در حال بارگذاری ...
 • هادی مرزبان با دیدن نمایش «محفل بی‌عاری» عنوان کرد

  یک نمایش صد در صد ایرانی

  هادی مرزبان: بعد از تماشای نمایش «محفل بی‌عاری» احساس خوبی داشتم و اجرا را پسندیدم

  به گزارش ایران تئاتر هادی مرزبان یکی از هنرمندانی است که به تماشای نمایش «محفل بی‌عاری» نشسته است. او با ذکر مطلب فوق گفت: همیشه گفته‌ام یکی از دغدغه‌های تئاتری من این بوده که جوانان کار کنند و از تجربه کردن نترسند. فکر می‌کنم آن‌ها باوجود جوانی، چیزی برای از دست دادن ندارند و باید کاری که فکر می‌کنند درست است را انجام دهند.
  مرزبان ادامه داد: نمایش «محفل بی‌عاری» یک اثر صد در صد ایرانی است و همین نکته من را خوشحال کرد. در این نمایش تمثیل و اشارات درست و جذابی به‌کاربرده شده بود و آرزو می‌کنم بعدازاین هم اعضای این گروه موفق باشند و به تجربه‌های جذاب دیگری دست یابند.
  در خلاصه داستان نمایش «محفل بی‌عاری» آمده است: ٥٤ ساله که تدارک عیش و عشرت دشمن‌رو می‌بینم من. من که خودم شاه جهان بودم.
  بازیگران نمایش «محفل بی‌عاری» به ترتیب حروف الفبا: عرفان ابراهیمى، الهه افشارى، الاهه بخشى، مجتبی رجبى، علیرضا ساوه درودى، مهرداد مصطفوى، پرهام یداللهى هستند.
  سیاوش بهادرى راد (طراح)، على نصر (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، فرشید شایسته (دستیار کارگردان)، محمد قدس (مشاور تهیه)، نسرین خرمى (طراح لباس)، امیر صدیقیان (آهنگساز)، مجتبی رجبى (مشاور صحنه و ساخته دکور)، مهدى دوایى (طراح گرافیک)، عابس خلقى (طراح نور)، الهه حاجی زاده (مشاور امور رسانه)، امیر قالیچی (تبلیغات مجازی) غزاله رفیعى (منشی صحنه) دیگر عوامل این نمایش هستند.
  نمایش «محفل بی‌عاری» هرروز به جز شنبه‌ها ساعت 20 در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود. علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند تا 29 اردیبهشت ساعت 20 هرروز غیر از شنبه‌ها به تئاتر شهر مراجعه کنند. همچنین می‌توانند جهت خرید بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.
   
  مطالب مرتبط

  هادی مرزبان در گفت‌وگو با ایران تئاتر مطرح کرد

برشت تکنیک فاصله گذاری را از تئاتر سنتی ما وام گرفته است
  هادی مرزبان در گفت‌وگو با ایران تئاتر مطرح کرد

  برشت تکنیک فاصله گذاری را از تئاتر سنتی ما وام گرفته است

  ایران تئاتر: بنگاه تئاترال نمایشی دلنشین، شاد و مفرح است. نمایشی که هادی مرزبان با توانمندی آن را روی صحنه برده است. هادی مرزبان از اواخر دهه چهل وارد عرصه فعالیت های تئاتر شده است. این هنرمند سبزواری فارغ‌التحصیل رشته بازیگری و کارگردانی از دانشگاه هنرهای زیبا است. مرزبان ...

  |

  حاشیه‌های آذری حواشی الدوله

از معرفی جنجالی مهندس‌پور تا حال و هوای نیویورکی تالار وحدت
  حاشیه‌های آذری حواشی الدوله

  از معرفی جنجالی مهندس‌پور تا حال و هوای نیویورکی تالار وحدت

  ایران تئاتر- حسین سینجلی: حال و هوای موزیکال‌های برادوی در تالار وحدت، وداع با اهالی زمین از روی صحنه، معرفی جنجالی گروه کارشناسی جشنواره تئاتر فجر ، از جمله جدیدترین عناوین حوشی الدوله است. 

  |

  نظرات کاربران