در حال بارگذاری ...
 • هم‌زمان با آغاز اجراى نمایش

  پوستر «بی‌پدر» رونمایى شد

  پوستر تازه‌ترین تئاتر محمد مساوات، با عنوان «بی‌پدر» هم‌زمان با آغاز اجراى این نمایش رونمایى شد.

  به گزارش ایران تئاتر محمد مساوات که «بی‌پدر» را بر اساس قصه شنگول‌ومنگول نوشته است، خود طراحى صحنه و گرافیک آن را نیز بر عهده دارد.
  در این نمایش که از بیست‌ودو فروردین در تالار قشقایى تئاتر شهر روى صحنه می‌رود و اجراى آن تا اردیبهشت ادامه دارد، حسین منفرد، ابراهیم نائیج، علی حسین زاده، میلاد آریافر، علیرضا گلدهی، کوروش شاهونه بازى می‌کنند. جابر رمضانى مجرى طرح است و دیگر عوامل اجرا عبارت‌اند از: محمد قدس مشاور تهیه و تولید، سمانه احمدى مطلق طراح لباس، تینا بخشى طراح گریم، محمد رسولى طراح نور، حامد حبیب زاده آهنگساز، صفا کامدیده طراح صدا، رومینا مؤمنی برنامه‌ریز و مشاور کارگردان، مسعود الله دادى دستیار کارگردان، مهدى دوایى مشاور گرافیک، مدیریت تبلیغات گروه وى یو، مشاور رسانه‌ای و مدیریت روابط عمومى عسل عباسیان و تبلیغات مجازى امیر قالیچى.
  محمد مساوات مؤسس گروه تئاتر رادیکال ١٤ پیش‌ازاین نمایش‌های موفق «قصه ظهر جمعه»، «خانه واده»، «بیضایى» و «یافت‌آباد» را کارگردانى کرده بود.

   
  مطالب مرتبط

  مروری بر نمایش های برگزیده فصل سرد از منظر یک منتقد تئاتر

رقابت شهرستانی ها در تهران
  مروری بر نمایش های برگزیده فصل سرد از منظر یک منتقد تئاتر

  رقابت شهرستانی ها در تهران

  ایران تئاتر- رضا آشفته: فصل زمستان سال 96 نسبت به سه فصل پیش از اُفت برخوردار است و آن حال و هوای پُر رقیب به حال و هوای معمولی‌تری تبدیل شده است و شاید آخر سال مناسبتی چون تئاتر فجر و همان سرمای زمستانی مانع از حضور کارهای دقیق تر و پویاتر شده و شاید این هم تصادفی باشد و ربطی به ...

  |

  نگاه مقایسه‌ای به اثر جدید محمد مساوات و «بی پدر»

این پیپ یک نیست!
  نگاه مقایسه‌ای به اثر جدید محمد مساوات و «بی پدر»

  این پیپ یک نیست!

  ایران تئاتر، مسعود موسوی: تا آنجا که از قرائن برمی‌آید نمایش «این‌ یک پیپ نیست» نوشته و کارگردانی محمد مساوات موفق شده نظر بسیاری از مخاطبین را به خود جلب کرده و آن‌ها را راضی به خانه بفرستد.

  |

  نگاهی به نمایش «بی‌پدر» به کارگردانی محمد مساوات

تابلو آخر، بی‌پدر
  نگاهی به نمایش «بی‌پدر» به کارگردانی محمد مساوات

  تابلو آخر، بی‌پدر

  ایران تئاتر- سارا پورسرخ: «بی‌پدر» یک تابلو نقاشی است. تابلویی سرشار از لحظات ناب که پر از خرده‌تابلوهای گوناگون است. طراحی صحنه در این اثر خیره‌ کننده است و به نقاشی‌های کلاسیک می‌ماند.

  |

  نظرات کاربران