در حال بارگذاری ...
 • برنامه سریال‌های جدید این هفته رادیو اعلام شد

  آثار ایوب آقاخانی و آشا مهرابی را بشنوید

  در هفته جدید، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سریال‌های متنوعی را برای پخش از شبکه‌های رادیویی آماده کرده است.

  به گزارش ایران تئاتر عصرهای کریسکان، جاده دوستی و درمان برای رستگاری، عناوین نمایش‌هایی هستند که به ترتیب از شبکه‌های رادیویی تهران  ، فرهنگ   و ایران   پخش خواهند شد.
  سریال رادیویی «درمان برای رستگاری  » که این هفته ساعت 1:30 از رادیو تهران پخش می‌شود که داستان مهاجرت یک خانواده‌ی تهرانی به روستا است.
  این نمایش رادیویی را ایوب آقاخانی  ، کارگردانی کرده است.
  «عصرهای کریسکان» عنوان سریالی است که داریوش روحی  نوشته و داستان جوانی را روایت می‌کند که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به شهر سردشت برمی‌گردد و...
  این سریال رادیویی به کارگردانی رضا عمرانی، هفته آینده ساعت 13:00 از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.
  همچنین سریال رادیویی «جاده دوستی  » به کارگردانی آشا محرابی  و نویسندگی حمیدرضا پورعلی محمد، زندگی یک استاد دانشگاه را روایت می‌کند که به روش‌های علمی اعتقاد فراوان دارد. این سریال هفته جدید ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می‌شود.
  در این نمایش‌های رادیویی هنرمندانی چون مجید سهرابی، مهرداد مهماندوست، مهرخ افضلی، مجید حمزه، بهادر ابراهیمی، فریدون محرابی، نوشین حسن‌زاده، احمد گنجی، کرامت رودساز، شیما جان قربان، امیرعباس توفیقی، کامیار محبی، بیتا خارستانی، معصومه عزیز محمدی، اکبر ملایی و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش می‌پردازند که تهیه‌کنندگان، صدابرداران و افکتورها نیز در ساخت این آثار با آن‌ها همکاری می‌کنند.
  سایر شبکه‌های رادیویی نیز با پخش نمایش‌های تک‌قسمتی از تولیدات اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به استقبال هفته‌ی جدید خواهند رفت.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران