در حال بارگذاری ...
امروز 24 اردیبهشت در تماشاخانه مهر حوزه هنری

«ملودی شهر بارانی» ویژه‌ی هنرمندان و منتقدان به صحنه می‌رود

نمایش «ملودی شهر بارانی» به کارگردانی میکاییل شهرستانی ویژه‌ی هنرمندان، منتقدان و اصحاب رسانه به صحنه می‌رود.

به گزارش ایران تئاتر نمایش «ملودی شهر بارانی» نوشته‌ی زنده‌یاد اکبر رادی و با کارگردانی میکاییل شهرستانی روز یکشنبه 24 اردیبهشت‌ماه ساعت 19 در تماشاخانه مهر حوزه هنری ویژه‌ی هنرمندان، منتقدان و اصحاب رسانه به صحنه می‌رود.
خاطرنشان می‌شود، نمایش‌نامه‌ی «ملودی شهر بارانی» یکی از مشهور‌ترین آثار استاد فقید اکبر رادی است که میکاییل شهرستانی در مقام کارگردان آن را با نگاهی تازه برای اجرا در حوزه هنری آماده و تولید کرده است.
میکاییل شهرستانی در سال 93 نیز هفت تابلو از هفت نمایش‌نامه‌ی زنده‌یاد رادی را با عنوان «هفت‌پرده» در سالن چهارسو مجموعه‌ی تئاتر شهر روی صحنه برده بود.
یادآور می‌شود «ملودی شهر بارانی» به کارگردانی میکاییل شهرستانی تا 5 خردادماه ساعت 19 در تماشاخانه‌ی مهر حوزه هنری به صحنه می‌رود. تماشاخانه‌ی مهر در تقاطع خیابان حافظ و خیابان سمیه واقع است.
علاقه‌مندان جهت رزرو بلیت می‌توانند با شماره‌ی تلفن 09389900212 تماس گرفته یا به سایت تیکت مراجعه کنند.

 
مطالب مرتبط

12 اردیبهشت آمد و رفت

انگار باز هم فراموش کردیم
12 اردیبهشت آمد و رفت

انگار باز هم فراموش کردیم

ایران تئاتر- علی رحیمی: بازهم 12 اردیبهشت آمد و رفت، اما انگار بازهم خیلی از ما فراموش کردیم این روز فرصتی برای یادآوری دوران خاک صحنه خوردن ها و تکریم آنهایی است که دستمان را گرفتند، بلندمان کردند و ما را پله پله حرکت دادند تا همین جایی که هستیم.

|

نظرات کاربران