در حال بارگذاری ...
 • گزارش ایران تئاتر از برنامه سالن های خصوصی تئاتر تهران

  شنبه تئاتر تعطیل نیست!

  در هفته پیش رو اکثر نمایش های سالن های خصوصی تئاتر تهران با نمایش های تازه ای میزبان تئاتر دوستان شده اند. در متن پیش رو نمایش هایی که در هفته دوم خرداد ماه میهمان سالن های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می کنیم.

  به گزارش ایران تئاتر در هفته پیش رو تماشاخانه باران و پالیز شنبه 6 خرداد ماه با نمایش هایی میزبان مخاطبان تئاتر هستند. همچنین اکثر نمایش های سالن های خصوصی تئاتر تهران این روزها با نمایش های تازه ای میزبان تئاتر دوستان شده اند. در متن پیش رو نمایش هایی که در هفته دوم خرداد ماه میهمان سالن های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می کنیم.

   

  باران شنبه تعطیل نیست!

  اجراخوانی «تجربه‌های اخیر» نمایشنامه ای از امیررضا کوهستانی است که با کارگردانی سجاد داغستانی ساعت 21 شنبه این هفته برای تئاتر دوستان به نمایش گذاشته می شود. صحرا اسدالهی، پاوان افسر، آیدا آب پرور، تبسم ارجمند، علیرضا حسن پور و سجاد بابایی بازیگرانی هستند که در این اجرای 60 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیط این اجرا 15 هزار تومان تایین شده است. فروش این اجرا به نفع کودکان مبتلا به بیماری ای بی اختصاص داده می شود.

   

  نمایش «دن کیشوت» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی صحرا رمضانیان از ساعت 17 دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه میزبان مخاطبان در تئاتر باران شده و تا 11 تیر ماه در این سالن باقی خواهد ماند. در خلاصه داستان این اثر آمده است: دن کیشوت در دنیای امروز انسانی‌ست گرفتار در وهم دنیای مجازی. امیر اورعی، مهدخت مولایی، ایمان اصفهانى، میلاد کی مرام و صدای شیرین آقاکاشى، مجتبى پیرزاده، آماندا موسوى، ایمان اصفهانى، فرزانه سلحشور، ساغر صباحى، پیمان منفرد بازیگرانی هستند که در این نمایش 60 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. تئاتر دوستان با پرداخت 20 هزار تومان می توانند بهای بلیط «دن کیشوت» را خریداری کنند و به تماشای آن بنشینند.

   

  نمایش «سماعی زاده» به نویسندگی و کارگردانی رضا بهاروند از ساعت 19  یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه در صحنه تئاتر باران به نمایش درآمده و تا 19 خرداد ماه میزبان تئاتر دوستان در این سالن است. علی شادمان، باران وقار کاشانی، شیدا خلیق، احمد کاوری، تینو صالحی، فرانک کلانتر، سالار کریم‌خانی، مهدی زندیه و توران کیایی بازیگرانی هستند که در این نمایش 80 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیط این اثر 30 هزار تومان تایین شده است.

   

  نمایش «پاره های ساده» به نویسندگی مهدی میرمحمدی و با کارگردانی سیدعلی هاشمی نام نمایشی است که از ساعت 21  چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه در تئاتر باران میزبان مخاطبان شده است. این نمایش 80 دقیقه ای با بازی سیما تیرانداز، الهام شکیب، کاوه خداشناس، الناز شاهوردی، علی دستانپور، هاله گرجی، فرزانه سکوتی، رضا سخایی و شکوفه هاشمیان تا جمعه 2  تیر ماه در این سالن به نمایش خود ادامه می دهد. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «پاره های ساده» خاطرات روزانه دختری به نام مهرناز در ۱۳ روز نوروز است که در این روز ها روابط و برخورد مهرناز با آدم‌های مختلف روایت می‌شود. بهای بلیط این اثر 30 هزار تومان تایین شده است.

   

  پالیز شنبه تعطیل نیست!

