در حال بارگذاری ...
 • پس از موفقیت در تئاترشهر

  اجرای مجدد «برلین یعقوبی» در مجموعه تئاتر پایتخت

  نمایش شورایی «برلین یعقوبی» کاری از آریان رضایی برای دومین بار در مجموعه تئاتر پایتخت روی صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر، با اتمام اجرای نمایش شورایی «برلین یعقوبی» به کارگردانی آریان رضایی در پلاتو اجرای مجموعه تئاترشهر و استقبال قابل توجه مخاطبان تئاتر از این نمایش، این اثر برای دومین بار و از روز 3 تا 12 خردادماه سال‌جاری در مجموعه تئاتر پایتخت روی صحنه می‌رود.

  نمایش شورایی «برلین یعقوبی» با طراحی و کارگردانی آریان رضایی که عنوان نمایش برگزیده دومین جشنواره تئاتر شهر را از آن خود کرده و در بخش مهمان سی‌وچهارمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر نیز اجرا شده، به مسائل پنهان زنان و مردان در رابطه زناشویی می‌پردازد و شیوه اجرایی آن به صورتی است که تماشاگران هم تبدیل به بازیگر و نمایشنامهنویس می‌شوند.

  نمایش شورایی «برلین یعقوبی» نوشته محمد یعقوبی و بهار کاتوزی با نقش‌آفرینی رویا دعوتی و محمدهادی عطایی از 3 تا 12 خرداماه سال جاری هر روز ساعت 19 در مجموعه تئاتر پایتخت واقع در میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴2 اجرا می‌شود.

  لازم به یاداوری است، تماشای این نمایش به افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی‌شود.
  مطالب مرتبط

  نگاهی خودمانی به نمایش «برلین محمد یعقوبی» کاری از آریان رضایی

به عمل کار برآید به سخندانی نیست
  نگاهی خودمانی به نمایش «برلین محمد یعقوبی» کاری از آریان رضایی

  به عمل کار برآید به سخندانی نیست

  ایران تئاتر- حسین سینجلی: نمایش «برلین محمد یعقوبی» نمونه‌ای موفق از تئاتر شورایی است زیرا بی هیچ حرف اضافه‌ای سوالی که در دل اجرا برای مخاطب مطرح می‌کند سوالی‌ست برای اقشار مختلف جامعه.

  |

  فروردین‌ماه 96 به روایت حواشی الدوله

کار رو باید به کاردان سپرد!
  فروردین‌ماه 96 به روایت حواشی الدوله

  کار رو باید به کاردان سپرد!

  ایران تئاتر- حسین سینجلی: بی‌شک آیندگان فروردین ماه 96 را یکی از نقاط عطف تاریخ تئاتر ایران خواهند دانست، چراکه در این سال زحمت چند ساله تئاتری‌ها برای تصویب و ثبت «روز ملی هنرهای نمایشی» در تقویم رسمی کشور به سرانجام رسید.

  |

  نظرات کاربران