در حال بارگذاری ...
 • با کارگردانی حسین جمالی

  میزبانی تئاترشهر از نمایش موزیکال «چل گیس»

  حسین جمالی نویسنده و کارگردان تئاتر نمایش «چل گیس» را در تالار چهارسو مجموعه تئاترشهر روی صحنه می‌برد.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «چل گیس» به نویسندگی و کارگردانی حسین جمالی بر اساس ایدهای از علی و هدایت هاشمی از 2 خردادماه در تالار چهارسو مجموعه تئاترشهر به روی صحنه می‌رود.

  در این اثر نمایشی بهناز نادری، فربد فرهنگ، وحید نفر، مسیح کاظمی، یلدا عباسی، مجید رحمتی و آرش غلام‌آزاد به عنوان بازیگر ایفای نقش می کنند. همچنین حمید پورآذری طراحی صحنه این نمایش را برعهده دارد.

  نمایش «چل گیس» روایتی موزیکال از یکی از داستان‌های مادربزرگان که ما آن را با نام حسن کچل می‌شناسیم مورد توجه قرار گرفته و با یادمانه‌های کودکی ما هم آمیخته شده است.

  از دیگر عوامل این اثر می‌توان به عقیل تقی‌زاده (مدیر تولید و برنامه ریز)، اشکان شهروزی  (دستیار کارگردان)، محمد زمان وفاجویی (مدیر و مشاور اجرا)، مایکل تیوا (آهنگساز و تنظیم کننده)، پگاه ترکی (طراح لباس)، پژواک سراج (طراح پوستر)، شاهین رحمانعلى (طراح نور)، بهمن صنیعی (طراح گریم)، مهراد ابوالقاسمی (طراح صدا و فضاسازی)، امین همیالی (نوازنده گیتار)، مایکل تیوا (نوازنده فلوت و سنتی سایزر) ، علی المعی (نوازنده سازهای کوبه‌ای و افکت‌ها)، گوانمهر اسماعیل‌پور (مشاور نمایشنامه)، فرشید ایوبی نژاد (عکاس)، غزل زارعی (دستیار لباس) و آرش پاشایی (ساخت دکور) سارا حدادی ( مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی – مکث ) ، امیر قالیچی ها ( مدیر تبلیغات مجازی – تئاتر بازها )اشاره کرد.

  علاقهمندان می‌توانند برای تهیه بلیط به سامانه Tik8 و یا گیشه مجموعه تئاتر شهر مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  پنجمین جشن آکادمی سمندریان با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد

اهداء نشان سمندریان به بیضایی، چرمشیر و پورآذری
  پنجمین جشن آکادمی سمندریان با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد

  اهداء نشان سمندریان به بیضایی، چرمشیر و پورآذری

  پنجمین جشن آکادمی سمندریان با حضور مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی و اهداء سه نشان سمندریان به سه هنرمند برتر و برگزیده تئاتر در سال گذشته در تماشاخانه ایرانشهر برگزار شد.

  |

  گزارش میدانی از بازخورد تماشاگران هجدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی سنتی

لذت تماشای نمایش های ایرانی در 5 روز
  گزارش میدانی از بازخورد تماشاگران هجدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی سنتی

  لذت تماشای نمایش های ایرانی در 5 روز

  ایران تئاتر: درروزهای برگزاری هجدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی سنتی ؛ تماشاگران نمایش «چل گیس» به نویسندگی و کارگردانی حسین جمالی در رابطه با این نمایش و برگزاری جشنواره نظرات متفاوتی داشتند که با نگاهی به دلیل حضورشان گزارشی آماده‌شده است.

  |

  نظرات کاربران