  نمایش «ضیافت پنالتی ها» نام نمایشی است به نویسندگی، طراحی و کارگردانی پوریا کاکاوند که از ساعت 19:15 پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه به تئاتر پالیز آمده و تا 10 خرداد ماه در سالن 1 این تماشاخانه برای مخاطبان خود به نمایش گذاشته می شود. امیر جعفری تنها بازیگریست که در این اثر 50 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازد. بهای بلیط برای این نمایش 35 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  همچنین نمایش «پپرونى براى دیکتاتور» به کارگردانی علی احمدی از چهارشنبه 16 فروردین ماه ساعت 20:30 به سالن 1 تماشاخانه پالیز آمده و تا 16 خرداد ماه به اجرای خود در این سالن ادامه می دهد. محسن کیایى، خسرو احمدى، نسیم ادبى، پژمان جمشیدى، على احمدى، سوگل قلاتیان و فریده سپاه‌منصور (به صورت ویدیویی) بازیگرانی هستند که در این نمایش 70 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیط این نمایش بر اساس مکان صندلی مورد نظر 30، 35 و 40 هزار تومان تایین شده است.

   

  نمایش «آسایشگاه» به کارگردانی محمدحسین زیکساری نام نمایش تازه تئاتر پالیز بوده که ساعت 21 شنبه هفته پیش رو در سالن 2 این تماشاخانه اجرای عمومی خود را آغاز کرده و تا 14 تیر ماه هرشب ساعت 19:30 میزبان تئاتر دوستان در این سالن است. محسن نوری، محمدحسین زیکساری، مهرداد مصطفوی، سروش شاکر، پرهام یدالهی، سمانه اسماعیلی، علی پویا قاسمی بازیگرانی هستند که در این نمایش 70 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: رییس آسایشگاه از معاونش در خصوص بیمار ۶۴۵۷ توضیح می خواهد، این در حالی است که این بیمار مرده است... . بهای بلیط این اثر گروتسک 30 هزار تومان تایین شده است.

   

  همچنین نمایش «زبان اصلی» به نویسندگی و کارگردانی رسول کاهانی، که از ساعت 21:40 یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه اجرای عموم خود را در تئاتر پالیز آغاز کرده، جمعه 12 خرداد ماه برای آخرین بار در این سالن به نمایش گذاشته می شود. بهرنگ علوی، آزاده صمدی، سعید زارعی بازیگرانی هستند که در این نمایش 65 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. این نمایش پیش ازین به اجرا درآمده و در جشنواره 34 ام فجر جایزه بهترین بازیگری مرد و زن را دریافت کرده است. بهای بلیط این اثر بر اساس مکان صندلی مورد نظر 35 و 40 هزار تومان تایین شده است.

   

  مستقل میزبان مرد فستیوال های جهانی

  نمایش «در میان ابرها» اثری از امیررضا کوهستانی بوده که این روزها به تئاتر مستقل تهران آمده و تا 31 خرداد ماه برای تئاتر دوستان در این سالن به نمایش گذاشته می شود. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: خانواده ایمور از قشقایی‌هایی بودند که بعد از تولد او، تصمیم می‌گیرند دیگر کوچ نکنند و یکجا نشین شوند. حالا که ایمور در میانسالی است، تصمیم گرفته به صورت غیرقانونی از راه کوه و دشت و دریا خودش را به انگلستان برساند، که سنت اجدادش را به یاد می‌آورد. محمد حسن معجونی، باران کوثری و شیوا فلاحی بازیگرانی هستند که در این نمایش 80 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. البته باید گفت که باران کوثری و شیوا فلاحی بازیگر یک نقش هستند و باران کوثری تنها ۱۰ شب نخست اجرا در این اثر به ایفای نقش می پردازد. بهای بلیط این نمایش اجتماعی 35 هزار تومان تایین شده است.

