در حال بارگذاری ...
 • با کارگردانی حسین جمالی

  میزبانی تئاترشهر از نمایش موزیکال «چل گیس»

  حسین جمالی نویسنده و کارگردان تئاتر نمایش «چل گیس» را در تالار چهارسو مجموعه تئاترشهر روی صحنه می‌برد.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «چل گیس» به نویسندگی و کارگردانی حسین جمالی بر اساس ایدهای از علی و هدایت هاشمی از 2 خردادماه در تالار چهارسو مجموعه تئاترشهر به روی صحنه می‌رود.

  در این اثر نمایشی بهناز نادری، فربد فرهنگ، وحید نفر، مسیح کاظمی، یلدا عباسی، مجید رحمتی و آرش غلام‌آزاد به عنوان بازیگر ایفای نقش می کنند. همچنین حمید پورآذری طراحی صحنه این نمایش را برعهده دارد.

  نمایش «چل گیس» روایتی موزیکال از یکی از داستان‌های مادربزرگان که ما آن را با نام حسن کچل می‌شناسیم مورد توجه قرار گرفته و با یادمانه‌های کودکی ما هم آمیخته شده است.

  از دیگر عوامل این اثر می‌توان به عقیل تقی‌زاده (مدیر تولید و برنامه ریز)، اشکان شهروزی  (دستیار کارگردان)، محمد زمان وفاجویی (مدیر و مشاور اجرا)، مایکل تیوا (آهنگساز و تنظیم کننده)، پگاه ترکی (طراح لباس)، پژواک سراج (طراح پوستر)، شاهین رحمانعلى (طراح نور)، بهمن صنیعی (طراح گریم)، مهراد ابوالقاسمی (طراح صدا و فضاسازی)، امین همیالی (نوازنده گیتار)، مایکل تیوا (نوازنده فلوت و سنتی سایزر) ، علی المعی (نوازنده سازهای کوبه‌ای و افکت‌ها)، گوانمهر اسماعیل‌پور (مشاور نمایشنامه)، فرشید ایوبی نژاد (عکاس)، غزل زارعی (دستیار لباس) و آرش پاشایی (ساخت دکور) سارا حدادی ( مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی – مکث ) ، امیر قالیچی ها ( مدیر تبلیغات مجازی – تئاتر بازها )اشاره کرد.

  علاقهمندان می‌توانند برای تهیه بلیط به سامانه Tik8 و یا گیشه مجموعه تئاتر شهر مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  گفت وگو با وحید نفر بازیگر نمایش چل گیس

جادوگری فانتزی با شمایل شمر
  گفت وگو با وحید نفر بازیگر نمایش چل گیس

  جادوگری فانتزی با شمایل شمر

  ایران تئاتر:وحید نفر بیش از یک دهه است که در تئاتر نقش های ماندگاری در حو زه های مختلف خلق کرده است و به نقش هایش شیرینی خاصی اضافه می کند و بازیگر خشک و بدون انعطافی نیست . او در نمایش فانتزی و فولکور" چل گیس " در قالب نقش جادوگر بازی شیرین و جذابی ارائه کرده است .

  |

  نظرات کاربران