در حال بارگذاری ...
 • یک کتاب به آثار جدید انتشارات نمایش اضافه شد

  «جستاری در پرفورمنس برای کودکان» در نمایشگاه کتاب تهران

  کتاب «جستاری در پرفورمنس برای کودکان» به لیست کتاب‌هایی که در سی‌امین نمایشگاه کتاب توسط انتشارات نمایش عرضه می‌شود، افزوده شد.

  به گزارش ایران تئاتر انتشارات نمایش همچون سال‌های گذشته، امسال نیز با مجموعه‌ای از 120 عنوان کتاب شامل 12 عنوان کتاب جدید در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضوری چشمگیر دارد.
  کتاب‌های «اندیشه و آثار اوراند هریس» نوشته لاول سوارتزل با ترجمه سیدحسین فدایی حسین و «دادگاه نورنبرگ و ضیافت» نوشته محمد اسکندری نیز از جمله کتاب‌هایی هستند که برای عرضه در نمایشگاه کتاب تهران منتشر شده اند و به این ترتیب انتشارات نمایش امسال با 12 عنوان کتاب جدید در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد.

  بر این اساس کتاب های «اگر می‌توانی مرا بگیر» نوشته آرش عباسی و «برف زمین را گرم می‌کند، پروانه الجزایری، موزه خصوصی» نوشته مریم منصوری، پیام لاریان و تهمینه محمدی و کتاب‌های «تئاتر از فراسوی جامعه و فرهنگ» نوشته سید مصطفی مختاباد، «تئاتر ابداعی و شراکتی» نوشته تینا بیکات و کریس بالدوین، «تاثیر تئاتر در پرورش خلاقیت کودک و نوجوان» نوشته مسرور نعمت‌الهی، «زندگی و آثار جبار باغچه‌بان» نوشته منوچهر اکبرلو، «مقالات برگزیده همایش پژوهشی سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شهر، شهروندی و تئاتر» نوشته غزال رحمان‌پور، «نمایشنامه‌نویسان معاصر ایران 57ـ1350» نوشته مریم موحدیان و «کتاب اول تئاتر ایران» نوشته شهود محسنیان ، «تحلیل کارگردانی مرگ پیشه‌ور» نوشته ولی شیراندامی، زندگی، ازجمله دیگر عناوین جدید انتشارات نمایش در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است.

  سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از 13 تا 23 اردیبهشت‌ماه‌ در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج‌فارس روبه‌روی حرم مطهر امام خمینی(ره) قرار دارد.
  انتشارات نمایش در سالن A4 راهرو4  غرفه شماره 55 میزبان علاقه‌مندان ، هنرمندان و دانشجویان تئاتر است.
  مطالب مرتبط

  به قلم عبدالخالق مصدق

«مبانی فنی و هنری سالن های تئاتر» منتشر شد
  به قلم عبدالخالق مصدق

  «مبانی فنی و هنری سالن های تئاتر» منتشر شد

  «مبانی فنی و هنری سالن های تئاتر» نوشته عبدالخالق مصدق که دارای نشان درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس و از هنرمندان برجسته عرصه تئاتر است در زمینه نورپردازی، نویسندگی و کارگردانی است منتشر شد.

  |

  گزارش دقیق ایران تئاتر از عناوین ، ناشران و قیمت ها

فهرست100 کتاب جدید تئاتری در سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران
  گزارش دقیق ایران تئاتر از عناوین ، ناشران و قیمت ها

  فهرست100 کتاب جدید تئاتری در سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران

  ایران تئاتر - یاسر نوروزی : علاقمندان تئاتر در این گزارش، فهرست بیش از 100 کناب حوزه هنرهای نمایشی را در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پیش رو دارند.

  |

  نظرات کاربران