در حال بارگذاری ...
 • 25 اردیبهشت در سالن مولوی

  «دشمن مردم» به روی صحنه خواهد رفت

  پوستر دشمن مردم به کارگردانی سینا راستگو با طراحی علیرضا قادری رونمایی شد.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «دشمن مردم» به کارگردانی سینا راستگو و نوشته هنریک ایبسناز ۲۵ اردیبهشت در تالار مولوی بر روی صحنه می‌رود.

   محمدرضا ایمانیان، زهرا بهروز منش، محمد حبیبی، امیر شاه علی، وحید شیخی، والا و بردیا عادلی، شهریار فرد، محمد مسگری، مرضیه موسوی، منصور نصیری،اشکان اژدری، ملیحه امیری، شیرین امینی، علی بنایی، محمود پیری، بیتا ثابتی محمدی، سارا خانکی، میلاد خان احمدی، عرفان دانا، سهند سلطانی، آیسان عبداللهی، باران فرد، منا مهدی پور در دشمن مردم به ایفای نقش می‌پردازند.

   نمایش «دشمن مردم»  پیش‌ از این موفق شده بود جایزه بهترین طراحی صحنه، طراحی لباس و تقدیر از بازیگر نقش اول مرد را در جشنواره دانشگاهی تئاتر باران از آن خود بکند.

  این نمایش روایتی از یک شهر آرام، در گوشه‌ای از دنیاست که  ناگهان آرامشش به‌کلی بر هم می‌ریزد. راه‌حل برگشتِ آرامش به شهر برای مردم ضرر جانی دارد.. تصمیم مسئولان، شهر را آرام می‌کند یا شهر را سالم نگه می‌دارد؟

  دشمن مردم کاری از موسسه  تئاتر امید ایران است.

  از دیگر عوامل این نمایش کیومرث مرادی(مشاور کارگردان )، سارا ولی زاده(برنامه‌ریز و دستیار کارگردان )، سید محمد موسوی(طراح صحنه )، بهار خلیلی فر(طراح لباس )، سارا ولی زاده(طراح گریم )، امیر دوستی(موسیقی )، محیا میرزایی(عکاس ) ، آیدا اورنگ(مشاور رسانه‌ای ) هستند.

  این نمایش تا 20 خرداد همه‌روزه به‌جز شنبه‌ها ساعت 18 در سالن مولوی به روی صحنه می‌رود.

  علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  نوشته‌ای بر اجرای فالومی

تندیس انسان در تعقیب و گریز عشق
  نوشته‌ای بر اجرای "فالومی"

  تندیس انسان در تعقیب و گریز عشق

  ایران تئاتر – بهنام حبیبی: "چارلز سیدلی" حسابدار یک شرکت بزرگ، در پی مشکوک شدن به "بلیندا" همسر جوانش درباره رابطه عشقی‌اش با یک مرد دیگر، از یک شرکت کارآگاهی خصوصی درخواست پیگیری می‌کند. در این باره، "کریستوفر فور" که دوست دارد تا دیگران او را "جولیان" صدا بزنند، به عنوان ...

  |

  نظرات کاربران