در حال بارگذاری ...
 • از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

  دو عنوان جدید از «نمایش‌نامه‌ی کودک امروز» منتشر شد

  دو عنوان دیگر از مجموعه‌ی «نمایش‌نامه‌ی کودک امروز» بانام‌های «زرد نخودی، سبز کشمشی» و «محاکمه‌ی گرگ بدجنس مهربان» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

  به گزارش ایران تئاتر، نجمه قاسم‌زاده‌‌عقیانی و علی خاکبازان مولفان دو عنوان از مجموعه‌ی «نمایش‌نامه‌ی کودک امروز»‌اند که به‌تازگی وارد بازار نشر شده است.
  بر اساس این گزارش  «زرد نخودی، سبز کشمشی» بازآفرینی داستان نخودی است؛ اما این بار پیرزن و پیرمرد قصه صاحب دختری می‌شوند که از دل یک کشمش به این دنیا پا می‌گذارد.
  «محاکمه‌ی گرگ بدجنس مهربان» نیز با داستان حضور گرگ در اتاق بازجویی شروع می‌شود. قرار است شیر و خروس از او بازجویی کنند. بعدازاین ماجراست که بزبزقندی نیز به‌عنوان شاکی وارد این نمایشنامه می‌شود.
  این آثار مناسب گروه سنی «ج» (10 تا 12 سال) تالیف شده است و تصویرگری آن‌ها را حدیثه قربان و سحر حق‌گو بر عهده داشته‌اند. علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب‌ها را به قیمت 9 هزار تومان تهیه کنند.
  گفتنی است این کتاب‌ها با شمارگان 4 هزار نسخه منتشرشده‌اند.
  مطالب مرتبط

  در سفر استانی مدیرعامل کانون پرورش فکری مطرح شد:

استاندار بوشهر از توسعه تئاتر در این استان حمایت می‌کند
  در سفر استانی مدیرعامل کانون پرورش فکری مطرح شد:

  استاندار بوشهر از توسعه تئاتر در این استان حمایت می‌کند

  استاندار بوشهر آمادگی خود را برای حمایت از طرح‌های پیشنهادی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درزمینه فعالیت‌های فرهنگی‌ ، هنری و توسعه هنرهای نمایشی در این استان اعلام کرد.

  |

  نظرات کاربران