اجرای «خروس زری پیرهن پری» و «علیمردان خان» در نوروز 97 ادامه دارد
  علاوه بر اجرا تا پایان اسفند ماه

  اجرای «خروس زری پیرهن پری» و «علیمردان خان» در نوروز 97 ادامه دارد

  نمایش های «خروس زری پیرهن پری» و «علیمردان خان» که تا پایان اسفند ماه در تماشاخانه ارغنون به اجرا های خود ادامه می‌دهد بر آن است تا اجراهای ویژه ای نیز برای ایام تعطیلات عید نوروز سال 97 داشته باشد.

  |

  نظرات کاربران