   

  همچنین نمایش «شنیدن» اثر دیگری از امیررضا کوهستانی بوده که از سه‌شنبه ۰۲ خرداد ماه به تئاتر مستقل تهران آمده و تا پایان ماه جاری در این سالن برای تئاتر دوستان به نمایش گذاشته می شود. الهام کردا، مهین صدری، مونا احمدی، آیناز آذرهوش بازیگرانی هستند که در این نمایش 70 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: کسی در خوابگاه دخترانه، صدای خنده پسری را می‌شنود. این موضوع دهان به دهان می‌چرخد تا به گوش کمیته انضباطی دانشگاه می‌رسد. حالا دخترها پیش از آنکه به کمیته احضار بشوند باید راه چاره‌ای پیدا کنند. علاقمندان با پرداخت 35 هزار تومان می توانند بلیط این نمایش اجتماعی را خریداری کرده و به تماشای آن بنشینند.

   

  هملت مرادی پردیس شهرزاد را افتتاح می کند

  نمایش «هملت، تهران ٢٠١٧» نام اولین نمایش پردیس تئاتر شهرزاد به نویسندگی و کارگردانی کیومرث مرادی بوده که از پنج شنبه 11 خرداد ماه به این پردیس آمده و تا 21 تیر ماه در این سالن به نمایش خود ادامه می دهد. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: هملت، تهران ٢٠١٧ داستانی گم شده ایی از رابطه عاشقانه افیلیا و هملت است، داستانی گم شده در میانه سیاست، جنگ و انتقام. سینا ساعى، زهرا بهروزمنش، آرمیتا فروزنده، محیا صدرزاده، دریا خلیلی، پانته‌آ قدیریان، دلنیا قادرپور، فرهاد رادمان، میلاد معیّری، محمد مسگری، سلمان صالحی، رضا داوودوندی بازیگرانی هستند که در این نمایش 85 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیط این اثر بر اساس مکان صندلی مورد نظر 15، 20، 30 هزار تومان تایین شده است.

   

  پایتخت اوج می گیرد!

  نمایش «کارنامه بندار بیدخش» به کارگردانی آرش اشاداد، پس از چند اجرای موفق، این روزها در تئاتر پایتخت به صحنه رفته و تا 2 تیرماه هرشب ساعت 18:30 در این سالن برای تئاتر دوستان به نمایش گذاشته می شود. در خلاصه داستان این اثر آمده است: بندار بیدخش دانشمندی بود که جام جهان بین را برای جم ساخت و جم از ترس آنکه جام دیگری مانند آن برای دشمنان بسازد، وی را به زندان انداخت. محسن افشانی، حمید عرب، ریحانه رضی، مهسا کلانى و امین جوادی بازیگرانی هستند که در این نمایش 75 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیط این اثر حماسی بر اساس مکان صندلی مورد نظر 30 و 35 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

   

  هچنین نمایش «برلین» به طراحی و کارگردانی آریان رضایی، نمایش دیگر تماشاخانه پایتخت بوده که از سه‌شنبه 2 خرداد ماه به این سالن آمده و تا جمعه این هفته میزبان تئاتر دوستان در این سالن است. این نمایش که پیش ازین اجرای موفقی را در پلاتو اجرا تئاتر شهر سپری کرده، به مسائل پنهان زنان و مردان در رابطه می پردازد و شیوه ی اجرایی آن به صورتی است که تماشاگران هم تبدیل به بازی گروه نمایشنامه نویس می شوند. رویا دعوتی، محمد هادی عطایی بازیگرانی هستند که در این نمایش 60 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. این اثر برای افراد زیر 18 سال توصیه نشده ولی افراد بالای این سن می توانند با پرداخت 20 هزار تومان بلیط این نمایش اجتماعی را خریداری کرده و به تماشای آن بنشینند.

   

  نمایش «بن بست» به نویسندگی سامان ناصری و با کارگردانی علیرضا مهران نمایش دیگری بوده که از یکشنبه ۰۷ خرداد ماه در مجموعه تئاتر پایتخت میزبان تئاتر دوستان می شود. «بن بست» تا 7 تیرماه هرشب ساعت 21 برای مخاطبان در این سالن به نمایش گذاشته می شود. در خلاصه داستان این اثر آمده است: یک خانواده اصیل در کنار هم زندگی می‌کنند که پسر بزرگ خانواده با سو استفاده از اطمینان پدر مبلغ هنگفتی را برداشته و از کشور خارج‌شده است... .جهانگیر الماسی، رز رضوی، بهار محمدپور، رضا حسینی، علیرضا مهران بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیط این اثر 35 هزار تومان تایین شده است.

