در حال بارگذاری ...
 • با ورود به هفته پایانی اجرا؛

  استقبال بی‌نظیر هنرمندان از نمایش «سیزیف و کمدی مرگ»

  اجرای نمایش «سیزیف و کمدی مرگ» به کارگردانی علی ضیایی و مسعود روستا در تماشاخانه باران در حالی وارد هفته پایانی خود می‌شود که تا کنون بسیاری از هنرمندان به تماشای این نمایش نشسته و از آن تقدیر کرده‌اند.

  به گزارش دریافتی ایران تئاتر، در حالی‌که تنها یک هفته از اجراهای نمایش «سیزیف و کمدی مرگ» باقی مانده، تاکنون شماری از سرشناس‌ترین هنرمندان و فرهیختگان عرصه تئاتر و سینما از این نمایش دیدن کرده و آن را ستوده‌اند. از آن جمله می‌توان اشاره کرد به شیرین یزدان‌بخش، محمدعلی ابطحی، منوچهر اکبرلو، اصغر همت، اصغر توسلی، محسن حسینی، شهرام کرمی، داود اطیابی، حمیدرضا نعیمی،کاظم هژیرآزاد، جلال فرجاد، محمدامیر یاراحمدی، محمد ساربان، هادی مرزبان، مهرانه مهین ترابی، بهناز جعفری، سیاوش چراغی‌پور و عادل بزدوده.

  نمایش «سیزیف و کمدی مرگ» از ششم فروردین سال جاری، اجراهای خود را در تماشاخانه باران آغاز کرده که تا این لحظه با استقبال بی‌نظیر هنرمندان، فرهیختگان و مخاطبان عام روبه‌رو شده است.

  این نمایش برگرفته از نمایشنامه «سیزیف و مرگ» اثر «روبر مرل» با ترجمه زنده‌یاد احمد شاملو و کارگردانی مشترک علی ضیایی و مسعود روستا بوده و بازنویسی آن را برای اجرا، علی ضیایی انجام داده است.

  محمدرضا مالکی، فرامرز قلیچ‌خانی، شیما لطیفی، محمدعلی حسینعلی‌پور و مسعود روستا در نمایش «سیزیف و کمدی مرگ» ایفای نقش می‌کنند و دیگر عوامل عبارتند از: مسعود روستا(طراح صحنه)، لیلا پریشان(طراح گریم)، شیما لطیفی(طراح لباس)، محمدرضا غفوری(ساخت افکت و انتخاب موسیقی)، محمد شمس(طراح گرافیک)، دیهیم خان‌محمدبیگی(عکس)، ندا ایزدی(مدیر تبلیغات و روابط‌عمومی)، احمدرضا حجارزاده(مشاور امور رسانه)، گروه تئاتر ماکت(تهیه‌کننده و مجری طرح).

  علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند تا پایان فروردین‌ماه هر روز ساعت18:30 به تماشاخانه باران در نشانی خیابان فلسطین، پایین‌تر از خیابان انقلاب، پلاک٢٩٢، تئاتر باران مراجعه بکنند. همچنین سایت تیوال http://www.tiwall.com/theater/comedyemarg و شماره تلفن‌های ٦٦١٧٦٨٢٥  و ٦٦١٧٦٨١٢ برای رزرو و خرید بلیت در اختیار تماشاگران است.
  مطالب مرتبط

  «محمدعلی حسینعلی‌پور»، بازیگر نمایش «سیزیف و کمدی مرگ» به ایران تئاتر گفت :

مخاطب ، سیزیف‌های درونش را حس می‌کند
  «محمدعلی حسینعلی‌پور»، بازیگر نمایش «سیزیف و کمدی مرگ» به ایران تئاتر گفت :

  مخاطب ، سیزیف‌های درونش را حس می‌کند

  ایران تئاتر : این روزها اگر به تماشاخانه باران سر بزنید، شاهد نمایش متفاوت و جذابی خواهید بود به نام «سیزیف و کمدی مرگ» به کارگردانی علی ضیایی و مسعود روستا؛ طنزی متفکر با بازی‌های خوب محمدرضا مالکی، فرامرز قلیچ‌خانی، شیما لطیفی، محمدعلی حسینعلی‌پور و مسعود روستا.

  |

  نقد نمایش «سیزیف و کمدی مرگ»

«عصیان یک میرا»
  نقد نمایش «سیزیف و کمدی مرگ»

  «عصیان یک میرا»

  ایران تئاتر _ وحید عمرانی : نمایش «سیزیف و کمدی مرگ» نوشته روبر مرل و به کارگردانی علی ضیائی و مسعود روستا تا 31 فروردین در تئاتر باران به روی صحنه می­رود. محمدرضا مالکی، فرامرز قلیچ خانی، شیما لطیفی، محمدعلی حسینعلی پور، مسعود روستا از بازیگران این نمایش هستند.

  |

  نظرات کاربران