در حال بارگذاری ...
 • امروز 24 اردیبهشت در تماشاخانه مهر حوزه هنری

  «ملودی شهر بارانی» ویژه‌ی هنرمندان و منتقدان به صحنه می‌رود

  نمایش «ملودی شهر بارانی» به کارگردانی میکاییل شهرستانی ویژه‌ی هنرمندان، منتقدان و اصحاب رسانه به صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «ملودی شهر بارانی» نوشته‌ی زنده‌یاد اکبر رادی و با کارگردانی میکاییل شهرستانی روز یکشنبه 24 اردیبهشت‌ماه ساعت 19 در تماشاخانه مهر حوزه هنری ویژه‌ی هنرمندان، منتقدان و اصحاب رسانه به صحنه می‌رود.
  خاطرنشان می‌شود، نمایش‌نامه‌ی «ملودی شهر بارانی» یکی از مشهور‌ترین آثار استاد فقید اکبر رادی است که میکاییل شهرستانی در مقام کارگردان آن را با نگاهی تازه برای اجرا در حوزه هنری آماده و تولید کرده است.
  میکاییل شهرستانی در سال 93 نیز هفت تابلو از هفت نمایش‌نامه‌ی زنده‌یاد رادی را با عنوان «هفت‌پرده» در سالن چهارسو مجموعه‌ی تئاتر شهر روی صحنه برده بود.
  یادآور می‌شود «ملودی شهر بارانی» به کارگردانی میکاییل شهرستانی تا 5 خردادماه ساعت 19 در تماشاخانه‌ی مهر حوزه هنری به صحنه می‌رود. تماشاخانه‌ی مهر در تقاطع خیابان حافظ و خیابان سمیه واقع است.
  علاقه‌مندان جهت رزرو بلیت می‌توانند با شماره‌ی تلفن 09389900212 تماس گرفته یا به سایت تیکت مراجعه کنند.

   
  مطالب مرتبط

  با پیش‌خرید بلیت از تیوال

فیلم تئاتر «روزنهٔ آبی» برای دانشجویان نیم‌بها شد
  با پیش‌خرید بلیت از تیوال

  فیلم تئاتر «روزنهٔ آبی» برای دانشجویان نیم‌بها شد

  هیئت‌مدیرهٔ بنیاد اکبر رادی طی تصمیمی مقرر کرد که به‌منظور تسهیلات بیشتر برای دانشجویان، بلیت فیلم تئاتر «روزنهٔ آبی» را با تخفیف ۵۰ درصد به‌صورت نیم‌بها از طریق وب‌گاه تیوال در اختیار دانشجویان قرار دهد.

  |

  گفت‌وگو با بهزاد فراهانی کارگردان نمایش «مطرب»

آرمان‌های من غیرعلمی و بدون پشتوانه نیستند!
  گفت‌وگو با بهزاد فراهانی کارگردان نمایش «مطرب»

  آرمان‌های من غیرعلمی و بدون پشتوانه نیستند!

  ایران تئاتر:بهزاد فراهانی چهره نام آشنایی برای مردم در سینما، تئاتر و تلویزیون است و همکاری‌ با بزرگانی نظیر شاهین سرکسیان، بهرام بیضایی و... کارنامه پر باری برایش رقم‌زده است. او در تازه ترین نمایش خود اثری را مبتنی بر الگوهای نمایشی اصیل ایرانی و تخته روحوضی خلق کرده است.

  |

  نظرات کاربران