در حال بارگذاری ...
 • با جذب بیش از 29 هزار مخاطب تاکنون

  « پپرونى براى دیکتاتور » در ایام رمضان دو اجرایی می‌شود

  نمایش « پپرونى براى دیکتاتور » به کارگردانی علی احمدی و تهیه‌کنندگی خسرو احمدی که پیش‌تر در تماشاخانه ایرانشهر و اکنون به مدت دو ماه در تماشاخانه پالیز به روى صحنه است، با رکوردشکنی دیگرى تا ١٢ خردادماه به روى صحنه مى رود.

  به گزارش ایران تئاتر، « پپرونى براى دیکتاتور » طَی دو دوره اجرا تاکنون میزبان بیش از ٢٩ هزار مخاطب بوده و در ماه رمضان در دو اجرا میزبان علاقه مندان خواهد بود.
  « پپرونى براى دیکتاتور » بر اساس فیلم فرانسوى به نام «اسم»، نویسنده: ماتیو دولاپرت، الکساندر دولاپتولیر/کارگردان: اکساندر دولاپتولیر توسط علی احمدی بازنویسی شده است بازیگرانى چون علی احمدی، نسیم ادبی، سوگل قلاتیان، پژمان جمشیدی، خسرو احمدی، محسن کیایی و فریده سپاه منصور (به‌صورت ویدیوی) در آن به ایفاى نقش می‌پردازند.
  همچنین از دیگر عوامل این اثر می‌توان به طراح صحنه امیر سرافرازیان، طراحان لباس سارا یحیایى و نسیم تقى پور، مدیر تولید و دستیار کارگردان سجاد باقرى، منشى صحنه یاس سنجرى، مدیران صحنه میثم مرادی و ابوالفضل ابهر، عکاس محسن کرمانى، مدیریت پروژه تبلیغاتى آریان امیرخان و على احمدى، مدیرتبلیغات علیرضا حسینى و فرید حسینى، مشاور رسانه‌ای و روابط عمومى سارا حدادی (مکث)، مدیریت متریال تبلیغات فرشید عسگرى نیز اشاره کرد.
  « پپرونى براى دیکتاتور » که از ١٦ فروردین اجرای خود را در سالن ١ تماشاخانه پالیزآغاز کرده تا١٢ خردادماه هرروز حتى شنبه‌ها در دو اجرا به روى صحنه مى رود.

   
  مطالب مرتبط

  گفت وگو یا علی احمدی بازیگر و کارگردان نمایش پپرونی برای دیکتاتور

وسوسه بازیگری ندارم
  گفت وگو یا علی احمدی بازیگر و کارگردان نمایش پپرونی برای دیکتاتور

  وسوسه بازیگری ندارم

  ایران تئاتر:علی احمدی جزوکارگردان های نسل جوان تئاتری است که در اجراهایش برای ارتباط با مخاطب اهمیت قائل است و نمایش های قبلیش شب به خیر کیارستمی و خشم اژدها جزو پرفروش ها محسوب می شدند .احمدی در نمایش پپرونی برای دیکتاتور راویتی ساده ، ملموس وقابل باور از زندگی خانوادگی چند ...

  |

  نظرات کاربران