در حال بارگذاری ...
 • در نخستین «نشست تئاتر کاغذی» در فرهنگ‌سرای ارسباران

  «وقتی روح ژوکر از لیر مرخصی می‌گیرد» نمایش‌نامه‌خوانی و نقد و بررسی می‌شود

  نخستین نشست تئاتر کاغذی با حضور مرضیه وفامهر، روزبه حسینی، رامتین شهبازی و بهزاد صدیقی در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار‌ می‌شود.

  به گزارش ایران تئاتر در نخستین نشست تئاتر کاغذی، نمایش‌نامه‌ی «وقتی روح ژوکر از لیر مرخصی می‌گیرد»، نوشته‌ روزبه حسینی، معرفی، نمایش‌نامه‌خوانی و نقد و بررسی می‌شود.
  در این نشست تئاتر کاغذی که ساعت 18 روز یک‌شنبه31 اردیبهشت‌ماه جاری در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار ‌می‌شود، روزبه حسینی کارگردانی این نمایش‌نامه‌خوانی را برعهده دارد و مرضیه وفامهر و روزبه حسینی نقش‌خوانی می‌کنند.
   بر اساس این گزارش، نمایش‌نامه‌ی وقتی روح لیر از ژوکر مرخصی می‌گیرد، در بخش نمایش‌نامه‌های خلاق انتشارات بوتیمار در سال 1395 در‌ 56 صفحه‌ی قطع پالتویی به قیمت 5500 تومان با شمارگان 500 نسخه توسط نشر بوتیمار در دسترس علاقه‌مندان قرارگرفته است.
  سلسله نشست‌های تئاتر کاغذی توسط باشگاه تئاتر فرهنگسرای ارسباران با همکاری موسسه‌ی افرامانا باهدف معرفی و نقد و بررسی نمایش‌نامه‌های منتشرشده یک سال گذشته، در آخرین یک‌شنبه‌ی هرماه در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار‌ می‌شود.
  علاقه‌مندان برای شرکت در این نمایش‌نامه‌خوانی می‌توانند در تاریخ یادشده به خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگ‌سرای ارسباران، سالن استاد ذوالفقاری مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیش‌تر با شماره تلفن 22872818 تماس بگیرند.
  نظرات کاربران