در حال بارگذاری ...
 • 25 اردیبهشت در سالن مولوی

  «دشمن مردم» به روی صحنه خواهد رفت

  پوستر دشمن مردم به کارگردانی سینا راستگو با طراحی علیرضا قادری رونمایی شد.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «دشمن مردم» به کارگردانی سینا راستگو و نوشته هنریک ایبسناز ۲۵ اردیبهشت در تالار مولوی بر روی صحنه می‌رود.

   محمدرضا ایمانیان، زهرا بهروز منش، محمد حبیبی، امیر شاه علی، وحید شیخی، والا و بردیا عادلی، شهریار فرد، محمد مسگری، مرضیه موسوی، منصور نصیری،اشکان اژدری، ملیحه امیری، شیرین امینی، علی بنایی، محمود پیری، بیتا ثابتی محمدی، سارا خانکی، میلاد خان احمدی، عرفان دانا، سهند سلطانی، آیسان عبداللهی، باران فرد، منا مهدی پور در دشمن مردم به ایفای نقش می‌پردازند.

   نمایش «دشمن مردم»  پیش‌ از این موفق شده بود جایزه بهترین طراحی صحنه، طراحی لباس و تقدیر از بازیگر نقش اول مرد را در جشنواره دانشگاهی تئاتر باران از آن خود بکند.

  این نمایش روایتی از یک شهر آرام، در گوشه‌ای از دنیاست که  ناگهان آرامشش به‌کلی بر هم می‌ریزد. راه‌حل برگشتِ آرامش به شهر برای مردم ضرر جانی دارد.. تصمیم مسئولان، شهر را آرام می‌کند یا شهر را سالم نگه می‌دارد؟

  دشمن مردم کاری از موسسه  تئاتر امید ایران است.

  از دیگر عوامل این نمایش کیومرث مرادی(مشاور کارگردان )، سارا ولی زاده(برنامه‌ریز و دستیار کارگردان )، سید محمد موسوی(طراح صحنه )، بهار خلیلی فر(طراح لباس )، سارا ولی زاده(طراح گریم )، امیر دوستی(موسیقی )، محیا میرزایی(عکاس ) ، آیدا اورنگ(مشاور رسانه‌ای ) هستند.

  این نمایش تا 20 خرداد همه‌روزه به‌جز شنبه‌ها ساعت 18 در سالن مولوی به روی صحنه می‌رود.

  علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  نقدی بر نمایش «دشمن مردم» ساخته سینا راست‌گو

دشمن واقعی مردم چه کسی است؟!
  نقدی بر نمایش «دشمن مردم» ساخته سینا راست‌گو

  دشمن واقعی مردم چه کسی است؟!

  ایران تئاتر_مسعود موسوی: در همان گام نخست و زمانی که هنوز مخاطبین در جای خود قرار نگرفته‌اند، مشخص می‌شود که کارگردان از کلیشه‌های رایج  فاصله گرفته و مخاطبین بایستی منتظر اجرایی خاص از نمایش «دشمن مردم» باشند.

  |

  گفت وگوبا سینا راستگو کارگردان نمایش دشمن مردم

تاٌکید دارم تماشاگران نمایش خودشان را در آئینه ببینند
  گفت وگوبا سینا راستگو کارگردان نمایش دشمن مردم

  تاٌکید دارم تماشاگران نمایش خودشان را در آئینه ببینند

  ایران تئاتر:هنریک ایبسن با نمایش نامه های معرکه ، خلاقانه و انسانیش نظیر خانه اشباح ، هدا گابلر و غیره همواره نام محبوبی برای کارگردان های تئاتری در تمام نقاط دنیا بوده است و در ایران هم حتی داریوش مهرجویی در ساخت فیلم سارا هم به سراغ دنیای ایبسن رفت. سینا راستگو کارگردان جوان ...

  |

  نظرات کاربران