در حال بارگذاری ...
 • با حضور رضا یزدانی و فریبا کوثری

  فرزاد موتمن «کافه طره» را افتتاح کرد

  به گزارش ایران تئاتر روز گذشته زنگ افتتاح نمایش «کافه طره» به نویسندگی و کارگردانی نوشین تبریزی با حضور میهمانانی چون رضا یزدانی و فریبا کوثری، توسط فرزاد موتمن به صدا درآمد.

  به گزارش ایران تئاتر«کافه طره» داستان نویسنده ای است که در خارج از کشور کتابی نوشته است و بعد از مدت‌ها به دنبال عشق شخصیت اول کتاب خود به این کافه می‌آید... .
   در این نمایش بازیگرانی چون: «محمد حاتمی» و «شبنم قلی خانی» به ایفای نقش می‌پردازند. رعنا امینی (طراح صحنه و لباس)، مهدی اصفهانی (عکاس) و پیام اقدامی (موسیقی) از دیگر عوامل این کار هستند. این نمایش تا تاریخ 1 خرداد هرروز ساعت 19 در مجموعه تئاتر پایتخت به روی صحنه می‌رود.
  علاقه‌مندان می‌توانند به نشانی میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین سرپرست و فریمان، پلاک 542 مجموعه تئاتر پایتخت و همچنین جهت تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال مراجعه فرمایند.

   
  مطالب مرتبط

  گفت‌وگو با نوشین تبریزی، نویسنده و کارگردان نمایش «گنجفه»

تئاتر روایت‌گر لذت‌بخشِ آموزنده است
  گفت‌وگو با نوشین تبریزی، نویسنده و کارگردان نمایش «گنجفه»

  تئاتر روایت‌گر لذت‌بخشِ آموزنده است

  نوشین تبریزی نویسنده و کارگردانی است که در تمامی آثارش تاریخ به مثابه بستری پویا برای روایت و وقایع دراماتیک کارکرد می‌یابد. او در آثارش تاریخ را به یاری می‌طلبد تا پلی میان گذشته و حال مردمان جامعه‌اش بسازد؛ پلی که به زعم او باریکی‌اش تاکنون تکرار اشتباهات تاریخی بسیاری ...

  |

  نظرات کاربران