در حال بارگذاری ...
 • امروز دوشنبه در تئاتر شهر

  نادر برهانی مرند «به طرز غریبی» را افتتاح می‌کند

  نادر برهانی مرند نویسنده و کارگردان مطرح تئاتر نمایش «به طرز غریبی» به کارگردانی آوا فیاض را امروز دوشنبه ۲۹ خرداد افتتاح می‌کند.

  به گزارش ایران تئاتر نادر برهانی مرند نویسنده و کارگردان مطرح تئاتر، نمایش مستند-داستانی «به طرز غریبی» به نویسندگی شهاب مهربان و سپهر زمانی و به کارگردانی آوا فیاض را امروز دوشنبه 29 خرداد ساعت 18 در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر افتتاح می‌کند.
  مدت‌زمان این نمایش 50 دقیقه است که در خلاصه داستان آن آمده: بازیگری یه بازی خیلی جدیه که میتونه به طرز غریبی گِیم اُوِرت کنه! در این نمایش (به ترتیب حروف الفبا) مهدی بوسلیک، مهدی حسینی نیا، اسما رمضانی، سارا شاهرودیان و مریم نقیبی بازی می‌کنند.
  سیاوش پاکراه به‌عنوان مشاور متن و همچنین عامر مسافر آستانه و فواد خراباتی به‌عنوان مشاوران کارگردان، فیاض را در این پروژه همراهی می‌کنند.
  به طرز غریبی روایتگر داستان‌های مستندی از علاقمندان به بازیگری و تجربیاتشان در این راه است. آوا فیاض درباره شکل گیری این اثر گفت: از زمانی که با سمت دستیار کارگردان فعالیت می‌کردم و شوق علاقمندان به بازیگری را می دیدیم و در کنارش داستان‌های تلخ و شیرینشان را می شنیدم دوست داشتم مستندی درباره این راه پر فراز و نشیب بسازم، برای تاثیر گذاری بیشتر مدیوم تئاتر را انتخاب کردم. این داستان ها درد و دل تمامی علاقمندان این شغل پر زرق و برق است.
   امیر حسین دوانی (طراح صحنه و لباس)، سینا افشار (طراح گرافیک)، فواد خراباتی (مجری طراح)، محمدصادق زرجویان (عکاس)، آرزو رونقی (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، سبا جزایری (روابط عمومی)، سارا توکلی (مدیر صحنه) این نمایش هستند.
  آوا فیاض از 12 سالگی شروع به ساخت فیلم های کوتاه کرده است و در 14 سالگی تندیس طلایی سیفژ فرانسه را برای دومین فیلم خود معنای زندگی دریافت کرد. او تا کنون 7 فیلم کوتاه را کارگردانی کرده است که حس صورتی با بازی بهاره رهنما آخرین آنهاست. همچنین در بیش از 15 تله فیلم و سریال به‌عنوان دستیار کارگردان یا عکاس حضور داشته است؛ اما در زمینه تئاتر به‌عنوان یکی از فعالان تولید، تبلیغات و روابط عمومی شناخته شده و در این حوزه با کارگردانان بزرگی چون کیومرث مرادی، نادر برهانی مرند، محمد یعقوبی، علیرضا کوشک جلالی، پارسا پیروزفر، حمیدرضا آذرنگ و ... همکاری داشته است.
  این نمایش فقط دو هفته از 29 خرداد تا 16 تیر ماه در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر اجرا خواهد داشت. هر اجرا تعداد 20 صندلی با بهای 15000 تومان و تعداد محدودی بلیت خارج از ظرفیت با بهای 10.000 تومان دارد.
  مطالب مرتبط

  نگاهی به نمایش «به طرز غریبی» به کارگردانی آوا فیاض

درون به برون می‎شوم و برون به درون گاهی
  نگاهی به نمایش «به طرز غریبی» به کارگردانی آوا فیاض

  درون به برون می‎شوم و برون به درون گاهی

  ایران تئاتر، کیارش وفایی: «به طرز غریبی» برگرفته از زندگی کسانی است که برای ورود به عرصه بازیگری هرکدام راهکاری را انتخاب کرده و از طریقی به آن واردشده‌اند و حال با اتفاقاتی که برایشان رخ‌داده دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

  |

  نظرات کاربران