   

   دا با نقاب میزبان مخاطبان می شود!

  پرفورمنس «نقاب» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی محممود معصوم پناه نام تنها نمایش تماشاخانه دا بوده که از یکشنبه 7 خرداد ماه به این سالن آمده و تا 12 خرداد ماه هرشب ساعت 20:30 در این سالن به نمایش گذاشته می شود. دنیا روحانی، احسان یوسفی نسب، محمود معصوم پناه بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیط این اثر 20 هزار تومان تایین شده است.

   

  مشایخی جایی برای جوانان!

  نمایش «خواب آلودگی» به کارگردانی سهیل پورجعفر از ساعت  17:30 پنجشنبه ۰۴ خرداد ماه به تماشاخانه استاد جمشید مشایخی آمده و تا سه‌شنبه ۲۳ خرداد ماه در این سالن میزبان تئاتر دوستان است. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «خواب آلودگی» روایت چهار جانباز اعصاب روان است که فراموش شده و با تمام مشکلات روحی در آسایشگاهی در حال درمان اند... .داوود سلیمانی، رامین مسیبی، محسن قربانی، آرام سلیمانی، سهیل پورجعفر بازیگرانی هستند که در این نمایش 40 دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیط این درام اجتماعی 20 هزار تومان تایین شده است.

   

  همچنین نمایش «اجسام از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیک تر اند» به نویسندگی و کارگردانی دانیال بیات نام نمایش دیگر تماشاخانه مشایخی بوده که این روزها هرشب ساعت 19 میزبان مخاطبان شده و تا ۲۲ خرداد ماه در این سالن به نمایش خود ادامه می دهد. حسام علیخانی، بهار دهکردی، مهدی ملکی، بهناز شانی زاده بازیگرانی هستند که در این نمایش

  دقیقه ای به ایفای نقش می پردازند. بهای بلیط این نمایش 15 هزار تومان تایین شده است.

   
  مطالب مرتبط

  گزارش ایران تئاتر از برنامه سالن های خصوصی تئاتر تهران

ستاره بازی در تئاتر
  گزارش ایران تئاتر از برنامه سالن های خصوصی تئاتر تهران

  ستاره بازی در تئاتر

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو نمایش های تازه ای همچون «ماتریوشکا» ،«زبان تمشک های وحشی» ، «نامه های عاشقانه از خاور میانه»، «گفت و گوی برجای ماندگان» با ستارگانی از دنیای تئاتر و سینما میزبان تئاتر دوستان در تماشاخانه های خصوصی شده اند. در متن پیش رو نمایش هایی که در هفته سوم ...

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه سالن های خصوصی تئاتر تهران

تئاتر در تابستان، گرما به توان دو
  گزارش ایران تئاتر از برنامه سالن های خصوصی تئاتر تهران

  تئاتر در تابستان، گرما به توان دو

  در هفته پیش رو نمایش های تازه ای همچون«روز عقیم»،«شب دشنه های بلند»، «شرق دور، شرق نزدیک» با ستارگانی از دنیای تئاتر و سینما میزبان تئاتر دوستان در تماشاخانه های خصوصی می شوند. در متن پیش رو نمایش هایی که در هفته اول مرداد ماه میهمان این تماشاخانه ها هستند را به شما معرفی می ...

  |

  گزارشی ایران تئاتر از برنامه سالن های خصوصی تئاتر

فصل تازه ای از نمایش ها
  گزارشی ایران تئاتر از برنامه سالن های خصوصی تئاتر

  فصل تازه ای از نمایش ها

  در هفته پیش رو نمایش های تازه ای همچون «داستان خرس های پاندا»، «لامبورگینی»،«نوای اسرار آمیز» و ... میزبان تئاتر دوستان در سالن های خصوصی شده اند. در متن پیش رو نمایش هایی که در هفته سوم تیر‌ماه میهمان سالن های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  نظرات کاربران