در حال بارگذاری ...
 • از بیست و نهم خردادماه

  تالار مولوی میزبان نمایش «همشهری» می‌شود

  نمایش «همشهری» با کارگردانی مازیار ملکی از بیست و نهم خرداد در تالار مولوی به روی صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش «همشهری» به نویسندگی و کارگردانی مازیار ملکی و با بازی سید پویا بیکی از ساعت 18 روز 29 خرداد در تالار مولوی به روی صحنه می‌رود.
  این نمایش که به زندگی مرد جوانی به نام فرشاد اشاره دارد نشان می‌دهد، فرشاد از پیدا کردن شغلی مناسب ناامید شده و بحران اقتصادی تا حدی بر او مسلط گشته که او را ناچار می‌کند حتی به رابطه‌ای عاشقانه که روزی رویاهای زیبایی برایش می‌دید پایان دهد، اما در نقطه‌ی پایان کیمیا نامزد او راهی نرفته را پیش پای فرشاد می‌گذارد، از او می‌خواهد یک آگهی به‌خصوص در روزنامه همشهری منتشر کند...
  در این نمایش 75 دقیقه‌ای بازیگرانی همچون؛ فرانک کلانتر، حمید نقره دوست، مسعود رهنما، علی فرجام فر، علی‌رضا کربلایی، سعیده آجرلی، فریده سپاه منصور، بهنام شرفی و وحید نفر با حضور صوتی خود به کارگردان یاری می‌رسانند.
  همچنین از دیگر عوامل نمایش می‌توان به «دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: مسعود جورسرا»، «منشی صحنه: مهلا معصومی نژاد»، «طراح لباس: آلما گشتاسپ»، «طراح گریم: نسیم بیک زاده»، «طراح پوستر و بروشور: علی‌اکبری»، «سرپرست دکور و ساخت آکساسوار: مصطفی سالم»، «ساخت تیزر: گروه هنری سینه‌راما»، «عکاس: محمد محمدپور»، «تبلیغات، گروه تئاتر مارکت» و «روابط عمومی: امیر پارسائیان مهر» اشاره کرد.
  شایان ذکر است پیش‌فروش نمایش از 12 ظهر روز پنجشنبه در سایت تیوال آغاز خواهد شد.

   
  مطالب مرتبط

  نوشته‌ای بر اجرای فالومی

تندیس انسان در تعقیب و گریز عشق
  نوشته‌ای بر اجرای "فالومی"

  تندیس انسان در تعقیب و گریز عشق

  ایران تئاتر – بهنام حبیبی: "چارلز سیدلی" حسابدار یک شرکت بزرگ، در پی مشکوک شدن به "بلیندا" همسر جوانش درباره رابطه عشقی‌اش با یک مرد دیگر، از یک شرکت کارآگاهی خصوصی درخواست پیگیری می‌کند. در این باره، "کریستوفر فور" که دوست دارد تا دیگران او را "جولیان" صدا بزنند، به عنوان ...

  |

  نظرات کاربران