در حال بارگذاری ...
 • با یادی از رکن‌الدین خسروی

  شانزدهمین شماره ماهنامه تخصصی تئاتر منتشر شد

  شانزدهمین شماره ماهنامه تخصصی تئاتر با یادی از استاد دکتر رکن‌الدین خسروی منتشر شد.

  به گزارش ایران تئاتر در این شماره مطالبی چون: از دبیرستان البرز تا کالج سلطنتی لندن، یادداشتی درباره تئاتر نوشتاری، توسعه اجتماعی زیربنایی توسعه اقتصادی، مگر رکن‌الدین خسروی نمرده بود، اجرا از نگاه رابرت ویلسون، هنر اجرا و چهارپایه‌ی اساسی آن، از جشنواره زدگی تا تولید انبوه، ادبیات نمایشی ما چرا ضعیف است، اثربخشی نمایش درمانی بر میزان عزت‌نفس، ابوعلی سینا بنیان‌گذار نمایش درمانی، دردهایی که با نمایش درمان می‌شوند، ازدواج با حمید مرا سختگیر کرد، طنز فضایی زنده و مطبوع ایجاد می‌کند، عضو گروه تئاتر داروگ در چه حال است، تاثیر نمایش درمانی بر رفع عادات بد کوکان، نمایش درمانی شیوه‌ای از کاربرد نمایش، هنر درمانی چیست؟ و سنگلج قدیمی‌ترین تماشاخانه تهران منتشرشده است.
  در این ماهنامه همچنین نمایشنامه «دوئت ناهمگون دو سترون» نوشته مهدی فرجامی منتشرشده است.
  ماهنامه تخصصی تئاتر در 98 صفحه و باقیمت هفت هزار تومان با سردبیری مجید امرایی از طریق دکه‌های روزنامه‌فروشی در دسترس عموم قرار دارد.
  مطالب مرتبط

  در کارگاه نمایش درمانی هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن

مجید امرایی عوارض ناشی از اختلال پس از سانحه را بررسی می‌کند
  در کارگاه نمایش درمانی هشتمین اجلاس آسیایی جامعه ایمن

  مجید امرایی عوارض ناشی از اختلال پس از سانحه را بررسی می‌کند

  همایش بین‌المللی جامعه ایمن؛ مناسب‌سازی محیط برای افراد دارای معلولیت با حضور مجید امرایی (دراماتراپیست) و با موضوع «نمایش درمانی روشی مناسب در کاهش عوارض ناشی از اختلال (پی/ تی/ اس/ دی) اختلال پس از سانحه» Post Traumatic Stress Disorder در مشهد برگزار می‌شود.

  |

  نقدی بر تازه ترین نمایش مجید امرایی

«گوهر نیل» ؛ کلاس درسی برای تقویت قدرت تمرکز
  نقدی بر تازه ترین نمایش مجید امرایی

  «گوهر نیل» ؛ کلاس درسی برای تقویت قدرت تمرکز

  ایران تئاتر- علی رحیمی: گوهر نیل را از جهاتی می توان به یک کلاس روانشناسی برای تقویت قدرت تمرکز تماشاگر تشبیه کرد که موفقیت آن را می شد از چرخش های هماهنگ سرو گردن و حتی چشم های تماشاگران مشاهده نمود.

  |

  نظرات کاربران